Elektrický vysokozdvižný vozík RX 60 3,5 – 5,0 t

Vrcholový pracovný výkon

 • Nosnosť 5000 kg
 • Menovitý zdvih 7180 mm
 • Rýchlosť 20 km/h

Dokáže všetko. Bez emisií.

Pripravte sa na výnimočné elektrické vysokozdvižné vozíky.
Aj na energiou nabitého výkonného pomocníka s nosnosťou 3,5 až 5,0 ton. RX 60-35/50 zvládne všetky disciplíny a od prvej sekundy preukáže svoje kvality, zdvíha, zrýchľuje a presúva v rekordnom čase. Ponúka neuveriteľne intuitívnu interakciu, kedy rýchle asistenčné systémy aktívne podporia vodiča vozíka pri práci. Dlhá výdrž batérie a možnosť rýchlo a kdekoľvek dobiť batériu znamenajú dostupnosť bez kompromisov. Na žiadosť zákazníka môže byť nabíjačka vstavaná priamo do vozíka. Potrebovať ju budete prekvapivo zriedkavo, pretože vozík RX 60 napriek vysokému výkonu spotrebuje menej energie ako iné vozíky v tejto triede. Využite rozmanité alternatívy a príslušenstvo a zostavte si vysokozdvižný vozík, ktorý perfektne zodpovie Vášmu použitiu.
Nechajte sa uniesť výkonom Vášho na mieru vyrobeného špičkového pomocníka. Pretože vozík RX 60 dokáže čokoľvek a bez emisií

NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Záujem o: RX 60 3,5 – 5,0 t

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Špičkový výkon v sériovej výbave

Ešte rýchlejšia preparava tovaru do cieľa s vynikajúcou silou vozíka RX 60 pri prekládke! Vozík zdvíha a spúšťa bremeno v rekordnom čase, zrýchli na viac ako 20 km/h a zvláda stúpanie a jazdu na rampách ako žiaden iný vysokozdvižný vozík v tejto triede. Nechajte sa zelektrizovať výkonnosťou, ktorá ďaleko predčí ostatných.

Nadídenie a preprava bremena na vzdialenosť 15 metrov? Za 5,7 sekúnd! →
Rýchlejšie zdvíhanie! →
324 ton za 3600 sekúnd →

Nadídenie a preprava bremena na vzdialenosť 15 metrov? Za 5,7 sekúnd!

Plnou parou vpred : Silný elektromotor vozíka RX 60 dokáže zrýchliť tak , že prvých 15 metrov zvládne po rozbehu iba za 5,7 sekúnd a to aj s bremenom.

Rýchlejšie zdvíhanie!

Hore, dole, hore, dole, hore, dole... Nový vozík RX 60 šetrí cenné sekundy pri každom pracovnom cykle. Za sekundu zdvihne alebo spustí bremeno o 0,5 metra.

324 ton za 3600 sekúnd

Premiestni väčšie množstvo tovaru za kratšiu dobu: S novým vozíkom RX 60 prepravíte 324 ton za 1 hodinu.

Dlhšia výdrž, nižšia spotreba

Vozík RX 60 ponúka výkonnosť na najvyššej úrovni. Koľko energie potrebujete? Menej! Vrcholový športovec v intralogistike boduje minimálnou spotrebou energie pri maximálnom výkone. Bez prestávky na nabitie zvládne až dve kompletné pracovné zmeny. Lítiovo-iónové batérie s možnosťou priebežného dobíjania dokonca umožnia nepretržitú prevádzku. Údržba vozíka RX 60 je zároveň tak jednoduchá, že návšteva servisného technika STILL sa podobá rýchlej zastávke v boxoch.

Špecialista na dlhé trate →
Veľmi nízka spotreba energie →

Špecialista na dlhé trate

Spoľahnite sa na dlhú prevádzku na jedno nabitie batérie. Alebo rovno použite lítiovo-iónové batérie s možnosťou krátkeho dobitia, ktorá umožní nepretržitú prevádzku. Vďaka na prianie dodanej integrovanej nabíjačke môžete vozík flexibilne nabíjať z akejkoľvek elektrickej zásuvky.

