Poradenstvo v intralogistike

K jadru veci

Riešenia pre Vaše projekty zamerané na cieľ

STILL má za sebou takmer 100 rokov skúseností v oblasti skladovej techniky, intralogistiky a výroby vysokozdvižných vozíkov. Sme odborníkmi, autoritou a priekopníkmi v intralogistike a aktívni autori technológií, od cieleného poradenstva po realizáciu.
V praxi to znamená, že navrhujeme iba riešenia, ktoré sú určite možné a budú fungovať aj v budúcnosti. Preto zákazníkov navštevujeme priamo v skladových a výrobných priestoroch, hovoríme s ich zamestnancami a starostlivo skúmame všetky súvisiace procesy.
Vytvoríme si ucelenú predstavu o Vašich konkrétnych zadaniach a následne Vám vypracujeme riešenie na mieru pre Vaše maximálnu nákladovú efektivitu. Pracujeme s rozhodnosťou, dôrazom na férové a transparentné jednanie, jasné a presné informácie o práci našich poradcov. Vytvárame tak pevný základ dôveryhodnej spolupráce pre Vašu maximálnu spokojnosť.


Tajomstvo úspechu

Zhrnutie najdôležitejších faktov

Úzkou spoluprácou s Vami pri vývoji aplikácií a riešení zvýšime účinnosť a výkon logistických systémov a materiálových tokov. Potom skontrolujeme všetky verzie z hľadiska nákladovej efektivity, vyhodnotíme ich výhody a nevýhody. Výsledkom je optimalizovaná koncepcia na mieru. Naši konzultanti Vám pomôžu vybrať vhodný regálový systém, vypracovať plán skladu a určiť požadované parametre priemyselných vozíkov.

Náš záväzok

Jasnosť: hovoríme zrozumiteľným jazykom a jednáme transparentne

Presnosť:
vypracujeme riešenie na mieru vždy orientované na budúcnosť

Praktické využitie:
múdre slová premieňame na múdre riešenia

Skúsenosti:
už vyše 100 rokov optimalizujeme intralogistiku

Spoľahlivosť:
plníme slovo a sľuby dané zákazníkom

Optimalizácia procesov

Konceptualizácia Naším cieľom je minimalizovať cenu dopravy, náklady na skladovanie a manipuláciu s tovarom.

Kontakt

+421-37-69 224 11

Žiadosť na: Poradenstvo v intralogistike

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Poradenstvo v intralogistike

Transparentnosť
Úplný prehľad: naši zákazníci presne vedia, čo poradca spoločnosti STILL robí, aký prístup zvolil na dosiahnutie spoločne stanoveného cieľa.

Zameranie riešenia
Spoľahlivá realizácia: vždy hľadáme tie najlepšie riešenia, moderné a realizovateľné.

Odbornosť
Desaťročia skúseností: naši poradcovia sú odborníkmi v odvetví, schopní realizovať projekty podľa najvyšších štandardov, využívať skúsenosti z projektov spoločnosti STILL.

Individualita
Bezkonkurenčné výsledky: naši poradcovia ponúkajú jedinečný pohľad na vec, vďaka ktorému navrhnú originálne a účinné riešenia.

Jasnosť: hovoríme zrozumiteľným jazykom a jednáme transparentne

Presnosť:
vypracujeme riešenie na mieru vždy orientované na budúcnosť

Praktické využitie:
múdre slová premieňame na múdre riešenia

Skúsenosti:
už vyše 100 rokov optimalizujeme intralogistiku

Spoľahlivosť:
plníme slovo a sľuby dané zákazníkom

Naši poradcovia sú múdry a vzdelaný personál, práve preto prichádzajú s originálnymi riešeniami na mieru. Pustia sa do akejkoľvek úlohy v oblasti intralogistiky bez ohľadu na ich náročnosť, vypracujú iba zrealizovateľné a na budúcnosť zamerané riešenia.

Nespoliehajú sa na štandardné riešenie a ich zázemie v spoločnosti STILL v kombinácii s dlhodobými skúsenosťami a optimalizáciou logistiky sú pre ich prácu veľkým prínosom. Pri realizácii projektov kladieme osobitný dôraz na transparentnosť, dôveru a nadšenie. Jednoducho povedané, naši poradcovia sú „jednoducho smart“.

Zhromaždenie údajov

Vynikajúca analýza vychádza z vysokokvalitných dátových súborov.

Úspech každého projektu preto vo veľkej miere závisí od kvality dostupných údajov potrebných v plánovaní. Zhromažďovanie údajov má preto rozhodujúci význam. Vaše údaje dôkladne skontrolujeme, či sú úplné a správne a pripravili ich na analýzu.

Analýza Pracujeme s postupmi ako zoskupovanie, triedenie, komprimovanie a filtrovanie údajov pre logistické výsledky na báze pripravených údajov, ktoré slúžia ako podklad k plánovaniu.

Pomocou grafiky vizualizujeme komplexné procesy ako materiálov a finančné toky. Odhalia potenciál zlepšiť sa a podľa ďalšieho plánovania definujú logistické úlohy. Naše poradenské služby zahŕňajú analýzu vozového parku, modelovanie obchodných postupov a finančnú analýzu na účely zoskupenia skladových položiek.

Optimalizácia Neustále zmeny v prevádzke si môžu žiadať úpravu existujúcich systémov a procesov.