Dieselový a LPG vysokozdvižný vozík RX 70 2,0-3,5 t

Výkon spojený s účinnosťou

 • Silný, efektívny a precízny: STILL Performance System s dokonale vzájomne zladenými komponentmi
 • Úplná kontrola: palubný počítač STILL Easy Control – výkonnostná funkcia ovládaná stisnutím tlačidla, prehľadné zobrazenie relevantných informácií
 • Voľný výhľad vpred: vynikajúci výhľad vďaka úzkemu zdvíhaciemu zariadeniu, veľkým oknám a nízkej prístrojovej doske

NOVÝ

Nezáväzná ponuka

NA PRENÁJOM

Nezáväzná ponuka na prenájom

JAZDENÝ

Naša ponuka použitých vozíkov

Žiadosť na: RX 70 2,0-3,5 t

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Plnou parou vpred s priemyselným motorom a výkonom vyšším
o viac ako 20 %, vďaka ktorému vozík RX 70-20/35 prevezie do cieľa ešte viac tovaru a rýchlejšie, pričom je neuveriteľne úsporný! Všetko vďaka STILL Performance System, vzájomne dokonale zladených súčastí, ktoré spájajú silný a efektívny pohon s precíznym a jemným ovládaním. Každý vozík RX 70-20/35 bol navrhnutý, aby slúžil roky, pevné materiály a kompaktná konštrukcia zabezpečia výkonnú dynamiku, ktorá ďaleko predčí ostatné vozíky.

Vysoko výkonný vozík má množstvo plusov, ktoré sa aj vďaka intuitívne rozmiestneným riadiacim prvkom, vždy efektívne uplatnia. Pohodlná kabína vodiča bola dôkladne premyslená do posledného detailu, od rozsiahleho priestoru na nohy po nízku prístrojovú dosku, ktorá umožní lepší výhľad. Srdcom kabíny je STILL Easy Control. Palubný počítač Vám sprístupní voliteľné funkcie k výkonu a zobrazí všetky relevantné funkcie. Cúvanie v úzkych priestoroch, časté výjazdy na rampy, striedanie úloh, s vozíkom RX 70-20/35 zvládnete manipuláciu s nákladom aj v náročných situáciách. Vyskúšajte skutočne inteligentnú výkonnosť! 


RX 70 2,0-3,5 t detail

Výkon

 • Intuitívne ovládanie, jednotné a jasné ovládanie konštrukčnej rady RX
 • Nastúpte, posaďte sa a vyrazte, priestranná kabína vodiča má nastaviteľný riadiaci stĺpik s hriadeľom volantu
 • Jediný pohľad alebo kliknutie: palubný počítač STILL Easy Control aktivuje výkonnostné funkcie po stlačení tlačidla a prehľadne zobrazí relevantné informácie
 • Jednoduchšia práca: rozmanité asistenčné systémy uľahčujú prácu a zvyšujú bezpečnosť

Ergonómia

 • Vynikajúci výhľad do všetkých strán cez veľké okná, strešné okno v kabíne vozíka
 • Sledovanie stopy a vynikajúca stabilita v zákrutách, nízko položené ťažisko vozíka
 • Vedená bezpečnostná kontrola: vozík je možné spustiť až po kontrole funkčnosti na displeji
 • Bezpečný nástup a výstup po širokom, protišmykovom a zhora viditeľnom schodíku, držadlá na streche kabíny vozíka
 • Stála hnacia sila: každé hnacie koleso má samostatný pohon a udrží vozík v stope

Bezpečnosť

 • Digitálne rozšírená kontrola: na žiadosť zákazníka dodáme rozhranie, ktoré sa spojí so softvérom k flotile ako napr. STILL neXXt fleet
 • Voliteľné flexibilné pripojenie: príprava softvéru MMS vozík bez problémov integruje do akéhokoľvek riadiaceho systému k presunu materiálu

Presnosť

 • Vysoký výkon: silný pohon v spojení s jemným ovládaním Efektívny výkon prekládky: rýchlosť jazdy až 21 km/h

 • Promptná výkonnosť: paralelná prevádzka umožní súčasne riadiť aj zdvíhať alebo nakloniť
 • Sila sa prispôsobí potrebe: elektrické hydraulické čerpadlo
 • Nový STILL Performance System prináša vzájomne zladený komplexný systém všetkých ovládacích funkcií
 • Silné a tiché hybridné dieselelektrické pohony zabezpečia vysoký výkon prekládky pri nízkej spotrebe a nízkej hlučnosti, minimálne zaťažujú životné prostredie 