Veľmi nízka spotreba energie

Maximálny výkon, minimálna spotreba: Vozík RX 60 spotrebuje menej energie: Na prekládku bremien v rekordnom čase stačí 8,7 kW/h.

Dokonalé spojenie vozíka a obsluhy

Posaď sa do novej priestrannej kabíny vodiča. Vyskúšaj si úplnú kontrolu v každej sekunde. Vozík RX 60 sa vyznačuje vynikajúcim výhľadom na intuitívne umiestnené ovládacie prvky so smart asistenčnými systémami. Zažite jedinečnú interakciu s vozíkom a zvládnite úlohy lepšie, rýchlejšie a bezpečnejšie ako kedykoľvek predtým.

Ergonomický zážitok →
Vozík, ktorý Vás zdokonalí →
Posaďte a kochajte sa →

Ergonomický zážitok

Použite široký nástupný schodík, chyťte sa šikovne umiestnených rúčok, skontrolujte vynikajúci výhľad do všetkých strán a nastavte si ovládacie prvky presne podľa Vašich prianí. Jedným slovom ergonómia.

Vozík, ktorý Vás zdokonalí

Digitálne riadenie vozíka pred začatím práce. Rýchly štart, hneď ako sa usadíte. Ochrana proti preťaženiu, ak by ste zdvíhali príliš veľa príliš vysoko. Automatické prispôsobenie rýchlosti, keď prechádzate zákrutou. Vozík RX 60 Vám pomáha vydať zo seba to najlepšie.

Posaďte a kochajte sa

Vitajte na veľkorysom mieste vodiča! Každý ovládací prvok je presne tam, kde je to pohodlné. S inteligentným palubným počítačom STILL Easy Control máte priamy prístup ku všetkým funkciám a parametrom o výkone.


RX 60 3,5 – 5,0 t detail

Faktor „Simply Efficient“: výkonnostné parametre ako merítko vysokej efektivity

Simply easy

Intuitívne ovládanie:
jednotné ovládanie celej konštrukčnej rady RX

Zvyšuje výkonnosť:
komfortné nastupovanie a veľmi ergonomická kabína vodiča

Palubný počítač STILL Easy Control:
prehľad relevantných informácií, aktivácia výkonnosti po jedinom kliknutí

Za pár sekúnd:
batériu jednoducho vymeníte zboku

Simply powerful

Intralogistická elektráreň:
prekládky pri najvyššom výkone vo svojej triede

Vyššia výkonnosť:
režim Sprint zvládne najvyššie požiadavky na výkon po jedinom stlačení tlačidla

Optimálne využitie energie:
najdlhší dojazd na jedno nabitie batérie

Ešte rýchlejší rozjazd a zdvíhanie bremien:
vo variante High Performance s extra silnými jazdnými a zdvihovými motormi

Inteligentná podpora:
regulácia ťahu motora a ďalšie asistenčné funkcie

Neustále pripravený na prevádzku
na žiadosť zákazníka dodáme lítium-iónovú batériu STILL, ktorá maximalizuje dostupnosť

Simply safe

Precízna a bezpečná manipulácia:
dokonale presná hydraulika a pružné jazdné vlastnosti

Bezpečné nastupovanie:
veľké držadlo, protišmyková guma a široký schod

Optimálny výhľad do všetkých strán:
úzky stožiar vozíka a extra veľké okná

Bezpečnosť vďaka na žiadosť dodanej
funkcii Pre-Shift-Check, ktorá na displeji zobrazí výsledky každodennej bezpečnostnej kontroly

Bezpečnosť v každom nasadení:
rozsiahle príslušenstvo od indikátora smeru jazdy na displeji až po bezpečnostné osvetlenie Safety Light 4Plus či automatické spomalenie v zákrutách Curve Speed Control

Simply flexible

Flexibilné riadenie:
viaceré páky, minipáky, dotykové obrazovky alebo Joystick 4Plus

Prispôsobivá dynamika výkonu:
parametre ako rýchlosť jazdy a zdvihu si po stlačení tlačidla prispôsobíte, ako potrebujete

Individuálne príslušenstvo:
rozmanité príslušenstvo pre každý užívateľský profil

Simply connected

Optimálne prepájanie:
na žiadosť zákazníka dodáme rozhranie, ktoré sa spojí so softvérom k flotile ako napr. STILL neXXt fleet

Kontrola používania:
na žiadosť zákazníka dodáme riešenie s blokovaním prístupu, aby sa predišlo nepovolenému použitiu

Zabudovaná Li-Ion technológia spoločnosti STILL

Dokonale zladený energetický systém znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje dostupnosť vozíkov.

