Vozíky do úzkych uličiek

Stohovače do vysokých skladov a vertikálne vychystávače objednávok - rovnako individuálne ako váš vysoký sklad

Skladovanie a vychystávanie objednávok v stiesnených priestoroch
Vysoké regály s veľmi úzkymi uličkami sú jedným z najefektívnejších spôsobov organizácie skladu z hľadiska využitia objemu. Vďaka riešeniu s úzkymi uličkami optimálne využijete existujúcu skladovú plochu a v mnohých prípadoch ušetríte na nákladnom rozširovaní. V porovnaní s bežnými skladmi so širokými uličkami získate až o 45 percent viac priestoru na uskladnenie paliet.

Bezpečné a efektívne: Skladovanie a vyhľadávanie v uličkách širokých len 1 080 mm a vo výške až 18 metrov nad podlahou si vyžaduje vysokú úroveň presnosti a koncentrácie. Inteligentné asistenčné, riadiace a bezpečnostné systémy preto podporujú obsluhu a robia riešenia STILL pre úzke uličky mimoriadne bezpečnými a efektívnymi.

Naše plánovanie, váš úspech. Keďže neexistujú dva rovnaké veľkosklady, spoločnosť STILL je silným partnerom pri plánovaní a realizácii od samého začiatku: spoločne vytvoríme koncepciu toku tovaru a informácií prispôsobenú vašim potrebám. Podporíme vás pri výbere správnych regálových systémov a každý vozík do úzkych uličiek alebo vertikálny vychystávač optimálne nakonfigurujeme podľa profilu vášho použitia. Vždy máme na pamäti faktory efektivity, ergonómie, bezpečnosti a výkonu.

Inteligentné doplnky: Integráciou vozíkov do úzkych uličiek a vertikálnych vychystávacích vozíkov STILL do vášho existujúceho softvéru na riadenie skladu (WMS) alebo do nami dodaného softvéru sa váš vozový park optimálne riadi v sklade. Ešte lepšie je, ak sa rozhodnete pre ďalšiu úroveň efektivity tým, že si od nás necháte automatizovať svoj sklad s úzkymi uličkami. Takto dosiahnete najvyššiu možnú spoľahlivosť procesov a transparentnosť toku tovaru.

 • Efektívna kompresia skladu – Kombinácia úzkych uličiek a pracovných výšok do 18 metrov
 • Vysoká manipulačná kapacita a výkon – Priamy prístup k paletám v spojení s inovatívnou technológiou a inteligentnými asistenčnými systémami
 • Bezpečná a ergonomická práca – Priestranné a individuálne koncepty kabíny a spoľahlivé bezpečnostné systémy
 • Najvyššia spoľahlivosť procesov – Integrované do systémov riadenia skladu alebo plne automatizované
 • Modularita až po najmenšiu skrutku – Konfigurácie vozidiel vhodné pre každé použitie

Poradenstvo v oblasti vozíkov do úzkych uličiek

 • Zaznamenávanie aktuálneho stavu
 • Analýza logistických výziev
 • Vývoj koncepcie veľkoskladu a vozidiel
 • Voliteľné: Skúmanie potenciálu automatizácie alebo komplexné plánovanie skladu

Naši odborní poradcovia sú pripravení odpovedať na vaše otázky.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Vozíky do úzkych uličiek od spoločnosti STILL

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Výhody vozíkov do úzkych uličiek STILL

Maximálna efektivita a bezpečnosť prostredníctvom asistenčných systémov

 • Aktívna kompenzácia podlahy (AFC) v reálnom čase kompenzuje nerovnosti terénu na dráhe kolies pre dosiahnutie maximálnej efektivity
 • Aktívna stabilizácia zaťaženia (ALS) znižuje vibrácie stožiara a zvyšuje manipulačný výkon až o 5 percent
 • STILL Optispeed - optimalizácia jazdy a výkonu vozíka v závislosti od hmotnosti a výšky zdvihu pre maximálny obrat tovaru

Dokonalosť procesov vďaka automatizácii

 • navigácia iGo pilot: Poloautomatická jazda a navádzanie vidlíc do definovaného cieľa
 • iGo pilot safety: Až 15 bezpečnostných funkcií na automatickú reakciu na nebezpečných miestach
 • iGo systems: Preprava bez vodiča - so štandardizovanými automatizačnými súpravami od sériového vozíka po AGV (*Automaticky riadený vozík)

