Dieselový a LPG vysokozdvižný vozík RX 70 2,0 – 3,5 t

Výkon spojený s účinnosťou

 • Silný, efektívny a precízny: STILL Performance System s dokonale vzájomne zladenými komponentmi
 • Úplná kontrola: palubný počítač STILL Easy Control – výkonnostná funkcia ovládaná stisnutím tlačidla, prehľadné zobrazenie relevantných informácií
 • Voľný výhľad vpred: vynikajúci výhľad vďaka úzkemu zdvíhaciemu zariadeniu, veľkým oknám a nízkej prístrojovej doske
NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Žiadosť na: RX 70 2,0 – 3,5 t

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*

Plnou parou vpred s priemyselným motorom a výkonom vyšším
o viac ako 20 %, vďaka ktorému vozík RX 70-20/35 prevezie do cieľa ešte viac tovaru a rýchlejšie, pričom je neuveriteľne úsporný! Všetko vďaka STILL Performance System, vzájomne dokonale zladených súčastí, ktoré spájajú silný a efektívny pohon s precíznym a jemným ovládaním. Každý vozík RX 70-20/35 bol navrhnutý, aby slúžil roky, pevné materiály a kompaktná konštrukcia zabezpečia výkonnú dynamiku, ktorá ďaleko predčí ostatné vozíky.

Vysoko výkonný vozík má množstvo plusov, ktoré sa aj vďaka intuitívne rozmiestneným riadiacim prvkom, vždy efektívne uplatnia. Pohodlná kabína vodiča bola dôkladne premyslená do posledného detailu, od rozsiahleho priestoru na nohy po nízku prístrojovú dosku, ktorá umožní lepší výhľad. Srdcom kabíny je STILL Easy Control. Palubný počítač Vám sprístupní voliteľné funkcie k výkonu a zobrazí všetky relevantné funkcie. Cúvanie v úzkych priestoroch, časté výjazdy na rampy, striedanie úloh, s vozíkom RX 70-20/35 zvládnete manipuláciu s nákladom aj v náročných situáciách. Vyskúšajte skutočne inteligentnú výkonnosť! 


RX 70 2,0 – 3,5 t detail

Simply easy

 • Intuitívna manipulácia: štandardná koncepcia jednoduchého ovládania v rámci celého produktového radu RX
 • Nastúpte, urobte si pohodlie a dajte sa do práce: priestranná kabína vodiča s nastaviteľným stĺpikom riadenia 
 • Stačí jediný pohľad alebo kliknutie: palubný počítač STILL Easy Control aktivuje výkonové funkcie stlačením jediného tlačidla a prehľadne zobrazí všetky príslušné informácie 
 • Uľahčená práca: množstvo asistenčných funkcií pomáha pri práci a zvyšuje bezpečnosť

Simply safe

 • Dokonalý výhľad na všetky strany: veľké okno, aj v ochrannej streche 
 • Dobrá trakcia a stabilita: vynikajúca jazdná stabilita pri zatáčaní a nízke ťažisko 
 • Riadená bezpečnostná kontrola: prevádzka vozíka sa umožní len po kontrole funkčnosti podľa displeja 
 • Bezpečné nastupovanie a vystupovanie: veľké protišmykové schody, ktoré sú viditeľné aj zhora, a držadlá na ochrannej streche 
 • Konzistentný výkon pohonu: každé hnacie koleso je ovládané osobitne a zaisťuje, aby sa vozík vždy udržiaval v správnej stope

Simply connected

 • Digital Performance Boost: voliteľné rozhranie na integráciu do softvéru na správu vozového parku, ako je napríklad STILL neXXt fleet
 • Flexibilné vytváranie sietí: zabezpečenie MMS znamená, že vozík možno ľahko integrovať do každého systému riadenia toku materiálu

Simply powerful

 • Jedinečný výkon: silný pohon sa snúbi s precíznym ovládaním 
 • Efektívna manipulácia s tovarom: rýchlosť jazdy až 21 km/h 
 • Agilný výkon: paralelná prevádzka umožňuje zdvíhanie alebo nakláňanie za jazdy 
 • Flexibilné riadenie výkonu: elektricky nastaviteľné hydraulické čerpadlo 
 • Nový systém STILL Performance System dokonale koordinuje celý systém všetkých komponentov pohonu a prevádzkových funkcií 
 • Výkonný a tichý dieselelektrický pohon v hybridnej technológii zaisťuje mimoriadny manipulačný výkon s nízkou spotrebou, nízkymi emisiami hluku a minimálnym dopadom na životné prostredie

Simply flexible

 • Flexibilné možnosti ovládania: minipáky, prvok Fingertip alebo Joystick 4Plus 
 • Bezpečnosť a komfort v každej situácii: flexibilne nastaviteľný výkon pri jazde a zdvíhaní
 • Dokonale prispôsobený prevádzkový výkon: rozsiahle možnosti výbavy umožňujú maximálny výkon v každej aplikácii

Možnosti doplnkov

Zostrenie všetkých zmyslov: podporíme Vás vďaka širokej škále inteligentných asistenčných systémov a funkcií, ktoré Vám výrazne uľahčia každodennú prácu. Budete môcť jazdiť bezpečnejšie, pohodlnejšie, efektívnejšie a bez únavy - v každej jazdnej situácii.