Viac o technológi STILL Li-Ion

Aplikácie

Navrhnutý do interiéru budov AJ do exteriéru.

Či už zásobuje výrobu alebo vonkajší sklad, vozík RX 60-35/50 poskytne vysoký výkon, kde potrebujete. Nenechá Vás v kaši ani v daždi.

Individuálne riešenie

Presné zaskladnenie nebolo ešte nikdy jednoduchšie, jemná hydraulika vozíka zaručuje precízne a jemné pohyby. Funkcia Dynamic Load Control Vám prináša konštantný prehľad o aktuálnej hmotnosti bremena a maximálnej výške zdvihu.

Jednoduché zaobchádzanie s ťažkými bremenami

Vozík RX 60 neuveriteľne zjednodušuje manipuláciu s ťažkými bremenami s hmotnosťou až päť ton. Každý pokyn sa pretaví do plynulých, precíznych pohybov, ktoré máte vždy pod kontrolou.

Navrhnutý do úzkych priestorov

Kompaktné rozmery vozíku RX 60-35/50 umožnia bezpečne pracovať aj v najužších pracovných uličkách. Malý polomer otáčania pomôže zvýšiť hustotu skladovania.

Pracovisko vodiča, ktoré Vás nadchne

 Dokonale usporiadané riadiace prvky, smart palubný počítač STILL Easy Control a jedinečný výhľad do všetkých strán: každá sekunda v pracovnom priestore vo vozíku RX 60 nadchne. 

Vytrvalec

Je tu pre Vás 43 200 sekúnd, 720 minút alebo 12 hodín bez prestávky + Lítiovo-iónová technológia a krátke prestávky na dobitie umožnili nepretržité fungovanie vozíka. Na Vašu žiadosť môže byť nabíjačka vstavaná primao do vozíka.


Recenzie

"Náš dlhoročný partner, spoločnosť STILL, nás zapojil do testovania nového vysokozdvižného vozíka RX 60 v teréne. Naši testovací vodiči mali skúsenosti s novým dvojmotorovým pohonom, ktorý je mimoriadne pohodlný a poskytuje stabilný pocit z jazdy. Kolegovia vyzdvihli automatickú parkovaciu brzdu, ktorá sa automaticky zatvorí, keď vodič opustí vozík, a otvorí sa po stlačení plynového pedála.

Možnosť testovať nový vozík v teréne je ďalším príkladom našej mimoriadne pozitívnej spolupráce so spoločnosťou STILL. Našu spoluprácu vždy charakterizovala vysoká dostupnosť, partnerstvo a kooperatívna výmena názorov, ako aj rozumný spôsob práce servisného tímu STILL."

Christian Gottschalck, Area Manager Assistant Internal Logistics,
Hassia Mineralquellen GmbH & Co. KG


Možnosti doplnkov

Zostrenie všetkých zmyslov: podporíme Vás vďaka širokej škále inteligentných asistenčných systémov a funkcií, ktoré Vám výrazne uľahčia každodennú prácu. Budete môcť jazdiť bezpečnejšie, pohodlnejšie, efektívnejšie a bez únavy - v každej jazdnej situácii.

Highlights

STILL Kontrola pred zmenou

Bezpečnosť na prvom mieste: digitálne vedená kontrola pred zmenou

Prostredníctvom funkcie Pre-Shift Check v palubnom počítači STILL Easy Control STILL dosahuje novú úroveň bezpečnosti pre vodiča a vysokozdvižný vozík: pred začiatkom každej zmeny alebo v užívateľom stanovených intervaloch musí vodič potvrdiť funkčnosť pomocou palubného počítača pred uvedením vozíka do prevádzky so všetkými jeho funkciami.

Zákazník si môže zvoliť kritériá bezpečnostnej kontroly. Okrem štandardného dotazu je možné na displej palubného počítača uložiť niekoľko jednotlivých dotazov. A ak je odpoveď negatívna? Zákazník má všetky možnosti.

