Vysokozdvižný vychystávací vozík EK-X 10

Nová dimenzia vo vychystávaní objednávok

 • Presná a bezpečná práca aj pri vysokých rýchlostiach vďaka jasnému výhľadu, ktorý poskytuje stožiar
 • Pohodlné, variabilné a bezpečné státie v priestrannej kabíne obsluhy s podlahou tlmiacou nárazy
 • Pohodlný prístup k tovaru vďaka sklopným zábranám, ktoré skracujú vzdialenosť k regálu
NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Záujem o: EK-X 10

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Vychystávanie objednávok je hračka: vertikálny vychystávač EK-X 10 je dokonalou kombináciou efektivity a ergonómie. Vďaka vynikajúcej manipulačnej kapacite, optimálnej bezpečnosti a ergonomickému komfortu má pôsobivý výkon v skladoch so širokými aj úzkymi uličkami. Kompaktná skladová pomôcka dokáže zdvihnúť až 1 000 kg do výšky 6,3 metra. Jasný výhľad, ktorý poskytuje stožiar, zabezpečuje operátorom najlepší výhľad na vysoko presnú a bezpečnú prácu aj v rýchlosti.

Pokiaľ ide o bezpečnosť a ergonómiu, priestranná kabína operátora poskytuje maximum: veľa voľnosti pohybu, variabilný úložný priestor a podlaha tlmiaca nárazy zabezpečujú maximálny komfort, zatiaľ čo výklopné bočné zábrany znižujú vzdialenosť medzi vychystávačom objednávok a regálom a umožňujú ergonomické vyberanie tovaru - bez ohľadu na to, ako ďaleko dozadu. Výber variantov výbavy - napr. jednoduchý alebo teleskopický stožiar, s dodatočným zdvihom alebo bez neho - a individuálne možnosti konfigurácie robia z EK-X 10 flexibilného partnera pre nespočetné množstvo výziev, ktoré môžu v sklade nastať.


EK-X 10 detail

Simply easy

 • Mimoriadne citlivá prevádzka a plynulá regulácia rýchlosti zdvíhania vďaka najnovšej technológii proporcionálnych ventilov
 • Intuitívne ovládanie prostredníctvom volantu alebo riadiaceho gombíka uľahčuje obsluhe používanie všetkých funkcií, prispôsobených jej potrebám
 • Optimálne pohodlie používateľa zabezpečuje priestranná plošina na státie chránená proti nárazom s integrovaným spínačom prítomnosti
 • Rýchle a jednoduché nabíjanie kedykoľvek vďaka voliteľnému príležitostnému nabíjaniu lítiovo-iónových variantov

Simply safe

 • Bezpečnosť prevádzky zaručená s inovatívnym bezpečnostným asistentom iGo pilot
 • Voliteľné sklápacie zábrany umožňujú skrátiť vzdialenosť medzi vozíkom a regálom - pre rýchle, bezpečné a ergonomické vychystávanie objednávok
 • Bezpečná, pohodlná a zdravá kabína obsluhy s voliteľnými kolennými a opornými vankúšmi
 • Optimálna bezpečnosť vozíka a prevádzky s elektronickým monitorovaním blokovania batérie

Simply connected

 • Maximálna manipulácia s inteligentným asistenčným navigačným systémom STILL iGo pilot a poloautomatickým priblížením k zásobníku
 • Jednoduché pripojenie k systému riadenia skladu na optimálne riadenie toku tovaru pomocou rozhrania STILL iGo pilot
 • Optimálna bezpečnosť vozíkov, ochrana prístupu a minimalizácia škôd so systémom STILL FleetManager 4.x

Simply powerful

 • Spoľahlivá dostupnosť s výkonnými, bezúdržbovými striedavými pohonmi na jazdu a zdvíhanie
 • Efektívny a silný výkon pre každú požiadavku zákazníka vďaka individuálne konfigurovateľným rýchlostiam jazdy a zdvíhania
 • Bezkonkurenčné využitie priestoru s dosahom do výšky 14,5 metra
 • Rýchle zdvíhanie a spúšťanie vďaka stožiaru bez voľného zdvihu a bez prechodov stožiaru
 • Optimálny manipulačný výkon vďaka inteligentnému asistenčnému systému OptiSpeed v rôznych prispôsobených verziách

Simply flexible

 • Individuálne konfigurovateľný na široké spektrum použitia vďaka modulárnej koncepcii vozíka
 • Prístupná paleta umožňuje obsluhe vstup do palety na vyberanie objemného a ťažkého tovaru
 • Flexibilná konštrukcia kabíny operátora s použitím systému montážnych tyčí na jednoduchú integráciu náradia (voliteľné)

Možnosti doplnkov

Zostrenie všetkých zmyslov: podporíme Vás vďaka širokej škále inteligentných asistenčných systémov a funkcií, ktoré Vám výrazne uľahčia každodennú prácu. Budete môcť jazdiť bezpečnejšie, pohodlnejšie, efektívnejšie a bez únavy - v každej jazdnej situácii.

