Spoznajte STILL

Spoločnosť STILL ponúka riešenia vnútropodnikovej logistiky a inteligentné kombinácie vysokozdvižných vozíkov, skladovej techniky, regálových systémov, softwaru, služieb a servisu. Práca zakladateľa firmy Hansa Stilla, ktorý sa v roku 1920 pustil do podnikania s obrovskou mierou kreativity, podnikateľského nadšenia a kvality, rýchlo prerástli do celosvetovo známej a silnej značky.

V súčasnosti je viac ako 9 000 kvalifikovaných zamestanncov z výskumu a vývoja, výroby či predaja a servisu pripravených splniť individuálne požiadavky všetkých zákazníkov po celom svete. Kľúčom k úspechu spoločnosti sú špičkové produkty, od automatizácie a špecifických komplexných skladových riešení pre malé a veľké prevádzky v rôznych odvetviach, až po počítačové logistické programy pre riadenie skladu a materiálových tokov. STILL je nadnárodná etablovaná silná značka a spoľahlivý zamestnávateľ.

Spoznajte STILL. Spoznajte nás.

Našich zamestnancov podporujeme v zdieľaní nápadov a vízií v praxi, zapájajú sa do formovania technológií významnej medzinárodnej značky. Kombinácia silného tímového ducha, profesionality a kultúrnej otvorenosti ponúka každému zamestnancovi spoločnosti STILL možnosť osobného rozvoja a kariérneho rastu.