Napríklad môže v systéme definovať, že výkon vozíka je automaticky obmedzený, ak dotaz ukáže negatívnu hodnotu.

Ďalšie informácie

STILL SafetyLight 4plus

Systém vizuálneho varovania na predchádzanie nehodám

Modré výstražné svetlo STILL SafetyLight 4plus výrazne zvyšuje bezpečnosť práce v oblastiach, ktoré sú neprehľadné alebo plné zákrut. Modré svetelné body sa premietajú približne 5 m pred a za vozidlom a upozornia ľudí na blížiace sa vozidlo, aby sa predišlo hroziacim kolíziám.

Ďalšie informácie

STILL osvetlená výstražná zóna

Ideálny doplnok k funkcii STILL SafetyLight

Osvetlenie výstražnej zóny je funkcia STILL, ktorá premieta dva svetelné pásy naľavo a napravo od vysokozdvižného vozíka. Doplnkové svetlené zariadenie slúži ako vizuálna výstraha pre chodcov a ostatných vodičov v okolí tým, že premieta svetelné pásy na podlahu haly po stranách vysokozdvižného vozíka. STILL osvetlenie výstražnej zóny teda dokonale dopĺňa funkciu STILL SafetyLight, ktorá v smere jazdy premieta pred vozidlo viditeľný modrý kužeľ svetla.

Ďalšie informácie

Zvukový signál pri cúvaní

Bezpečnosť v sklade sa zvýši vďaka zvukovému signálu pri cúvaní. Pracovníci si preto môžu vysokozdvižný vozík všimnúť, aj keď sú k nemu otočení chrbtom.

Ďalšie informácie

Operadlo nákladu

Udrží tovar na mieste: operadlo nákladu stabilizuje prepravovaný tovar na nosiči vidlice dozadu, aby ho bolo možné bezpečne prepravovať z bodu A do bodu B.

Ďalšie informácie

Zadržiavacie systémy

EasyBelt

Vďaka funkcii EasyBelt je bezpečnostný pás už dopredu diagonálne napnutý cez sedadlo vodiča. Pri nástupe do kabíny tak stačí vodičovi iba vkĺznuť do predpätého pásu. Vďaka rýchlej a pohodlnej manipulácii pomocou funkcie EasyBelt je zapnutie bezpečnostného pásu hračkou.

Výhody pre vás:

 • Nákladovo efektívne doplnenie bezpečnostného pásu, ktoré zabezpečí, že vodič môže bezpečne a bez námahy dôkladne zaistiť bezpečnostný pás
 • Umožňuje rýchle zapnutie a odopnutie bezpečnostného pásu, čo má pozitívny vplyv na produktivitu
 • Vysoká úroveň komfortu v pracovnom priestore vodiča vďaka rýchlej a ľahkej manipulácii s bezpečnostným pásom - to vedie k vysokej úrovni akceptácie pásov medzi vodičmi vysokozdvižných vozíkov
 • Ľahké doplnenie - funkcia EasyBelt sa dá ľahko doplniť do vysokozdvižných vozíkov s protizávažím vo vašom vozovom parku

Zadržiavací systém Sauermann

Tento systém je k dispozícii v rôznych variantoch - mechanickom alebo elektrickom. Na bočnej strane vysokozdvižného vozíka je nainštalovaný konzolový systém, ktorý je možné otvoriť manuálne alebo automaticky. Každá možnosť zaisťuje najvyššiu úroveň ochrany operátora a zároveň umožňuje vodičom rýchlo a ľahko nastupovať a vystupovať z vysokozdvižného vozíka.

Ďalšie informácie

Kontrola bezpečnostného pásu

Ste pripútaní? Ak nie, kontrola bezpečnostného pásu zaistí automatické zníženie rýchlosti jazdy. Pri vozíkoch s kabínou sa systém aktivuje iba v prípade otvorených dverí kabíny.

Ďalšie informácie

Výstražné svetlo

Výstražná maják zvyšuje bezpečnosť skladu a upozorňuje ostatných zamestnancov pracujúcich v sklade na vysokozdvižný vozík prostredníctvom blikajúceho žltého svetla.

