Vozíky

Vysokozdvižné vozíky s výsuvným stožiarom (Retraky)

Inovácia na všetkých úrovniach

Vysokozdvižné vozíky s výsuvným stožiarom (retraky) od STILL nevynikajú len výškou zdvihu 13 metrov. Ďalším kamienkom v obrovskej mozaike pridanej hodnoty je zvyšková nosnosť schopná do tejto výšky zdvihnúť až 1000 kg. Okrem vysokej ekonomickej výhodnosti, výkonného pohonu a vynikajúcich jazdných vlastností môžete tiež profitovať z mnohých jedinečných prvkov, ktoré nachádzame iba u retrakov od STILL.

Patrí sem funkcia aktívna stabilizácia bremena (ALS), vďaka ktorej môžete pracovať s ďalším nákladom, zatiaľ čo ostatné čakajú, kým sa stabilizuje zdvíhacia konštrukcia vozíka. Čakanie pred paletovým regálom sa tak skráti až o 80 %! Dynamický a plynulý pohyb nosnej časti v bezkonkurenčnej kvalite je ďalší prínos, ktorého sa nebudete chcieť vzdať.

Optické meranie výšky, ktoré automaticky vyberá výšku zdvihu, tiež presne indikuje aktuálnu výšku zdvihu na digitálnom displeji. Ak potrebujete prepraviť dlhý a objemný tovar, určite oceníte výhody štvorcestného vysokozdvižného vozíka FM-4W. Retrak FM-X SE so superpružnými pneumatikami vnesie do manipulácie s tovarom v interiéri aj exteriéri nový rozmer.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Vysokozdvižné vozíky – retraky

Hľadáte vysokozdvižné vozíky, ktoré dokážu manipulovať s tovarom až do výšky 13 metrov? Obráťte sa na našich expertov, ktorí vám s výberom ideálneho retraku poradia. Spoľahnite sa vo svojom sklade na STILL.

Retraky od STILL majú niekoľko výhod. Okrem toho, že dokážu zdvihnúť až 1 tonu, sú vybavené viacerými inovatívnymi funkciami. FM-4W je inteligentný štvorcestný retrak, ktorý zdvihne bremená s celkovou hmotnosťou až 2,5 tony. Vďaka zabudovanému displeju zistíte presné údaje o hmotnosti nákladu či výške zdvihu. Ponúka tiež rozsiahle úpravy a nastavenia kabíny vodiča, čo zaistí pohodlnejšiu obsluhu.

Model retraku FM-X SE disponuje super pružnými pneumatikami, ktoré zvládnu aj náročný terén. Asistenčný systém Curve Speed Control zase automaticky prispôsobuje rýchlosť jazdy uhlu zákruty. Potrebujete skrátiť čakaciu dobu stabilizácie stožiara pri regáli? S ALS (Active Load System), ktorý má aj retrak FM-X, sa kývanie stožiaru vo veľkej výške rýchlo zastaví. Ušetríte až 80 % času.

Vozík má hneď niekoľko inteligentných doplnkových systémov. Napríklad jemné tlmenie prechodov stožiaru, s ktorým zdvihnete do výšky 13 metrov aj prázdnu PET fľašu, a to bez toho, aby spadla. Okrem toho môžete do rovnakej výšky dvíhať tovar s hmotnosťou až 1 000 kg. Ak potrebujete pracovať v chladnom prostredí, retrak FM-X disponuje aj možnosťou vyhrievanej kabíny s dvojitými termoizolačnými sklami. Vďaka tomu ho môžete nasadiť do dlhodobej prevádzky v okolitej teplote až -30 °C.

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 37 6922 412

Záujem o: Retrak - Vysokozdvižný vozík so stožiarom

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.