/products/Service/Safety/images/STILL_Service_Sicherheit.jpg

Kontroly bezpečnosti

Priorita v intralogistike

Spoľahnite sa na to, že vykonávame zákonné bezpečnostné kontroly vozíkov a regálov a poskytneme inovatívne bezpečnostné technológie pre vaše dopravné systémy. Je to proaktívny spôsob ochrany vašich zamestnancov, majetku, tovaru a infraštruktúry vášho skladu.

Bezpečnosť vašich zamestnancov, vozíkov a systémov je pre efektívnu intralogistiku rozhodujúca. STILL sa stará o plánovanie a implementáciu všetkých zákonných bezpečnostných kontrol pre vozíky, prídavné zariadenia, nabíjačky, batérie a regály. Okrem toho ponúkame celý rad inovatívnych bezpečnostných technológií, vrátane vizuálnych výstražných systémov, navigačných pomôcok podporovaných laserom a kamerových systémov, ktoré sme pre vaše pohodlie zostavili do atraktívnych bezpečnostných balíkov. Bezpečnostné riešenia STILL pomáhajú znižovať škody na tovare a infraštruktúre vo vašom sklade, a vy sa tak vyhnete nákladným prestojov.

  • Vďaka našej špičkovej bezpečnostnej technológii sú vaše vysokozdvižné vozíky ešte efektívnejšie.
  • Naše flexibilné balíky sa dajú kombinovať podľa vašich konkrétnych požiadaviek.
 
 
 
 
 
 
 
 

Svetlá výstražných zón STILL

Svetlo výstražnej zóny STILL premieta pri zapnutom vozíku dva pruhy svetla doľava a doprava od vysokozdvižného vozíka. Slúžia ako vizuálna výstraha pre chodcov a ostatných vodičov v bezprostrednej blízkosti vozíka. Mobilné bezpečnostné osvetlenie pomáha znižovať riziko zranenia osôb a zrážok v rušných pracovných oblastiach.

 

Viac bezpečnosti, viac pohodlia: voliteľný polohovací laser premieta výšku vidlice zelenou laserovou čiarou na nosič a slúži tak ako vizuálne predĺženie vidlice. To uľahčuje orientáciu pri skladovaní a preberaní tovaru a zvyšuje tak manipulačnú kapacitu, ako aj stupeň bezpečnosti.

Polohovací laser je možné ľahko zapnúť a vypnúť jediným stlačením tlačidla a nepredstavuje žiadnu hrozbu pre ľudský zrak.

Podporujeme vodičov širokým spektrom asistenčných systémov pre vodičov a funkcií. Tieto poskytujú potrebné podmienky pre bezpečnú, efektívnu, ergonomickú prácu bez únavy v každej jazdnej situácii.

Vďaka možnosti dovybavenia rôznymi bezpečnostnými funkciami a špeciálne navrhnutým príslušenstvám je možné naše vozíky bez problémov prispôsobiť novým aplikáciám.


Na stiahnutie

  • STILL Servisná brožúra (anglicky) PDF, 2 MB Stiahnuť
 

Kontaktujte nás

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky týkajúce sa nášho portfólia

Vyplňte formulár

Kontaktujeme vás čo najskôr

Zavolajte nášmu konzultantovi

Vaša priama linka k našim odborníkom

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Doplnkové služby

Rozsah služieb perfektne zodpovedá vašim činnostiam a prevádzke - od objednávok opráv po kompletný servis.