Elektrický vidlicový vozík RXE 10 – 16C

Kompaktná verzia

  • Nosnosť 1600 kg
  • Menovitý zdvih 6810 mm
  • Rýchlosť 12 km/h

Skvelý v najmenších priestoroch

Otočte ho ľubovoľným smerom, RXE 10–16C sa prispôsobí. Vždy. Najmladší a najmenší člen rady elektrických vysokozdvižných vozíkov STILL je jedným z najväčších z hľadiska výkonu: je kompaktný, vyniká skvelou rovnováhou medzi komfortom jazdy, manévrovateľnosťou a bezpečnosťou, a to aj vo veľmi vypätých situáciách. Či už ide o nákladné vozidlá, kontajnery alebo úzke uličky, RXE 10–16C je vďaka svojim kompaktným rozmerom a citlivému riadeniu neporovnateľne výkonný a obratný aj v najmenších priestoroch. A práve preto je taký všestranný.

Či už v potravinárskom priemysle, u poskytovateľov logistických služieb, pri zásobovaní výroby alebo v spoločných skladoch veľkých maloobchodných predajcov, kompaktný trojkolesový čelný vysokozdvižný vozík nadchne ako efektívny pomocník pri nakladaní a vykladaní nákladných vozidiel alebo kontajnerov, ako aj pri preprave paliet v sklade. S maximálnou rýchlosťou 12,5 km/h zvládne v krátkom čase veľa práce. A aby sa z bezpečnostných dôvodov nestratil ani okamih z jeho elektrizujúcej dynamiky, je štandardne vybavený osvedčeným systémom Curve Speed Control. Vďaka tomu budete vždy bezpečne na trati - aj v tých najtesnejších zákrutách. Keď teda ide o presúvanie 1,0 až 1,6 tony priestorovo úsporným spôsobom, RXE 10–16C je ideálnou voľbou! Vďaka širokej škále možností výbavy a asistenčných systémov je tiež atraktívnym vylepšením vysokozdvižných zakladačov s vyšším komfortom a vyššou bezpečnosťou. To všetko z neho robí dokonalého nástupcu legendárneho modelu STILL RX 50, jedného z najpredávanejších elektrických vysokozdvižných vozíkov vo svojej triede vôbec. Dôkaz, že model RXE 10–16C vyhovuje. Vždy.

NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Žiadosť na: RXE 10 – 16C

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Nesedí – nemožné.

To, čo robí naša malá kompaktná verzia vozíka skvelým pre Vás, sú jej senzačne úzke rozmery. S výškou necelé 2 metre a šírkou 1 meter sa možno nezmestí do každého vrecka, ale určite sa zmestí do každých dverí. Vďaka tomu je mimoriadne cenná všade tam, kde je obmedzený priestor. Či už v nákladných autách, kontajneroch alebo úzkych pracovných uličkách, vďaka mimoriadne citlivému ovládaniu možno s RXE 10-16C manévrovať presne a bezpečne kdekoľvek - aj keď naplno využijete jeho maximálnu výšku zdvihu takmer 7 metrov. RXE 10-16C je ideálny. Vždy.

Dokonalosť v stiesnených priestoroch: →

Dokonalosť v stiesnených priestoroch:

Kompaktné rozmery a extrémne vysoká manévrovateľnosť umožňujú prácu v úzkych uličkách.

Bezpečne na vrchol. Bez mihnutia vidlíc.

RXE 10-16C zdvihne pol tony do výšky takmer 7 metrov. To je na menší vysokozdvižný vozík tejto veľkosti celkom slušný výkon. Je to možné vďaka mimoriadne nízkemu ťažisku vozíka a silnej konštrukcii stožiara. Tie zabezpečujú, že vozík je stabilný a bezpečný v každej situácii. Samozrejme, to isté by malo platiť aj pre Vašu obsluhu: Aby sa pri práci vždy cítila dobre a bezpečne, môžete si pre svoj RXE vybrať zo širokej ponuky inteligentných asistenčných systémov a funkcií pre vodiča. Pri práci Vás môže podporiť napríklad dobre viditeľný systém výstražných svetiel, časovo úsporná predvoľba výšky zdvihu alebo spoľahlivé meranie preťaženia. Keď raz vyskúšate, aké elektrizujúco jednoduché je jeho ovládanie, už nikdy ho nebudete chcieť vymeniť. RXE 10-16C sa Vám bude hodiť. Určite.

Dynamika na trati. Bezpečný v zákrute. →
Rodina. Je pekné, že sa navzájom poznáme. →