Smart Energy Unit

Inteligentné riadenie nabíjania v intralogistike

Inteligentné riadenie vozového parku je základným predpokladom zachovania konkurencieschopnosti v dynamickom svete intralogistiky. Dôležitou súčasťou je inteligentné nabíjanie, ktoré zabezpečuje dostupnosť, flexibilitu, energetickú účinnosť a v neposlednom rade transparentné riadenie nákladov. Len ak viete, kedy, kde a koľko energie je potrebné a koľko sa spotrebuje, môžete spoľahlivo a prezieravo plánovať procesy nabíjania, a tým aj dostupnosť vozíkov a plynulý tok materiálov. S inteligentným nabíjaním STILL profitujete z komplexného, digitálneho a transparentného monitorovania a riadenia procesov súvisiacich s batériami a nabíjaním. STILL Smart Energy Unit (SEU) poskytuje pevnú sieť pre vaše stacionárne nabíjačky a zabezpečuje efektívnu distribúciu energie. Takto možno analyzovať úrovne nabíjania, plánovať kapacity a uprednostňovať procesy nabíjania. S pozoruhodnými výsledkami: Vďaka inteligentnému nabíjaciemu algoritmu je váš vozový park vždy pripravený, čím sa vyhnete radom pred nabíjačkami. Prostredníctvom prístrojovej dosky budete mať vždy absolútny prehľad o úrovniach nabitia batérie, spotrebe energie a správaní pri nabíjaní. A čo je dôležité, ušetríte peniaze. Definovaním časových intervalov nabíjania, priorít a výkonnostných limitov sa totiž vyhnete nákladovo náročným špičkám zaťaženia a budete môcť dosiahnuť citeľné zníženie celkových nákladov na energiu. To je inteligentné nabíjanie pomocou lítiovo-iónovej technológie STILL.


Smart Energy Unit za 3 minúty

 • Optimalizácia nákladov:
  Vďaka inteligentnej distribúcii energie adefinovaniu časových intervalov nabíjania sa predchádza nákladovonáročným energetickým špičkám
 • Transparentnosť:
  Jasná vizualizácia všetkých relevantných údajov ospoplatnení v jednej užívateľsky prívetivej prístrojovej doske
 • Energetická efektivita:
  Optimalizované využitie zdrojov vďakainteligentnému algoritmu riadenia nabíjania

Všetko na očiach

Prístrojová doska

Prístrojová doska STILL Smart Energy Unit poskytuje prehľad o všetkých relevantných informáciách o správe nabíjania. Patrí sem nielen stav systému a počet aktívnych nabíjačiek, ale aj aktuálna prioritizácia (priorita) a aktuálny prevádzkový výkon. Spodná časť prístrojovej dosky poskytuje podrobný prehľad najdôležitejších parametrov pre každú pripojenú nabíjačku.

Profil nabíjania

V časti „Load Profiles“ má prevádzkovateľ k dispozícii prehľad údajov o nabíjaní zo všetkých pripojených nabíjačiek. Je možné vybrať rôzne časové intervaly, zobraziť ľubovoľný počet zariadení v porovnaní a prevziať vyhodnotenia. Údaje možno použiť na získanie užitočných informácií na optimalizáciu procesov nabíjania, napr. na zabránenie špičkám zaťaženia nastavením vhodných limitov nabíjania.

Všeobecné nastavenia

Tlačidlo „Všeobecné nastavenia“ ponúka aj niekoľko možností individuálneho nastavenia. Napríklad je možné definovať limity výkonu v kW, konfigurovať časové intervaly nabíjania alebo nastaviť osobné priority na základe kategórií, ako sú „Nabíjačky“, „Stav nabíjania (SoC)“ a „ID vozíka“.

Máte otázky k tejto téme?

Poradenstvo v oblasti pohonných systémov od odborníkov na energiu zo spoločnosti STILL
Využite naše odborné znalosti v oblasti udržateľnej intralogistiky. Radi Vám pomôžeme pri rozhodovaní o energetickom systéme Vašej budúcnosti.

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Smart Energy Unit

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Downloads

 • Dátový list Inteligentná energetická jednotka PDF, 2 MB Stiahnuť
 • Návod na použitie Smart Energy Unit PDF, 4 MB Stiahnuť

V súlade s témou