Vozíky

Vysokozdvižné vozíky s výsuvným stožiarom (Retraky)

Inovácia na všetkých úrovniach

Vysokozdvižné vozíky s výsuvným stožiarom od STILL nevynikajú len výškou zdvihu 13 metrov. Ďalším kamienkom v obrovskej mozaike pridanej hodnoty je zvyšková nosnosť schopná do tejto výšky zdvihnúť až 1000 kg.  Okrem vysokej ekonomickej výhodnosti, výkonného pohonu a vynikajúcich jazdných vlastnostní môžete tiež profitovať z mnohých jedinečných prvkov, ktoré nachádzame iba u vysokozdvižných vozíkov STILL s výsuvným stožiarom alebo plošinami. Patrí sem funkcia aktívna stabilizácia bremena (ALS), vďaka ktorej môžete pracovať s ďalším nákladom, kým ostatné čakajú, kým sa stabilizuje nosná časť nosníka. Čakanie pred policovým regálom sa skráti až o 80 %!  Dynamický a plynulý pohyb nosnej časti v bezkonkurenčnej kvalite je ďalší prínos, ktorého sa nebudete chcieť vzdať. Optické meranie výšky, ktoré automaticky vyberá výšku zdvihu, tiež presne indikuje aktuálnu výšku zdvihu na digitálnom displeji. Ak potrebujete prepraviť dlhý a objemný tovar, určite oceníte výhody štvorcestného vysokozdvižného vozíka FM-4W. Vozík FM-X SE so superpružnými pneumatikami vnesie do manipulácie s tovarom v interiéri aj exteriéri nový rozmer.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Downloads

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Vysokozdvižné vozíky s výsuvným stožiarom (Retraky)

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.