Kompaktné rozmery

 • Flexibilné možnosti riadenia od mini pák, dotykových displejov po Joystick 4Plus
 • Bezpečnosť a pohodlie kedykoľvek, flexibilne nastaviteľné parametre jazdy a zdvihu
 • Vozík sa prispôsobí situácii: rozsiahle príslušenstvo zaistí maximálny výkon v každom nasadení

Možnosti vybavenia

Zostrenie všetkých zmyslov: podporíme vás vďaka širokej škále inteligentných asistenčných systémov a funkcií, ktoré vám výrazne uľahčia každodennú prácu. Budete môcť jazdiť bezpečnejšie, pohodlnejšie, efektívnejšie a bez únavy - v každej jazdnej situácii.

Highlights

STILL Kontrola pred zmenou

Bezpečnosť na prvom mieste: digitálne vedená kontrola pred zmenou

Prostredníctvom funkcie Pre-Shift Check v palubnom počítači STILL Easy Control STILL dosahuje novú úroveň bezpečnosti pre vodiča a vysokozdvižný vozík: pred začiatkom každej zmeny alebo v užívateľom stanovených intervaloch musí vodič potvrdiť funkčnosť pomocou palubného počítača pred uvedením vozíka do prevádzky so všetkými jeho funkciami.

Zákazník si môže zvoliť kritériá bezpečnostnej kontroly. Okrem štandardného dotazu je možné na displej palubného počítača uložiť niekoľko jednotlivých dotazov. A ak je odpoveď negatívna? Zákazník má všetky možnosti.

Napríklad môže v systéme definovať, že výkon vozíka je automaticky obmedzený, ak dotaz ukáže negatívnu hodnotu.

Ďalšie informácie

STILL SafetyLight 4plus

Systém vizuálneho varovania na predchádzanie nehodám

Modré výstražné svetlo STILL SafetyLight 4plus výrazne zvyšuje bezpečnosť práce v oblastiach, ktoré sú neprehľadné alebo plné zákrut. Modré svetelné body sa premietajú približne 5 m pred a za vozidlom a upozornia ľudí na blížiace sa vozidlo, aby sa predišlo hroziacim kolíziám.

Ďalšie informácie

STILL osvetlená výstražná zóna

Ideálny doplnok k funkcii STILL SafetyLight

Osvetlenie výstražnej zóny je funkcia STILL, ktorá premieta dva svetelné pásy naľavo a napravo od vysokozdvižného vozíka. Doplnkové svetlené zariadenie slúži ako vizuálna výstraha pre chodcov a ostatných vodičov v okolí tým, že premieta svetelné pásy na podlahu haly po stranách vysokozdvižného vozíka. STILL osvetlenie výstražnej zóny teda dokonale dopĺňa funkciu STILL SafetyLight, ktorá v smere jazdy premieta pred vozidlo viditeľný modrý kužeľ svetla.

Ďalšie informácie

Operadlo nákladu

Udrží tovar na mieste: operadlo nákladu stabilizuje prepravovaný tovar na nosiči vidlice dozadu, aby ho bolo možné bezpečne prepravovať z bodu A do bodu B.

Ďalšie informácie

Kontrola bezpečnostného pásu

Ste pripútaní? Ak nie, kontrola bezpečnostného pásu zaistí automatické zníženie rýchlosti jazdy. Pri vozíkoch s kabínou sa systém aktivuje iba v prípade otvorených dverí kabíny.

Ďalšie informácie

Výstražné svetlo

Výstražná maják zvyšuje bezpečnosť skladu a upozorňuje ostatných zamestnancov pracujúcich v sklade na vysokozdvižný vozík prostredníctvom blikajúceho žltého svetla.

Ďalšie informácie
Highlights

Curve Speed Control

Automatické nastavenie rýchlosti v zákrutách

Obmedzovač rýchlosti ovládaný v závislosti od natočenia riadenia znižuje pravdepodobnosť poškodenia tovaru vďaka primeranej rýchlosti v zákrutách. Táto asistenčná funkcia je k dispozícii pre rôzne vysokozdvižné vozíky a zariadenia skladovej techniky a automaticky reguluje rýchlosť jazdy podľa uhla natočenia riadenia. Inými slovami, vodič sa nemusí obávať rýchlosti v zákrutách. Vozík automaticky spomaľuje presne v takej potrebnej miere, ktorá umožní vodičovi jazdiť bezpečne, ale svižne.