Highlights

STILL SafetyLight 4plus

Systém vizuálneho varovania na predchádzanie nehodám

Modré výstražné svetlo STILL SafetyLight 4plus výrazne zvyšuje bezpečnosť práce v oblastiach, ktoré sú neprehľadné alebo plné zákrut. Modré svetelné body sa premietajú približne 5 m pred a za vozidlom a upozornia ľudí na blížiace sa vozidlo, aby sa predišlo hroziacim kolíziám.

Ďalšie informácie

Oprávnenie na prístup

V prípade potreby môžete pomocou oprávnenia na prístup obmedziť použitie vášho vysokozdvižného vozíka na konkrétne osoby alebo skupiny osôb. Môžete si zvoliť, či chcete poskytnúť prístup pomocou kľúčového spínača alebo prostredníctvom digitálneho kódovacieho systému s desiatimi konfigurovateľnými prístupovými kódmi.

Ďalšie informácie

Podlaha kabíny chránená proti nárazom

Jazda ako v bavlnke: podlaha kabíny chránená proti nárazom zmierňuje tlak, ktorému je vystavený váš zamestnanec, kým veľký pedál umožňuje variabilnú a pohodlnú polohu v stoji.

Ďalšie informácie
Highlights

Zobrazenie výšky zdvihu

Videnie namiesto odhadovania

Zobrazenie výšky zdvihu pomocou štandardne inštalovaného LED snímača výšky zdvihu zabezpečuje maximálnu presnosť od prvého milimetra. Vodiči vždy poznajú výšku hrotov vidlíc a môžu sa presne orientovať, aby sa pri naberaní palety nedotkli regálu. Systém pracuje s opakovateľnosťou menšou ako +/- 5 mm a výška zdvihu sa vodičom trvalo zobrazuje na displeji.

Ďalšie informácie

FleetManager

Kto môže použiť ktorý vysokozdvižný vozík a na aký účel? A čo kapacita vozíka? Kedy došlo k prípadnému nárazu? Veci, ktoré sa dajú relatívne ľahko zvládať, ak máte len zopár vysokozdvižných vozíkov. S pribúdajúcimi prírastkami vo Vašej flotile je to výrazne zložitejšie a náročné na riadenie. Náš inteligentný FleetManager poskytuje riešenie. Vďaka tomuto inovatívnemu softvéru môžete riadiť a ovládať svoju flotilu vozíkov efektívnejšie a úspornejšie ako kedykoľvek predtým.

FleetManager sa skladá z niekoľkých modulov:

 • Oprávnenie na prístup
 • Zostavenie prevádzkových údajov prepojených na ovládanie vozíka
 • Detekcia nehody s reakciou vozidla (napr. funkcia nízkej rýchlosti)
 • Detekcia zaťaženia pomocou snímača tlaku v zdvíhacej hydraulike bez indikácie hmotnosti na displeji a dve dátové karty
 • Detekcia nárazov v spojení s nástrojom FleetManager: vysokozdvižný vozík detekuje možnú kolíziu a prepne sa do režimu nízkej rýchlosti, vydá zvukový signál alebo sa úplne vypne
 • Funkciu môžeme nakonfigurovať podľa želania zákazníka

Čítačka prístupovej karty FleetManager je ľahko prístupná vľavo vedľa stĺpika riadenia. Prístup k nástroju FleetManager vyžaduje špeciálne oprávnenie.

Ďalšie informácie

Detekcia uličky

Inteligentná orientácia: vysokozdvižné vozíky, ktoré sa pohybujú pomocou indukčného núteného riadenia kolies alebo mechanickej nútenej prevádzky, sú vďaka bezkontaktnej detekcii uličky schopné zistiť, či sa nachádzajú v správnej uličke skladu.

Ďalšie informácie

Médiá

{{ filteredVideos.length }} Videí

Informácie na stiahnutie

Dokumenty na stiahnutie predstavujú aktuálnu verziu prevádzkových pokynov pre štandardný vozík. Nevymenúva všetky zákaznícke možnosti. Požiadajte o užívateľskú príručku ku konkrétnemu vozíku zo STILL servisného centra náhradných dielov podľa sériového čísla a roku výroby vozíka.


Prehľad modelov

Model
Maximálna nosnosť (kg)
Maximálna dostupná výška (mm)
Pojazdná rýchlosť (km/h)
Napätie batérie (V)
EK-X 10 / Li-Ion 1.000 6.350 10 24

Podrobnejšie informácie