Vozíky

Stohovacie vychystávacie vozíky

Mieri vysoko aj vo veľmi úzkych uličkách

Flexibilita a funkčnosť aj pri najvyšších požiadavkách: vozíky MX-X a NXV od STILL do veľmi úzkych uličiek Vám otvorí cestu k obom stranám uličky v sklade s vysokými regálmi, ani nemusíte otočiť vozík. Špičkový výkon v úzkych uličkách. Aj tieto vozíky okrem vidlíc flexibilne zdvíhajú aj kabínu do skladovacej výšky vyše 18 metrov.  Jednotlivé položky môžete vychystávať ručne a z rovnakého vozíka do regála uložíte a vytiahnete celé palety. Každý vysoký regál je iný: vďaka modulárnej konštrukcii vozíkov do veľmi úzkych uličiek od STILL máme tú pravú ponuku do každej situácie. Nosnosťou až 1,5 tony a maximálnou rýchlosťou až14 km/h nekončí zoznam výnimočných parametrov výkonu vozíkov MX-X a NXV od STILL. K dispozícii sú aj inteligentné pomocné systémy, ktoré zjednodušujú a urýchľujú prácu, pričom zvyšujú bezpečnosť.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Downloads

  • STILL Stohovacie vychystávacie vozíky (anglicky) PDF, 10 MB Stiahnuť
  • Sprievodca v úložisku a ukladaním do úzkych uličiek (anglicky) PDF, 7 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Stohovacie vychystávacie vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.