/products/Service/Safety/images/STILL_Service_Sicherheit.jpg

Kontroly bezpečnosti

Priorita v intralogistike

Spoľahnite sa na to, že vykonávame zákonné bezpečnostné kontroly vozíkov a regálov a poskytneme inovatívne bezpečnostné technológie pre vaše dopravné systémy. Je to proaktívny spôsob ochrany vašich zamestnancov, majetku, tovaru a infraštruktúry vášho skladu.

Bezpečnosť vašich zamestnancov, vozíkov a systémov je pre efektívnu intralogistiku rozhodujúca. STILL sa stará o plánovanie a implementáciu všetkých zákonných bezpečnostných kontrol pre vozíky, prídavné zariadenia, nabíjačky, batérie a regály. Okrem toho ponúkame celý rad inovatívnych bezpečnostných technológií, vrátane vizuálnych výstražných systémov, navigačných pomôcok podporovaných laserom a kamerových systémov, ktoré sme pre vaše pohodlie zostavili do atraktívnych bezpečnostných balíkov. Bezpečnostné riešenia STILL pomáhajú znižovať škody na tovare a infraštruktúre vo vašom sklade, a vy sa tak vyhnete nákladným prestojov.

  • Vďaka našej špičkovej bezpečnostnej technológii sú vaše vysokozdvižné vozíky ešte efektívnejšie.
  • Naše flexibilné balíky sa dajú kombinovať podľa vašich konkrétnych požiadaviek.
 
 
 
 
 
 
 
 

Svetlá výstražných zón STILL

Svetlo výstražnej zóny STILL premieta pri zapnutom vozíku dva pruhy svetla doľava a doprava od vysokozdvižného vozíka. Slúžia ako vizuálna výstraha pre chodcov a ostatných vodičov v bezprostrednej blízkosti vozíka. Mobilné bezpečnostné osvetlenie pomáha znižovať riziko zranenia osôb a zrážok v rušných pracovných oblastiach.

 

Viac bezpečnosti, viac pohodlia: voliteľný polohovací laser premieta výšku vidlice zelenou laserovou čiarou na nosič a slúži tak ako vizuálne predĺženie vidlice. To uľahčuje orientáciu pri skladovaní a preberaní tovaru a zvyšuje tak manipulačnú kapacitu, ako aj stupeň bezpečnosti.

Polohovací laser je možné ľahko zapnúť a vypnúť jediným stlačením tlačidla a nepredstavuje žiadnu hrozbu pre ľudský zrak.

Podporujeme vodičov širokým spektrom asistenčných systémov pre vodičov a funkcií. Tieto poskytujú potrebné podmienky pre bezpečnú, efektívnu, ergonomickú prácu bez únavy v každej jazdnej situácii.

Vďaka možnosti dovybavenia rôznymi bezpečnostnými funkciami a špeciálne navrhnutým príslušenstvám je možné naše vozíky bez problémov prispôsobiť novým aplikáciám.


Na stiahnutie

 

Kontaktujte nás

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky týkajúce sa nášho portfólia

Vyplňte formulár

Kontaktujeme vás čo najskôr

Zavolajte nášmu konzultantovi

Vaša priama linka k našim odborníkom

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Doplnkové služby

Rozsah služieb perfektne zodpovedá vašim činnostiam a prevádzke - od objednávok opráv po kompletný servis.