Efektívna práca s prvkom pohodlia

Comfort Assist

Ergonómia v pracovnom prostredí je čoraz častejšie v centre pozornosti. Aj my neustále pracujeme na vývoji riešení, ktoré vám výrazne uľahčia každodennú prácu. Naše funkcie Comfort Assist spĺňajú požiadavky na pohodlné a ergonomické pracovné prostredie s osvedčenou kvalitou STILL, rovnako ako zaručujú jazdu bez únavy a výraznú úľavu pre vodiča aj na dlhších trasách.


Asistenčné systémy a funkcie od spoločnosti STILL

 

 

Sklopné sedadlo

Pohodlne sa usaďte a relaxujte:

Voliteľné sklopné sedadlo pre modelový rad FM-X výrazne zvyšuje ergonómiu pracovného priestoru vodiča. Sklápanie sedadla sa ľahko ovláda a pri práci chráni chrbát a krk vodiča. Zlepšuje tiež viditeľnosť pri nastupovaní a vystupovaní.

 

Nastavenie sedadla a stupačky

Vždy v správnej výške:

Výšku sedadla a stupačku je možné proporcionálne nastaviť. Individuálne nastavenia pohodlia je preto možné nakonfigurovať pre rôznych operátorov, aby bola zaistená jazda bez únavy. Tlmenie nárazov v pracovnom priestore vodiča chráni chrbtové svaly na nerovných podlahách a na prahoch.

 

Plošina na státie so vzduchovým pružením

Plavba namiesto jazdy:

Bez ohľadu na to, ako nerovná je cesta: vďaka dokonale pneumaticky odpruženej plošine na státie sú vibrácie, ktorým je pracovník vystavený znížené až o 28%. Obsluha tak môže s vozíkom plynule kĺzať uličkami - bez ohľadu na stav podlahy.


Ďalšie funkcie Comfort Assist

Tu nájdete kompletný prehľad všetkých doplnkových asistenčných systémov a funkcií, ktoré ponúka spoločnosť STILL v oblasti Comfort Assist.

 
Výškovo nastaviteľné operadlo

Vždy v správnej polohe: vďaka výškovo nastaviteľnému operadlu je možné polohu sedenia nastaviť podľa individuálnych potrieb obsluhy. To poskytuje úľavu aj pri dlhších trasách. Na želanie je k dispozícii aj možnosť spojiť sedadlo s pneumatickým odpružením kabíny vodiča.

 
Výklopný schodík

Pre príležitostný prístup: voliteľný výklopný schodík je ideálny na vychystávanie na prvej úrovni s výškou dosahu až 2183 mm.

 
Vynikajúci komfort sedenia

Šetrí miesto a rýchlo poskytne väčšie pohodlie: vďaka ergonomickému, výškovo nastaviteľnému, pneumaticky odpruženému sklopnému sedadlu môže operátor pohodlne sedieť aj na dlhých trasách.

 
Podlaha kabíny chránená proti nárazom

Jazda ako v bavlnke: podlaha kabíny chránená proti nárazom zmierňuje tlak, ktorému je vystavený váš zamestnanec, kým veľký pedál umožňuje variabilnú a pohodlnú polohu v stoji.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, ak máte záujem o podrobnejšie informácie.

+421 37 6922 412

Záujem o: Comfort Assist

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.