Ďalšie informácie

Oprávnenie na prístup

V prípade potreby môžete pomocou oprávnenia na prístup obmedziť použitie vášho vysokozdvižného vozíka na konkrétne osoby alebo skupiny osôb. Môžete si zvoliť, či chcete poskytnúť prístup pomocou kľúčového spínača alebo prostredníctvom digitálneho kódovacieho systému s desiatimi konfigurovateľnými prístupovými kódmi.

Ďalšie informácie

Panoramatická sklenená strecha

Optimálna viditeľnosť: voliteľne je k dispozícii ochranná strecha s pancierovou sklenenou tabuľou na zlepšenie viditeľnosti počas skladovania a vyskladňovania.

Ďalšie informácie
Highlights

Curve Speed Control

Automatické nastavenie rýchlosti v zákrutách

Obmedzovač rýchlosti ovládaný v závislosti od natočenia riadenia znižuje pravdepodobnosť poškodenia tovaru vďaka primeranej rýchlosti v zákrutách. Táto asistenčná funkcia je k dispozícii pre rôzne vysokozdvižné vozíky a zariadenia skladovej techniky a automaticky reguluje rýchlosť jazdy podľa uhla natočenia riadenia. Inými slovami, vodič sa nemusí obávať rýchlosti v zákrutách. Vozík automaticky spomaľuje presne v takej potrebnej miere, ktorá umožní vodičovi jazdiť bezpečne, ale svižne.

Ďalšie informácie

Dynamické riadenie zaťaženia (DLC 1&2)

Zdvíhacie pohyby, ktoré sa prispôsobujú zaťaženiu? Stabilná myšlienka!

Či už ide o neskúsenú obsluhu, neopatrné pohyby alebo obzvlášť ťažký náklad - existujú rôzne príčiny prudkých pohybov zdvíhacej hydrauliky, ktoré môžu rýchlo viesť k rozbitiu tovaru alebo dokonca k poškodeniu osôb či vozíka. Dynamické riadenie zaťaženia prináša stožiaru pokoj. Pocíťte, ako asistenčný systém zlepšuje manipuláciu s bremenom a robí ju plynulejšou. Zisťuje aktuálne zaťaženie, ako aj aktuálnu výšku zdvihu, a automaticky upravuje rýchlosť zdvíhacej hydrauliky skôr, ako čokoľvek zaváha. V druhom z dvoch stupňov rozšírenia berie Dynamic Load Control do úvahy aj ťažisko nákladu. Týmto spôsobom zvyšuje stabilitu a zabraňuje prevráteniu vozíka dopredu - aj pri malých hmotnostiach a veľkých ťažiskách bremien. Grafický index stability vám tiež na prvý pohľad ukáže, aká je stabilita vozíka na zemi pri aktuálnom zaťažení a výške zdvihu.

Ďalšie informácie

Obmedzenie zdvihu (medzizdvih / konečný zdvih)

Splní požiadavky na výšku zdvíhania stlačením tlačidla:

Či už sa regály majú plniť, alebo vyprázdňovať - hru poznáte: pozorne sa pozrite, vysúvajte stožiar, udržujte sústredený očný kontakt, zastavte stožiar, v prípade potreby ho prestavte. Niekoľkokrát. Počas každej zmeny. Každý deň. A teraz si predstavte, že by ste svoj zmysel pre proporcie mohli nechať za sebou. Predstavte si, že by ste mohli len stlačiť tlačidlo a čakať, kým sa vidlice zdvihnú presne do správnej výšky a automaticky sa tam zastavia. Predstavte si, že môžete. S obmedzovačom zdvihu STILL sa vidlice automaticky zastavia až v troch programovateľných medzizdvihových výškach. A aby ste sa uistili, že vaša ziskovosť, ale nie vaše vozíky, stúpne nahor, maximálna výška zdvihu sa dá naprogramovať aj natrvalo.

