iGo - Automatizácia

Riadime automatizované vozíky

Jazdíme na automatizovaných vozíkoch

Spoločnosť STILL ponúka jedinečné a rozsiahle spektrum štandardizovaných a rozšíriteľných automatizovaných riešení. Preto je možné kedykoľvek a bez komplikácií automatizovať Vaše riešenie. Každá firma, odhliadnuc od jej veľkosti, tak profituje z automatizovanej prepravy.

Komplexnejšie. Rýchlejšie. Lacnejšie. Tiež v dennodennom boji o spokojných zákazníkov čelíte podobným výzvam?

  • Prestoje v dodávkach kvôli väčšiemu objemu prijatých zákaziek.
  • Skladové kapacity narážajú na limity.
  • Zamestnanci v sklade sú vystavení nadmernej fyzickej záťaži.
  • Procesy sú kvôli chybe, jazdám a nedostatočne vyťaženým strojom či poškodeniu tovaru pri preprave neúčinné.

Ak čelíte týmto výzvam, zvážte automatizáciu Vašich procesov intralogistiky, maximálne produktívny spôsob mimoriadne ekonomického riešenia týchto a podobných problémov.

Pripomíname, že nie všetky technologické inovácie sú vo Vašom prípade ekonomicky zmysluplné. Naši poradcovia a odborníci v úzkej spolupráci s Vami dohodnú vhodnú úroveň automatizácie a dohliadnu, aby ste sa nestratili v univerze digitálnych ponúk Priemyslu 4.0. Budeme spoločne postupovať a vyberieme stupeň automatizácie - manuálny, poloautomatický a plne automatický.

Užívajte aj Vy výhody produktov STILL iGo, zvýšte bezpečnosť a plynulosť procesov, dostupnosť a úspornosť Vašej intralogistiky.


Vysvetlíme Vám fungovanie automatizácie

Naše odborné skúsenosti Vám poslúžia pri analýze Vašich procesov a určíme potenciál automatizácie, aby sme Vás pripravili na budúcnosť. Vy rozhodnete, či využijete naše poradenstvo. Poradenstvo poskytujú skúsení odborníci na intralogistiku zo spoločnosti STILL, s nasledujúcimi možnosťami:

1. Zhromažďovanie údajov

Po prehliadke skladu nadobudneme prehľad o existujúcom materiálovom toku.

2. Analýza

Z údajov o procesoch a doprave vyvodíme potenciál automatizácie a technické a finančné možnosti realizovať rôzne varianty automatizácie.

3. Odporúčané opatrenia

Odporučíme Vám personalizované opatrenia na základe našich praktických skúseností a ekonomických ukazovateľov.

4. Koncepcia a technická špecifikácia

Vytvoríme riešenie s jasnou pridanou hodnotou. Vypracujeme funkčnú technickú špecifikáciu ako podklad realizácie personalizovaného riešenia pre Vás.


Automatizované riešenie od firmy STILL

Tri stupne automatizovanej budúcnosti

1. Asistent jazdy

Rôzne asistenčné systémy vodiča podporujú, za navigáciu však za každých okolností zodpovedá sám. Spoločnosť STILL tak pomocou na mieru nastavených varovných hlásení, upravenou rýchlosťou jazdy podľa situácie, umožní pri maximálnej kontrole maximálnu bezpečnosť a neúnavnú prácu.

2. Polo automatizované jazda

Tento stupeň automatizácie zahŕňa riešenia so špeciálnym softvérom alebo umelou inteligenciou a snímačmi, aby sa vozíky po sklade pohybovali takmer samostatne. Stanú sa inteligentným partnerom užívateľa. Vychystávacie vozíky s príslušnou technológiou tak na každom kroku idú za obsluhou, regálové vozíky vďaka optimálne poloautomaticky zvolenej trase zájdu na miesto uloženia palety pod správnym uhlom. Zodpovednosť za pohyb vozíka však vždy nesie vodič. Čiastočne automatizované vozíky tak vodičovi zjednodušujú prácu, zvyšujú výkon aj bezpečnosť v sklade.

3. Plne automatizovaná jazda

Samostatne jazdiace vozíky v automatizovanej podnikovej logistike sú úspešne využívané v mnohých popredných spoločnostiach v rôznych odvetviach, preukázateľne v nich zvýšili výkon prekládky. Štandardizované automatizačné systémy umožnia rýchlo automatizovať sériovo vyrábané vozíky STILL na rôzne úlohy v rámci procesu, aj vybaviť ich na úplne automatizovanú logistiku.

iGo pilot

Asistenčný systém do úzkych uličiek

Funkcie asistenčného systému iGo pilot s iGo pilot navigation a iGo pilot safety načítajú usporiadanie a terén Vášho skladu s regálovými vozíkmi, ktoré pracujú v sklade. Funkcia iGo pilot navigation vodiča regálového vozíka prevedie v poloautomatickom režime po optimálnej trase na miesto uloženia palety, iGo pilot safety a jeho bezpečnostné funkcie chránia tovar, regály, zariadenie budovy a vozík pred poškodením.

iGo neo

Autonómne pracujúci partner

spoločnosti STILL s technológiou iGo neo ako prvý zmenil sériové skladové vozíky na samostatne fungujúcich asistentov obsluhy. Vychystávacie vozíky OPX iGo neo môžete nastaviť, aby nasledovali obsluhu skladu. Vozík pritom zastaví vždy v optimálnej polohe na vychystávanie, pomocou umelej inteligencie prispôsobí dráhu a rýchlosť zadaniu.

iGo systems

Plne automatizovaný logistický proces

iGo automatizovane zosúladia jeden a viac vozíkov, ktoré pracujú aj bez vodiča. Systém iGo je inštalovaný pre sériovo vyrábaný vozík STILL vhodný na danú prepravu. Softvér iGo preberie riadenie vozíka, jeho fungovanie a aktívne vyťaženie vozového parku aj sledovanie stavu nabitia všetkých batérií.

Neviete sa rozhodnúť?

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na Vaše otázky o spoločnosti STILL.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
 

Referencie od zákazníkov

Audi

"Každý deň dosahujeme stabilne definovaný výkon dvoch strojov, niekedy dennú kapacitu dokonca prekonáme. Aj vďaka kvalitnej spolupráci so spoločnosťami STILL a Dematic."

Stefan Meier, projektant logistiky v spoločnosti Audi

CASA

"Všetky naše logistické aktivity sa spojili do nového, vysoko automatizovaného európskeho distribučného centra."

Bart Dauwen, manažér skladu v spoločnosti CASA International

Kuraray Trosifol

„Na trhu autonómnych dopravných technológií bez vodiča a komplexných riešení sme náš projekt predstavili mnohým známym dodávateľom. Iba traja si na realizáciu vôbec trúfli. Iba spoločnosť STILL nakoniec zvládla realizovať vyžiadané komplexné riešenie ako hlavný dodávateľ v šibeničnom termíne deväť týždňov.“

Manfred Kania, vedúci logistiky v spoločnosti Kuraray Trosifol

 

Kontakt

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na Vaše otázky o spoločnosti STILL.

Vyplniť formulár

Čo najskôr Vás kontaktujeme vo veci Vašej žiadosti.

Zavolať poradcovi

Špecialista na automatizáciu:

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.