Highlights

STILL Kontrola pred zmenou

Bezpečnosť na prvom mieste: digitálne vedená kontrola pred zmenou

Prostredníctvom funkcie Pre-Shift Check v palubnom počítači STILL Easy Control STILL dosahuje novú úroveň bezpečnosti pre vodiča a vysokozdvižný vozík: pred začiatkom každej zmeny alebo v užívateľom stanovených intervaloch musí vodič potvrdiť funkčnosť pomocou palubného počítača pred uvedením vozíka do prevádzky so všetkými jeho funkciami.

Zákazník si môže zvoliť kritériá bezpečnostnej kontroly. Okrem štandardného dotazu je možné na displej palubného počítača uložiť niekoľko jednotlivých dotazov. A ak je odpoveď negatívna? Zákazník má všetky možnosti.

Napríklad môže v systéme definovať, že výkon vozíka je automaticky obmedzený, ak dotaz ukáže negatívnu hodnotu.

Ďalšie informácie

STILL SafetyLight 4plus

Systém vizuálneho varovania na predchádzanie nehodám

Modré výstražné svetlo STILL SafetyLight 4plus výrazne zvyšuje bezpečnosť práce v oblastiach, ktoré sú neprehľadné alebo plné zákrut. Modré svetelné body sa premietajú približne 5 m pred a za vozidlom a upozornia ľudí na blížiace sa vozidlo, aby sa predišlo hroziacim kolíziám.

Ďalšie informácie

STILL osvetlená výstražná zóna

Ideálny doplnok k funkcii STILL SafetyLight

Osvetlenie výstražnej zóny je funkcia STILL, ktorá premieta dva svetelné pásy naľavo a napravo od vysokozdvižného vozíka. Doplnkové svetlené zariadenie slúži ako vizuálna výstraha pre chodcov a ostatných vodičov v okolí tým, že premieta svetelné pásy na podlahu haly po stranách vysokozdvižného vozíka. STILL osvetlenie výstražnej zóny teda dokonale dopĺňa funkciu STILL SafetyLight, ktorá v smere jazdy premieta pred vozidlo viditeľný modrý kužeľ svetla.

Ďalšie informácie

Operadlo nákladu

Udrží tovar na mieste: operadlo nákladu stabilizuje prepravovaný tovar na nosiči vidlice dozadu, aby ho bolo možné bezpečne prepravovať z bodu A do bodu B.

Ďalšie informácie

Kontrola bezpečnostného pásu

Ste pripútaní? Ak nie, kontrola bezpečnostného pásu zaistí automatické zníženie rýchlosti jazdy. Pri vozíkoch s kabínou sa systém aktivuje iba v prípade otvorených dverí kabíny.

Ďalšie informácie

Výstražné svetlo

Výstražná maják zvyšuje bezpečnosť skladu a upozorňuje ostatných zamestnancov pracujúcich v sklade na vysokozdvižný vozík prostredníctvom blikajúceho žltého svetla.

Ďalšie informácie
Highlights

Curve Speed Control

Automatické nastavenie rýchlosti v zákrutách

Obmedzovač rýchlosti ovládaný v závislosti od natočenia riadenia znižuje pravdepodobnosť poškodenia tovaru vďaka primeranej rýchlosti v zákrutách. Táto asistenčná funkcia je k dispozícii pre rôzne vysokozdvižné vozíky a zariadenia skladovej techniky a automaticky reguluje rýchlosť jazdy podľa uhla natočenia riadenia. Inými slovami, vodič sa nemusí obávať rýchlosti v zákrutách. Vozík automaticky spomaľuje presne v takej potrebnej miere, ktorá umožní vodičovi jazdiť bezpečne, ale svižne.

Ďalšie informácie

Dynamické riadenie zaťaženia (DLC 1&2)

Zdvíhacie pohyby, ktoré sa prispôsobujú zaťaženiu? Stabilná myšlienka!

Či už ide o neskúsenú obsluhu, neopatrné pohyby alebo obzvlášť ťažký náklad - existujú rôzne príčiny prudkých pohybov zdvíhacej hydrauliky, ktoré môžu rýchlo viesť k rozbitiu tovaru alebo dokonca k poškodeniu osôb či vozíka. Dynamické riadenie zaťaženia prináša stožiaru pokoj. Pocíťte, ako asistenčný systém zlepšuje manipuláciu s bremenom a robí ju plynulejšou. Zisťuje aktuálne zaťaženie, ako aj aktuálnu výšku zdvihu, a automaticky upravuje rýchlosť zdvíhacej hydrauliky skôr, ako čokoľvek zaváha. V druhom z dvoch stupňov rozšírenia berie Dynamic Load Control do úvahy aj ťažisko nákladu. Týmto spôsobom zvyšuje stabilitu a zabraňuje prevráteniu vozíka dopredu - aj pri malých hmotnostiach a veľkých ťažiskách bremien. Grafický index stability vám tiež na prvý pohľad ukáže, aká je stabilita vozíka na zemi pri aktuálnom zaťažení a výške zdvihu.

Ďalšie informácie

Zobrazenie výšky zdvihu

Videnie namiesto odhadovania

Zobrazenie výšky zdvihu pomocou štandardne inštalovaného LED snímača výšky zdvihu zabezpečuje maximálnu presnosť od prvého milimetra. Vodiči vždy poznajú výšku hrotov vidlíc a môžu sa presne orientovať, aby sa pri naberaní palety nedotkli regálu. Systém pracuje s opakovateľnosťou menšou ako +/- 5 mm a výška zdvihu sa vodičom trvalo zobrazuje na displeji.

Ďalšie informácie

FleetManager