Vozíky

Vysokozdvižné paletové vozíky

ktoré sa proste prekonávajú

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Vysokozdvižné paletové vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

VZV STILL ako voľba číslo jeden v intralogistike!

Vysokozdvižné vozíky sa postarajú o efektívnu manipuláciu s nákladom v sklade, výrobnej prevádzke, ale aj vo vonkajších priestoroch. Pre intralogistiku sa stali voľbou číslo jeden vďaka ich všestrannému využitiu a maximálnemu výkonu. Ručne vedené vysokozdvižné vozíky STILL vynikajú ohromujúcou silou, ktorá spočíva predovšetkým v ich presnosti a obratnosti. Hravo si poradia aj s tými najtesnejšími priestormi a uličkami a bez váhania vám pomôžu s nákladom až do 2 ton.

Modely VZV s maximálnou rýchlosťou jazdy až 12 km/h zaručujú rýchlu a bezpečnú prepravu paliet aj na dlhšie vzdialenosti. Medzi ich prednosti patria kompaktné rozmery a vynikajúca dostupnosť, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň stability a širokú škálu možností využitia. Vysokozdvižné vozíky STILL vám bez problémov pomôžu so štandardnými rozmermi paliet, no niektoré modely ponúkajú tiež možnosť prepravy rôznych typov paliet.

Ergonomické a intuitívne ovládanie pre ľavákov aj pravákov poteší všetkých, ktorí VZV obsluhujú. Zabudovanú Li-Ion technológiu spoločnosti STILL ocenia zas zamestnávatelia, pretože znižuje prevádzkové náklady. Vysokozdvižné vozíky sú investíciou do spokojnosti!