Vozíky

Vysokozdvižné paletové vozíky

ktoré sa proste prekonávajú

S vysokozdvižnými paletovými vozíkmi STILL máte organizáciu skladu vždy pod kontrolou. S týmito kompaktnými vozíkmi jednoducho prepravíte až dve tony aj v najužších uličkách. Vďaka vysokej zvyškovej nosnosti navyše zaplníte sklad s maximálnym využitím dostupného priestoru. Využite skladovaciu výšku vyše päť metrov. Modely s pneumaticky odpruženými plošinami a maximálnou rýchlosťou jazdy až 10 km/h zaručujú rýchlu a bezpečnú prepravu paliet aj na dlhšie vzdialenosti. Tieto elektrické vysokozdvižné vozíky sú nielen rýchle a silné ale aj mimoriadne inteligentné. V grafe nosnosti k vozíku EXV, ktorý je dostupný na požiadanie, napríklad okamžite zistíte, ako vysoko vie zdvihnúť aktuálne bremeno. K dispozícii sú aj inteligentné pomocné systémy ako regulácia rýchlosti v zákrutách. Systém automaticky reguluje rýchlosť v zákrutách, aby zabezpečil rýchlu a bezpečnú jazdu. Jednoducho múdre riešenie.

 

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

VZV STILL ako voľba číslo jeden v intralogistike!

Vysokozdvižné vozíky sa postarajú o efektívnu manipuláciu s nákladom v sklade, výrobnej prevádzke, ale aj vo vonkajších priestoroch. Pre intralogistiku sa stali voľbou číslo jeden vďaka ich všestrannému využitiu a maximálnemu výkonu. Ručne vedené vysokozdvižné vozíky STILL vynikajú ohromujúcou silou, ktorá spočíva predovšetkým v ich presnosti a obratnosti. Hravo si poradia aj s tými najtesnejšími priestormi a uličkami a bez váhania vám pomôžu s nákladom až do 2 ton.

Modely VZV s maximálnou rýchlosťou jazdy až 12 km/h zaručujú rýchlu a bezpečnú prepravu paliet aj na dlhšie vzdialenosti. Medzi ich prednosti patria kompaktné rozmery a vynikajúca dostupnosť, ktoré zabezpečujú vysokú úroveň stability a širokú škálu možností využitia. Vysokozdvižné vozíky STILL vám bez problémov pomôžu so štandardnými rozmermi paliet, no niektoré modely ponúkajú tiež možnosť prepravy rôznych typov paliet.

Ergonomické a intuitívne ovládanie pre ľavákov aj pravákov poteší všetkých, ktorí VZV obsluhujú. Zabudovanú Li-Ion technológiu spoločnosti STILL ocenia zas zamestnávatelia, pretože znižuje prevádzkové náklady. Vysokozdvižné vozíky sú investíciou do spokojnosti!

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 37 6922 412

Záujem o: Vysokozdvižné paletové vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.