Elektrické vysokozdvižné vozíky

Nechajte sa zelektrizovať!
Rodina STILL RX.

Nechajte sa zelektrizovať! Zrýchlenie, ergonómia a bezpečnosť v dokonalej súčinnosti s inteligentnými asistenčnými systémami - to je inovatívna rodina RX od spoločnosti STILL. Najefektívnejší a najčistejší spôsob riešenia prepravných úloh v intralogistike. Bez ohľadu na to, či chcete premiestniť jednu tonu alebo osem ton:

Od 24 do 80 V, s olovenou alebo modernou lítiovo-iónovou technológiou, so širokou škálou možností ovládania a inteligentných asistenčných systémov – prispôsobte si RX svojim individuálnym potrebám. Modely sú štandardne vybavené pohodlným pracoviskom vodiča, intuitívnym konceptom ovládania a inteligentným palubným počítačom STILL Easy Control. Takto funguje SMART efektivita!

Plní svoju úlohu.

Nový RCE 25-35

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Downloads

  • Brožúra k elektrickým vysokozdvižným vozíkom (anglicky) PDF, 7 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Elektrické vysokozdvižné vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Nechajte sa zelektrizovať!

Elektrické vysokozdvižné vozíky z rodiny STILL RX splnia všetky požiadavky v intralogistike. Vyšší výkon, lepší výhľad, dynamika a pohodlnejšia kabína sa postarajú o efektívnejšie vykonanú prácu. V kombinácii s inteligentnými asistenčnými systémami sa elektrické vysokozdvižné vozíky stali smart riešením mnohých skladových prevádzok, ktoré idú s dobou.

Komfort pri práci zabezpečuje aj intuitívny koncept ovládania, ktorý tiež zjednodušuje celkové zaobchádzanie s nákladom. Výnimočné elektrické vysokozdvižné vozíky STILL zaisťujú jemnú a presnú manipuláciu s bremenom bez ohľadu na to, či potrebujete premiestniť jednu alebo osem ton. Bonusom je zabudovaný systém riadenia flotily FleetManager a moderná kedykoľvek dobíjateľná Li-Ion batéria.

Viacero alternatív ponúkajúcich rôznu rýchlosť, zdvih alebo nosnosť zabezpečí, že si rozhodne vyberiete. S ohľadom na vaše potreby si týchto kompaktných elektrických majstrov jednoducho prispôsobíte. Elektrické vysokozdvižné vozíky predstavujú súčasť modernej elektrifikácie, ktorá vašim priestorom v 21. storočí jednoducho nesmie chýbať.

SMART elektromobilita so značkou STILL