Najvyššia dostupnosť vďaka Li-Ion technológii

 • Možnosť priebežného nabíjania, krátky čas nabíjania
 • Väčší výkon pri nižšej spotrebe energie
 • Bezúdržbová technológia batérie a dvojnásobná životnosť

Vozíky do úzkych uličiek v praxi

Rady týkajúce sa nákladných vozidiel s úzkou uličkou

Naši odborní poradcovia sú pripravení odpovedať na vaše otázky.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Vozíky do úzkych uličiek na stiahnutie

 • Brožúra o zakladači do úzkej uličky (en) PDF, 10 MB Stiahnuť
 • Pokyny pre úzke uličky pre nákladné vozidlá (en) PDF, 3 MB Stiahnuť
 • Úložná príručka pre úzkoprofilové nákladné vozidlá (en) PDF, 7 MB Stiahnuť
 • iGo Pilot Dátový list (en) PDF, 1 MB Stiahnuť

Vozíky do úzkych uličiek od spoločnosti STILL

Individualita a funkčnosť pre najvyššie nároky: s vozíkmi STILL MX-X (man-up) a NXV GX-X (man-down) do úzkych uličiek a vertikálnymi vychystávačmi PXV dosiahnete maximálny výkon aj na najmenšom priestore. Počas prevádzky podporuje výkon vašich zamestnancov premyslená ergonómia a užívateľsky prívetivé ovládanie. Náš kompetentný servis zabezpečuje plnú dostupnosť vášho vozového parku a súvisiacich mobilných systémov ochrany personálu v každom okamihu.

Regálový zakladač do úzkych uličiek Man-Up - the MX-X

Skvelý výkon a pohodlie.

Stanovuje štandardy pre skladovanie a vychystávanie objednávok vo veľkých výškach. Nosnosť až 1,5 tony, dosah a výška skladovania až 18 metrov a maximálna rýchlosť 14 km/h sú len niektoré aspekty obrovského manipulačného výkonu, ktorý možno dosiahnuť s modelom STILL MX-X (Man-Up). Aktívna stabilizácia nákladu (ALS) znižuje vibrácie stožiara a zvyšuje manipulačný výkon až o 5 %, zatiaľ čo aktívna kompenzácia podlahy (AFC) zaručuje najvyššiu rýchlosť aj na nerovnom teréne. Priestranná a všestranná kabína, intuitívne ovládanie a vynikajúci výhľad a prístup k nákladu ponúkajú jedinečný komfort obsluhy.

Vertikálny vychystávač objednávok PXV

Nová dimenzia vychystávania objednávok

Je to kráľ vychystávania tovaru, ktorý zaujme výnimočnou manipuláciou s tovarom a maximálnou výškou dosahu, ako aj úplne novou úrovňou bezpečnosti a ergonómie. Bez ohľadu na to, či sa používa v skladoch so širokými alebo úzkymi uličkami, žiadny iný vychystávač nevyužíva priestor a čas tak inteligentne ako vertikálny vychystávač PXV. S výškou vychystávania objednávok 14,5 metra dosiahne "veľký" variant, ktorý má nosnosť 1 200 kg, aj na najvyššie police. Jeho menší brat zatiaľ dokáže pracovať vo výške dosahu až 7,8 metra s nosnosťou 1 000 kg. V oboch verziách zabezpečujú plynulé prechody stožiarov nielen pohodlnú prácu, ale aj pôsobivú manipuláciu s tovarom.

Regálový vozík do úzkych uličiek NXV

Práca blízko pri zemi v úzkej uličke

Úzke uličky, vysoké police, ťažký tovar, málo miesta? Ak sú toto požiadavky, potom má odpoveď presne tri písmená: NXV. Vozík do úzkych uličiek je ideálnym partnerom pre efektívne zhutňovanie v sklade na malom priestore. Vďaka svojim kompaktným rozmerom a otočnej tlačnej alebo teleskopickej vidlici nepotrebuje veľa miesta na zemi a cíti sa ako doma aj v úzkych uličkách. Na druhej strane, vo výške potrebuje NXV pomerne veľa miesta. Presne až do výšky 13,8 metra - na rýchle a spoľahlivé uskladnenie a vyskladnenie.