Dvojité skladovacie vozíky

Dvojnásobná nosnosť - 50 % úspora času

Dvojpaletové vysokozdvižné vozíky od STILL prepravia viac bremien rýchlejšie. Dvojpaletové vysokozdvižné vozíky bez problémov prepravia až 2000 kg. Výborne sa hodia k citlivému tovaru, tovaru, ktorý nie je možné stohovať ako ovocie, zelenina alebo krehký tovar. Rýchlosť jazdy je až 12 km/h, preto sú vozíky výkonné aj rýchle zároveň. Dvojpaletové vysokozdvižné vozíky sa hodia na prepravu materiálu, nakládku a vykládku nákladných áut, vychystávanie ľahkých objednávok alebo stohovanie tovaru až do výšky 2,9 m.

Inteligentná ergonómia: STILL vozíky ponúkajú všestranný komfort vrátane ergonomického riadiaceho oja, veľkých sedadiel vodiča alebo pneumaticky odpružených plošín. Inteligentné nastavovanie polohy palety umožní rýchlo a jednoducho naskladať dve palety. Vozíky zabezpečuje systém, ktorý automaticky reguluje rýchlosť v zákrutách.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Dvojpaletové vysokozdvižné vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.