Ďalšie informácie

Zobrazenie výšky zdvihu

Videnie namiesto odhadovania

Zobrazenie výšky zdvihu pomocou štandardne inštalovaného LED snímača výšky zdvihu zabezpečuje maximálnu presnosť od prvého milimetra. Vodiči vždy poznajú výšku hrotov vidlíc a môžu sa presne orientovať, aby sa pri naberaní palety nedotkli regálu. Systém pracuje s opakovateľnosťou menšou ako +/- 5 mm a výška zdvihu sa vodičom trvalo zobrazuje na displeji.

Ďalšie informácie

FleetManager

Kto môže použiť ktorý vysokozdvižný vozík a na aký účel? A čo kapacita vozíka? Kedy došlo k prípadnému nárazu? Veci, ktoré sa dajú relatívne ľahko zvládať, ak máte len zopár vysokozdvižných vozíkov. S pribúdajúcimi prírastkami vo Vašej flotile je to výrazne zložitejšie a náročné na riadenie. Náš inteligentný FleetManager poskytuje riešenie. Vďaka tomuto inovatívnemu softvéru môžete riadiť a ovládať svoju flotilu vozíkov efektívnejšie a úspornejšie ako kedykoľvek predtým.

FleetManager sa skladá z niekoľkých modulov:

 • Oprávnenie na prístup
 • Zostavenie prevádzkových údajov prepojených na ovládanie vozíka
 • Detekcia nehody s reakciou vozidla (napr. funkcia nízkej rýchlosti)
 • Detekcia zaťaženia pomocou snímača tlaku v zdvíhacej hydraulike bez indikácie hmotnosti na displeji a dve dátové karty
 • Detekcia nárazov v spojení s nástrojom FleetManager: vysokozdvižný vozík detekuje možnú kolíziu a prepne sa do režimu nízkej rýchlosti, vydá zvukový signál alebo sa úplne vypne
 • Funkciu môžeme nakonfigurovať podľa želania zákazníka

Čítačka prístupovej karty FleetManager je ľahko prístupná vľavo vedľa stĺpika riadenia. Prístup k nástroju FleetManager vyžaduje špeciálne oprávnenie.

Ďalšie informácie

Jazdné programy

Ten správny jazdný program pre všetky požiadavky: operátor si môže zvoliť medzi tromi preddefinovanými a dvoma voľne konfigurovateľnými jazdnými programami v troch prevádzkových režimoch: Blue-Q, normálny a šprint. Jazdné programy je možné zvoliť podľa situácie, aby sa dosiahol maximálny výkon alebo energetická účinnosť.

Inteligentný autopilot: Blue-Q (modré tlačidlo) - úsporný režim vysokozdvižného vozíka sa aktivuje jedným stlačením tlačidla. Inteligentná optimalizačná charakteristika pohonu šetrí energiu presne tam, kde to nemá žiaden vplyv na pracovný proces.

Úspora energie až o 10% v závislosti od profilu použitia a typu vysokozdvižného vozíka.

Ďalšie informácie

Vertikálna poloha stožiara

A všetko je na dobrej ceste:

Bezpečné a nepoškodené vertikálne parkovanie alebo skladovanie tovaru: Presne to môžete odteraz urobiť stlačením jediného tlačidla vďaka asistenčnému systému vertikálnej polohy stožiara. Po aktivácii systému stačí stožiar nakloniť dopredu. Keď sa stožiar dostane do zvislej polohy, automaticky sa zastaví. To znamená, že tovar vždy dostanete na podlahu vcelku a uložíte ho do políc rýchlejšie, jednoduchšie a bezpečnejšie.

Ďalšie informácie

Detekcia preťaženia

Preťaženie vylúčené:

Zvládne ešte tento vysokozdvižný vozík tento náklad? Otázka, ktorá môže rýchlo viesť k zraneniam, poškodeniu vozíka alebo tovaru. Našťastie, existuje detekcia preťaženia. Systém monitoruje hmotnosť nákladu a všetkých prídavných zariadení a vždy vám dá bezpečnú a jasnú odpoveď. Navyše ak celková hmotnosť prekročí menovitú nosnosť alebo nastavené maximálne zaťaženie, systém aktívne zasiahne a zníži rýchlosť zdvíhania. Ak je prahová hodnota prekročená o viac ako 10 percent, funkcia zdvíhania sa úplne zablokuje. Znamená to, že vodič, vozík a tovar sú vždy optimálne chránení.

