Hlavní fáze Použité vozíky

Kvalita ktorá vydrží roky

Jazdené vozíky

Organizácia priameho predaja v spoločnosti STILL Vám garantuje použité vysokozdvižné vozíky a skladové vybavenie pre profesionálnu kontrolu a výmenu dielov a generálnu opravu za nižšie ceny ako sú ceny nových vozíkov. S vozíkmi STILL z druhej ruky získate prvotriednu kvalitu STILL známu na celom svete. Mnoho spôsobov financovania a služieb ponúka ďalšie výhody v oblasti flexibility a zábezpeky. V celej Európe máte na výber z viac ako 25 000 použitých vysokozdvižných vozíkov a skladových technológií. Len v Nemecku je vždy k dispozícii približne 1000 vozíkov. A to najlepšie: naše prenajímané vozíky sú Vám okamžite k dispozícii. V prípade záujmu môžu byť zajtra na ceste k Vám. Náš záväzok dodávať kvalitu: všetky dostupné použité vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a skladovú technológiu dôsledne skontrolujú naši technici údržby, ktorí vymenia potrebné diely za originálne náhradné diely od STILL, následne sú zaradené do jednotného systému pre celú Európu. Máte tak prehľad o stave použitých vysokozdvižných vozíkov a ponúkaných skladových technológií.

Vaše výhody:

  • prvotriedna kvalita 
  • repasované vozíky
  • atraktívna záruka
  • okamžitá dostupnosť

Použite vysokozdvižné vozíky a skladové technológie od STILL

Organizácia priameho predaja v spoločnosti STILL Vám garantuje použité vysokozdvižné vozíky a skladové vybavenie pre profesionálnu kontrolu a výmenu dielov a generálnu opravu za nižšie ceny ako sú ceny nových vozíkov.
S vozíkmi STILL z druhej ruky získate prvotriednu kvalitu STILL známu na celom svete. Mnoho spôsobov financovania a služieb ponúka ďalšie výhody v oblasti flexibility a zábezpeky. V celej Európe máte na výber z viac ako 25 000 použitých vysokozdvižných vozíkov a skladových technológií. Len v Nemecku je vždy k dispozícii približne 1000 vozíkov. A to najlepšie: naše prenajímané vozíky sú Vám okamžite k dispozícii. V prípade záujmu môžu byť zajtra na ceste k Vám. Náš záväzok dodávať kvalitu: všetky dostupné použité vysokozdvižné vozíky, paletové vozíky a skladová technológia dôsledne skontrolujú naši technici údržby, ktorí vymenia potrebné diely za originálne náhradné diely od STILL, následne sú zaradené do jednotného systému pre celú Európu. Máte tak prehľad o stave použitých vysokozdvižných vozíkov a ponúkaných skladových technológií.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, ak máte záujem o podrobnejšie informácie.

Kontakt

+421-37-69 224 11

Žiadosť na: Použité vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*