Spoločnosť STILL na veľtrhu LogiMAT 2022

INTRALOGISTIKA Z PRVEJ RUKY
INTELIGENTNÁ – UDRŽATEĽNÁ – BEZPEČNÁ

 

Toto boli naše najdôležitejšie body veľtrhu

Od 31. mája do 2. júna 2022 sa na výstavisku v Stuttgarte konal 18. ročník veľtrhu LogiMAT. Na základe motta "Intralogistika z prvej ruky - INTELIGENTNÁ - UDRŽATEĽNÁ - BEZPEČNÁ" sa všetko točilo okolo intralogistických riešení a riadenia procesov. Spoločnosť STILL sa opäť prezentovala ako dodávateľ kompletného sortimentu inteligentných intralogistických riešení.

True to the motto Simply Smart, STILL presented a wide range of intelligent solutions for efficient intralogistics to the trade audience and inspired numerous stand visitors with live demonstrations.

Prežite naše najdôležitejšie momenty a pozrite si "Stretnutie s expertmi" z veľtrhu LogiMAT

Elektrizujúce! STILL e-vozíky vrátane posledného modelu RXE

Elektrizujúca! Taká je e-flotila STILL. Naše elektrické vysokozdvižné vozíky sú najefektívnejšou a najčistejšou cestou, ako riešiť vnútropodnikové prepravné úlohy. Pretože kombinujú optimálnu synergiu zrýchlenia, ergonómie a bezpečnosti. Naši experti STILL prezentovali ucelený prehľad najdôležitejších bodov sérií bezemisných vozíkov RX 20 a RX 60 a tiež predstavili najmladšieho a najmenšieho člena RX rodiny: RXE. Disponuje senzačne štíhlymi rozmermi, citlivým riadením a maximálnou obratnosťou. V dobrej "rodinnej tradícii" zdedil po svojich úspešných veľkých bratoch ergonomicky pohodlné sedadlo vodiča, inovatívny koncept ovládania a inteligentný palubný počítač Easy Control. Presvedčte sa sami!

O RX rodine

Ešte inteligentnejšie vďaka novým funkciám: Autonómne vychystávanie objednávok so STILL OPX iGO neo

Chcete (ešte) väčšiu efektivitu vo vychystávaní objednávok? Máme riešenie: Autonómny vychystávač objednávok STILL OPX iGo neo je teraz vďaka novým funkciám ešte inteligentnejší, výkonnejší a pohodlnejší. S týmto vozíkom po svojom boku bude vychystávanie tovaru ako práca s najspoľahlivejším kolegom, akého si môžete priať. Autonómny vychystávač objednávok je vždy na vašej strane, koná predvídavo a (ťažkú) prácu urobí za vás. Pre vás to znamená: Vyšší výkon vďaka menšiemu poču chýb. Lepšia ergonómia vďaka menej častému nastupovaniu a vystupovaniu. Vyššia efektivita v sklade vďaka riešeniam do budúcnosti. Ako to vlastne vyzerá a aké funkcie OPX iGo ponúka, stručne a jasne ukázali naši odborníci STILL. Presvedčte sa sami!

O našom autonómnom vychystávači objednávok OPX 20-25 iGo neo

Dávid sa stretáva s Goliášom: Automatizované logistické procesy na novej úrovni

Dávid bol včera proti Goliášovi. Dnes obaja pracujú ruka v ruke - v automatizovanej skladovej logistike na novej úrovni. Ukážeme vám inovatívne riešenia pre váš efektívny a bezpečný materiálový tok odolný voči budúcnosti. Pozrite si v prezentácii premiéru našej série ACH, prvých autonómnych mobilných robotov od spoločnosti STILL. Či už sú samostatné alebo sú súčasťou riešenia automatizovanej skladovej logistiky - malé, obratné podbehové vozíky sú inteligentným doplnkom k hybridným a plne automatizovaným priemyselným vozíkom. V realistickom scenári použitia z prvej ruky vám naši experti ukážu, ako dokáže séria ACH optimalizovať váš materiálový tok, napríklad v kombinácii s automatizovaným vozíkom MX-X do úzkych uličiek. Presvedčte sa sami!

Viac o automatizovaných riešeniach STILL

Inteligentní vykonávatelia: Paletové vozíky s extra dávkou bezpečnosti a pohodlia

Nízkozdvižné paletové vozíky a dvojité stohovacie vozíky sú skutočne klasickými vozíkmi v intralogistike. Známi ako "vykonávatelia" sú títo skladoví asistenti efektívni, kompaktní a pôsobiví s ich vysokou výškou zdvihu a presnou obratnosťou. Zoznámte sa s univerzálnym portfóliom elektrických nízkozdvižných paletových vozíkov a dvojitých stohovacích vozíkov STILL, inšpirovaným inovatívnymi sériami EXH-S a EXD-S. Ich pevná, samostatne stojaca plošina a stabilné rámy vozíka zabezpečujú najmä vysokú úroveň komfortu a najvyššiu možnú bezpečnosť pri práci. Vďaka kompaktným rozmerom vozíka a volantu STILL Easy Drive je v obrysoch vozíka priestor pre celú karosériu, a to aj pri manévrovaní - ďalšia výhoda z hľadiska bezpečnosti pri práci. Presvedčte sa sami!

Viac o inteligentných vykonávateľoch

Bezpečné riešenie: Efektívne asistenčné systémy pre zabránenie kolíziám

Každá nehoda, ktorej zabránite, je úspech! Pre bezpečnú skladovú logistiku a efektívne predchádzanie nehodám vám ponúkame široký sortiment spoľahlivých bezpečnostných komponentov, ako aj inteligentných asistenčných systémov a funkcií. Aby ste mohli optimálne chrániť seba a ostatných, svoje okolie a životné prostredie a zároveň dosahovať maximálny výkon. Toto zahŕňa napríklad výstražné zónové svetlo STILL, bezpečnostné svetlo STILL SafetyLight a rádiové predchádzanie kolíziám. Zoznámte sa s celou škálou našich vizuálnych a akustických asistenčných systémov.

Viac o našich bezpečnostných asistenčných systémoch

Bezpečné a efektívne na každej rampe: nový ťahač STILL a plošinové vozíky

Máte niečo na ťahanie? Máme riešenie. Efektívne, výkonné, agilné a bezemisné elektrické ťahače a plošinové vozíky STILL zabezpečia plynulú prepravu tovaru na letiskách, na ostrovoch bez áut, v automobilovom alebo logistickom

Viac o našich ťahačoch a plošinových vozíkoch

Dojmy z veľtrhu LogiMAT 2022

Oops, an error occurred! Code: 202404131409388b7e708e