Ďalšie informácie

Displej naklápania stožiara

Vodič vidí na displeji uhol sklonu stožiara. Preto má naložený tovar vždy maximálne pod kontrolou Táto funkcia je skutočným pomocníkom aj pri skladovaní a vychystávaní, pretože obsluha dokáže presne skontrolovať, či vidlice správne držia paletu.

Ďalšie informácie
Highlights

Ochrana pred opotrebovaním vidlíc (Tichý stožiar)

Autostop pred kontaktom so zemou:

Keď vidlice narazia do zeme, nie je to príjemné pre uši, podlahu ani pre vysokozdvižný vozík. Na druhej strane, nebolo by veľmi príjemné, keby sa to vôbec nestalo? Práve preto sme pre vás vyvinuli elektrickú ochranu proti opotrebovaniu vidlíc. Keď sa aktivuje asistenčný systém, zabezpečí, že vidlice sa počas spúšťania nemôžu dotknúť zeme. Krátko predtým sa automaticky zastavia - presne tak, aby ste ich mohli dokonale navliecť do palety. Minulosťou je aj ťahanie vidlíc po zemi v dôsledku náhodného spustenia.

Ďalšie informácie

Tichý zdvih

Tiché zdvíhanie!

Sila spočíva v pokoji - to teraz platí aj pre vaše vysokozdvižné vozíky. Pretože asistenčný systém Silent Lift urobí koniec hluku počas zdvíhania a spúšťania. Plynulé prechody zdvíhania, bezproblémové ukladanie a vyberanie na úrovni hornej police a automatické zastavenie vidlíc pred ich dopadom na podlahu - to všetko vám sľubuje nebeský pokoj a ticho aj pri zdvíhaní a spúšťaní najťažších nákladov.

Ďalšie informácie

Znížená rýchlosť jazdy so zdvihnutými vidlicami

Vidlice hore, rýchlosť dole:

Väčšia bezpečnosť, menej rozbitých výrobkov a zabezpečenie správneho používania vozíka - to sú výhody, ktoré ponúka asistenčný systém zníženia rýchlosti pri zdvihnutom vidlicovom vozíku. Hneď ako vidlice dosiahnu výšku 500 mm (alebo inú definovanú hranicu), rýchlosť vozíka sa automaticky zníži. Aj keď vodič zabudne, že by nemal jazdiť so zdvihnutým nákladom, asistenčný systém ho spomalí, čím zaručí bezpečnú manipuláciu s nákladom a vozíkom.

Ďalšie informácie

Denné svetlá vozíka

Bezpečná prevádzka za každých okolností: LED denné svietenie zaručuje, že je ťahač vždy dobre viditeľný aj na tmavších miestach.

Ďalšie informácie

Médiá

{{ filteredVideos.length }} Videí

Prehľad modelov

Model
Maximálna nosnosť (kg)
Maximálna výška zdvihu (mm)
Pojazdná rýchlosť (km/h)
Napätie batérie (V)
RX 60-35/600 / Li-Ion 3.500 7.180 20 80
RX 60-40 / Li-Ion 4.000 7.180 20 80
RX 60-40/600 / Li-Ion 4.000 7.180 20 80
RX 60-45 / Li-Ion 4.500 7.180 20 80
RX 60-45/600 / Li-Ion 4.500 7.180 20 80
RX 60-50 / Li-Ion 4.990 7.180 20 80
RX 60-50/600 / Li-Ion 4.990 6.880 19 80

Informácie na stiahnutie

 • Technické dáta RX 60 3.5 - 5.0 t PDF, 13 MB Stiahnuť

Dokumenty na stiahnutie predstavujú aktuálnu verziu prevádzkových pokynov pre štandardný vozík. Nevymenúva všetky zákaznícke možnosti. Požiadajte o užívateľskú príručku ku konkrétnemu vozíku zo STILL servisného centra náhradných dielov podľa sériového čísla a roku výroby vozíka.


Kontakt

Vyplňte kontaktný formulár

Čo najskôr Vás budeme kontaktovať vo veci Vašej žiadosti.

Zavolajte odbornému poradcovi

Kontakt na našich špecialistov.

Záujem o: RX 60 3,5 – 5,0 t

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Podrobnejšie informácie