Elektrické vysokozdvižné vozíky

Nechajte sa zelektrizovať!
Rodina STILL RX.

Nechajte sa zelektrizovať! Zrýchlenie, ergonómia a bezpečnosť v dokonalej súčinnosti s inteligentnými asistenčnými systémami – to sú inovatívne čelné elektrické vysokozdvižné vozíky z rodiny RX od spoločnosti STILL. Najefektívnejší a najčistejší spôsob riešenia prepravných úloh v intralogistike. Výnimočné elektrické vysokozdvižné vozíky STILL zaisťujú jemnú a presnú manipuláciu s bremenom bez ohľadu na to, či potrebujete premiestniť jednu alebo osem ton.

Od 24 do 80 V, s olovenou alebo modernou lítiovo-iónovou technológiou (Li-Ion), so širokou škálou možností ovládania a inteligentných asistenčných systémov – prispôsobte si elektrický vysokozdvižný vozík RX svojim individuálnym potrebám. Modely sú štandardne vybavené pohodlným pracoviskom vodiča, intuitívnym konceptom ovládania a inteligentným palubným počítačom STILL Easy Control. Takto funguje SMART efektivita!

Plní svoju úlohu.

Nový RCE 25-35

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Elektrický vysokozdvižný vozík do každého skladu

Čelné elektrické vysokozdvižné vozíky z rodiny STILL RX splnia všetky požiadavky v intralogistike. Vyšší výkon, lepší výhľad, dynamika a pohodlnejšia kabína sa postarajú o efektívnejšie vykonanú prácu. V kombinácii s inteligentnými asistenčnými systémami sa elektrické vysokozdvižné vozíky stali SMART riešením mnohých skladových prevádzok, ktoré idú s dobou.

Efektívny elektrický vysokozdvižný vozík

Máte málo priestoru a potrebujete kompaktné riešenie? Vyberte si čelný elektrický vysokozdvižný vozík RXE 10 – 16C, ktorý sa dokáže otáčať ľubovoľným smerom. Hoci ide o najmladšieho a najmenšieho člena rady elektrických vozíkov, vyniká skvelou rovnováhou a manévrovateľnosťou. Naraz prevezie až 1 600 kg tovaru a zdvihne ho do výšky takmer 7 metrov.

Najpredávanejší model čelného elektrického vozíka RX 20-20 vás presvedčí vynikajúcou rýchlosťou pri zdvíhaní a zrýchľuje až na 20 km/hod. Vo svojej triede dosahuje najvyšší výkon pri manipulácii a to pri najnižšej spotrebe energie na tonu prepraveného tovaru

Do prevádzok, kde sa manipuluje s ťažkých tovarom, napríklad v stavebníctve, drevospracujúcich závodoch alebo výrobe nápojov, sa skvelo hodí náš najsilnejší elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 6,0 – 8,0 t. Okrem toho, že dokáže naraz preniesť až 8 ton tovaru, je poháňaný až 80 V Li-Ion batériou, vďaka ktorej ušetríte náklady na prevádzku. Bonusom je zabudovaný systém riadenia flotily FleetManager a moderná kedykoľvek dobíjateľná Li-Ion batéria.

Máte v sklade stredne náročné úlohy súvisiace so stohovaním a prepravou? Vyberte si z našej produktovej línii Classic Line. Tu nájdete vysokozdvižné vozíky a skladovú techniku, ktorú sme vyvinuli špeciálne pre ľahké jednozmenné prevádzky. Ideálne pre každého, kto hľadá jednoduché a cenovo výhodné riešenie pre svoje logistické úlohy - bez doplnkov navyše, ktoré nepotrebuje. Tieto modely sú k dispozícii v krátkom čase a môžete si ich objednať aj online.

Viacero alternatív našich modelov ponúkajúcich rôznu rýchlosť, zdvih alebo nosnosť zabezpečí, že si rozhodne vyberiete. S ohľadom na vaše potreby si týchto kompaktných elektrických majstrov jednoducho prispôsobíte. Elektrické vysokozdvižné vozíky predstavujú súčasť modernej elektrifikácie, ktorá vašim priestorom v 21. storočí jednoducho nesmie chýbať.

SMART elektromobilita so značkou STILL

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra k elektrickým vysokozdvižným vozíkom (anglicky) PDF, 7 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.