Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 3,5 – 5,0 t

Vrcholový pracovný výkon

  • Nosnosť 5000 kg
  • Menovitý zdvih 7180 mm
  • Rýchlosť 20 km/h

Dokáže všetko. Bez emisií.

Pripravte sa na výnimočné elektrické vysokozdvižné vozíky.
Aj na energiou nabitého výkonného pomocníka s nosnosťou 3,5 až 5,0 ton. RX 60-35/50 zvládne všetky disciplíny a od prvej sekundy preukáže svoje kvality, zdvíha, zrýchľuje a presúva v rekordnom čase. Ponúka neuveriteľne intuitívnu interakciu, kedy rýchle asistenčné systémy aktívne podporia vodiča vozíka pri práci. Dlhá výdrž batérie a možnosť rýchlo a kdekoľvek dobiť batériu znamenajú dostupnosť bez kompromisov. Na žiadosť zákazníka môže byť nabíjačka vstavaná priamo do vozíka. Potrebovať ju budete prekvapivo zriedkavo, pretože vozík RX 60 napriek vysokému výkonu spotrebuje menej energie ako iné vozíky v tejto triede. Využite rozmanité alternatívy a príslušenstvo a zostavte si vysokozdvižný vozík, ktorý perfektne zodpovie Vášmu použitiu.
Nechajte sa uniesť výkonom Vášho na mieru vyrobeného špičkového pomocníka. Pretože vozík RX 60 dokáže čokoľvek a bez emisií

NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Žiadosť na: RX 60 3,5 – 5,0 t

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*

Špičkový výkon v sériovej výbave

Ešte rýchlejšia preparava tovaru do cieľa s vynikajúcou silou vozíka RX 60 pri prekládke! Vozík zdvíha a spúšťa bremeno v rekordnom čase, zrýchli na viac ako 20 km/h a zvláda stúpanie a jazdu na rampách ako žiaden iný vysokozdvižný vozík v tejto triede. Nechajte sa zelektrizovať výkonnosťou, ktorá ďaleko predčí ostatných.

Nadídenie a preprava bremena na vzdialenosť 15 metrov? Za 5,7 sekúnd! →
Rýchlejšie zdvíhanie! →
324 ton za 3600 sekúnd →

Nadídenie a preprava bremena na vzdialenosť 15 metrov? Za 5,7 sekúnd!

Plnou parou vpred : Silný elektromotor vozíka RX 60 dokáže zrýchliť tak , že prvých 15 metrov zvládne po rozbehu iba za 5,7 sekúnd a to aj s bremenom.

Rýchlejšie zdvíhanie!

Hore, dole, hore, dole, hore, dole... Nový vozík RX 60 šetrí cenné sekundy pri každom pracovnom cykle. Za sekundu zdvihne alebo spustí bremeno o 0,5 metra.

324 ton za 3600 sekúnd

Premiestni väčšie množstvo tovaru za kratšiu dobu: S novým vozíkom RX 60 prepravíte 324 ton za 1 hodinu.

Dlhšia výdrž, nižšia spotreba

Vozík RX 60 ponúka výkonnosť na najvyššej úrovni. Koľko energie potrebujete? Menej! Vrcholový