Vozíky

Stohovacie vychystávacie vozíky

Mieri vysoko aj vo veľmi úzkych uličkách

Vysokozdvižné vozíky s výsuvným stožiarom (retraky) od STILL nevynikajú len výškou zdvihu 13 metrov. Ďalším kamienkom v obrovskej mozaike pridanej hodnoty je zvyšková nosnosť schopná do tejto výšky zdvihnúť až 1000 kg. Okrem vysokej ekonomickej výhodnosti, výkonného pohonu a vynikajúcich jazdných vlastností môžete tiež profitovať z mnohých jedinečných prvkov, ktoré nachádzame iba u retrakov od STILL.

Patrí sem funkcia aktívna stabilizácia bremena (ALS), vďaka ktorej môžete pracovať s ďalším nákladom, zatiaľ čo ostatné čakajú, kým sa stabilizuje zdvíhacia konštrukcia vozíka. Čakanie pred paletovým regálom sa tak skráti až o 80 %! Dynamický a plynulý pohyb nosnej časti v bezkonkurenčnej kvalite je ďalší prínos, ktorého sa nebudete chcieť vzdať.

Optické meranie výšky, ktoré automaticky vyberá výšku zdvihu, tiež presne indikuje aktuálnu výšku zdvihu na digitálnom displeji. Ak potrebujete prepraviť dlhý a objemný tovar, určite oceníte výhody štvorcestného vysokozdvižného vozíka FM-4W. Retrak FM-X SE so superpružnými pneumatikami vnesie do manipulácie s tovarom v interiéri aj exteriéri nový rozmer.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Informácie na stiahnutie

  • STILL Stohovacie vychystávacie vozíky (anglicky) PDF, 10 MB Stiahnuť
  • Sprievodca v úložisku a ukladaním do úzkych uličiek (anglicky) PDF, 7 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 37 6922 412

Záujem o: Stohovacie vychystávacie vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.