Regálové systémy Policové regále

Určené zákazníkom so špeciálnymi požiadavkami

  • Nastaviteľné podľa požiadaviek: rozšíriteľné systém
  • Veľký priestor a nízke náklady: atraktívny pomer cena/výkon
  • Prispôsobí sa všetkým druhom tovaru: rozsiahle príslušenstvo
  • Rýchle nastavenie: jednoduchá inštalácia
  • Pohodlné uloženie vo výške: integrované schodíky

Hľadáte flexibilné riešenie na uloženie krabíc a drobných predmetov? Predstavujeme Vám policové regály od STILL. Tieto šikovné regály majú jednoduchú konštrukciu, sú rozšíriteľné a prispôsobivé. Modulové policové regály STILL s flexibilnou výškou so zásuvnými policami a bohatým príslušenstvom sa presne prispôsobia Vašim požiadavkám. Potrebujete špeciálne riešenie? Obráťte sa na nás! Dokážeme splniť široké spektrum špeciálnych požiadaviek. Napríklad šikmé police, priehľadné police, regály na pneumatiky a ráfiky, regály na bezpečné skladovanie nebezpečných kvapalných látok a iných nebezpečných látok. Sú Vaše aktuálne skladovacie priestory príliš malé? Žiaden problém, ponúkame viacúrovňové systémy až do výšky 8 metrov, optimalizujeme existujúce skladové priestory, pričom nepotrebujete viac podlahovej plochy.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, ak máte záujem o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Policové regály

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Konštrukcia policových regálov

Policové regály ponúkame s rôznymi dielmi a súčiastkami, aby splnili akúkoľvek požiadavku. Rám regálu môže zákazník vždy doplniť priečnymi nosníkmi, uzavretými bočnicami alebo sieťami. Policový regál má niekoľko poschodí s policami rôznej šírky a s rôznym dizajnom. Vďaka technickej konštrukcie regál unesie až 3500 kg.


Súčiastky policových regálov

Nosný hák

Pozinkované nosné háky majú tvar T. V rámoch sú každých 25 mm vyvŕtané otvory, do ktorých môžete v požadovanej výške umiestniť nosné háky a prispôsobiť si konštrukciu.

Posúvanie nákladu

Hĺbka regálu závisí od posúvania nákladu, ktorý je vkladaný medzi dva regálové stĺpiky. Ak je výška regálu viac ako päťnásobná ako hĺbka regálu, musí byť zabezpečený proti prevráteniu. Prevrátenie zabránime jeho upevnením k stene alebo podlahe.

Regálové systémy

V regálových systémoch môžu byť police, panely, mrežované police alebo boxy. Oceľové police majú nosnosť 150 kg, 250 kg alebo 350 kg. Panely (drevené dosky) majú nosnosť až 250 kg alebo 350 kg.


Hlavné príslušenstvo k policovým regálom

Zadné a bočné steny

Zadné steny tovar dostatočne chránia pred vypadnutím z regálu. Výhodou zadných stien je, že poslúžia ako predely. Bočné steny tovar dostatočne chránia pred vypadnutím z regálu. Zadné a bočné steny bývajú na požiadanie mrežované alebo plechové.

Sieťové koše

Sieťové koše ekonomicky a veľmi prehľadne skladujú malé predmety.

Nastaviteľné priehradové regály

Priehradky v regáloch prispejú k usporiadaniu malých predmetov v regáli a uľahčujú prehľad. Jednoducho rozdelia priestor na polici.


Nákup policových regálov

Plánovaný efektívny sklad zaručí vysoký ekonomický výkon. Využívajte odborné konzultácie s našimi kvalifikovanými odborníkmi zo STILL od začiatku plánovania skladu. Pred rozhodnutím o nákupe Vám pomôžeme skontrolovať návrh skladu až po naplánovanie pracovných postupov. Existuje veľa dôvodov, prečo by ste sa pri nákupe policového regálu mali rozhodnúť pre STILL:

  • veľa rokov skúseností: zákazníkom už 100 rokov stojíme po boku.
  • Spoľahlivé partnerstvo.
  • Špičkové a kompletné riešenie od poradenstva po servis.
  • Vždy sme Vám nablízku: iba v Nemecku má STILL 14 pobočiek, 37 požičovní a 800 servisných technikov.
  • Vyškolený montážny tím zaručí správnu montáž Vašich policových regálov.