Ďalšie informácie

FleetManager

Kto môže použiť ktorý vysokozdvižný vozík a na aký účel? A čo kapacita vozíka? Kedy došlo k prípadnému nárazu? Veci, ktoré sa dajú relatívne ľahko zvládať, ak máte len zopár vysokozdvižných vozíkov. S pribúdajúcimi prírastkami vo Vašej flotile je to výrazne zložitejšie a náročné na riadenie. Náš inteligentný FleetManager poskytuje riešenie. Vďaka tomuto inovatívnemu softvéru môžete riadiť a ovládať svoju flotilu vozíkov efektívnejšie a úspornejšie ako kedykoľvek predtým.

FleetManager sa skladá z niekoľkých modulov:

 • Oprávnenie na prístup
 • Zostavenie prevádzkových údajov prepojených na ovládanie vozíka
 • Detekcia nehody s reakciou vozidla (napr. funkcia nízkej rýchlosti)
 • Detekcia zaťaženia pomocou snímača tlaku v zdvíhacej hydraulike bez indikácie hmotnosti na displeji a dve dátové karty
 • Detekcia nárazov v spojení s nástrojom FleetManager: vysokozdvižný vozík detekuje možnú kolíziu a prepne sa do režimu nízkej rýchlosti, vydá zvukový signál alebo sa úplne vypne
 • Funkciu môžeme nakonfigurovať podľa želania zákazníka

Čítačka prístupovej karty FleetManager je ľahko prístupná vľavo vedľa stĺpika riadenia. Prístup k nástroju FleetManager vyžaduje špeciálne oprávnenie.

Ďalšie informácie

Displej výšky zdvihu

Štandardne integrovaný LED senzor výšky zdvihu zaisťuje tú najvyššiu úroveň presnosti už od prvého milimetra. Systém opakovane pracuje s presnosťou pod +/- 5 mm. Vodič tak môže vždy vidieť na displeji výšku zdvihu. Obsluha si je preto vždy vedomá výšky hrotu vidlice a dokáže s istotou určiť, že sa pri zdvíhaní palety nedotkne police.

Ďalšie informácie

Zníženie rýchlosti pri zdvihnutej vidlici

Pre bezpečnú prepravu tovaru: pri jazde so zdvihnutými vidlicami hrozí nebezpečenstvo prevrátenia naložených paliet a poškodenia tovaru. Aby sa tomu zabránilo, rýchlosť jazdy sa automaticky zníži v závislosti od výšky zdvihu.

Ďalšie informácie

Meranie zaťaženia

Systém deteguje náklad od 5% užitočného zaťaženia vozíka a zobrazuje informáciu pracovníkovi obsluhy na displeji

Ďalšie informácie

Médiá

{{ filteredVideos.length }} Videí

Informácie na stiahnutie

 • Technické dáta RX 70 2,0 – 3,5 t PDF, 6 MB Stiahnuť
 • Návod na použitie k dieselovému vozíku RX 70 2,0 - 3,5 t PDF, 37 MB Stiahnuť
 • Návod na použitie RX 70 2,0 – 3,5 t LPG PDF, 37 MB Stiahnuť

Dokumenty na stiahnutie predstavujú aktuálnu verziu prevádzkových pokynov pre štandardný vozík. Nevymenúva všetky zákaznícke možnosti. Požiadajte o užívateľskú príručku ku konkrétnemu vozíku zo STILL servisného centra náhradných dielov podľa sériového čísla a roku výroby vozíka.


Prehľad modelov

Model
Maximálna nosnosť (kg)
Maximálna výška zdvíhu (mm)
Pojazdná rýchlosť (km/h)
RX 70-20/600 2.000 7.390 21
RX 70-20/600 T 2.000 7.390 21
RX 70-25 2.500 7.390 21
RX 70-25/600 2.500 7.390 21
RX 70-25T 2.500 7.390 21
RX 70-25T/600 2.500 7.390 21
RX 70-30 3.000 7.390 21
RX 70-30/600 3.000 7.390 21
RX 70-30T 3.000 7.390 21
RX 70-30T/600 3.000 7.390 21
RX 70-35 3.500 7.390 21
RX 70-35T 3.500 7.390 21