Regálové systémy pre intralogistiku

Priemyselné regály pre každé použitie

Skladové regálové systémy

Regálové systémy sú rozhodujúcim stavebným prvkom efektívnej skladovej logistiky. Spoločnosť STILL, ako dodávateľ kompletného sortimentu v oblasti priemyselných regálov, ponúka komplexné portfólio, od statických regálových systémov, ako sú paletové, vjazdové alebo konzolové regály až po dynamické regálové systémy, napr. mobilné regály, a plošinové systémy.

Pri skladovacích regálových systémoch vždy hovoríme: „Jedno riešenie nie je vhodné pre všetkých“. Vždy preto zvážime množstvo rôznych premenných, ako napríklad skladovaciu plochu, dodávateľský reťazec, dostupné zariadenia na manipuláciu s materiálom, súčasné a budúce technologické toky a samotný tovar. Ak sa zmení len jedna z premenných, celý skladový systém bude úplne iný.

Optimálne naplánovaný sklad je kľúčovým faktorom vysokej ekonomickej efektivity. Preto s vašou spoluprácou vyvinieme regálové systémy do skladu na mieru. Pomôžu tak bezpečne uskladniť rôzny tovar, čo najlepšie využiť skladový priestor a plochu, zabezpečiť rýchle skladovacie a vyhľadávacie procesy alebo ponúknu možnosti automatizácie skladu.


S čím sa môžete na nás obrátiť?

 • Poradenstvo v oblasti regálových systémov aj v kombinácii s vozíkmi
 • Komplexná ponuka od plánovania skladu až po montáž
 • Koncepcia logistických procesov, napr. procesov vychystávania
 • Automatizované skladové riešenia
 • Zaručená bezpečnosť a ročná kontrola regálov

Prehľad regálových systémov v skladovej logistike

V našej ponuke nájdete široký výber regálových systémov, ktoré vieme prispôsobiť vašim požiadavkám. Či už potrebujete udržiavať optimálny obrat tovaru, navýšiť maximálnu kapacitu menšieho priestoru, alebo efektívne využiť vysoké priestory skladu, u nás nájdete skladové regálové systémy na mieru.


Poradenstvo pre plánovanie priemyselných regálových systémov a skladov

Prvým krokom je výber správneho regálového systému. S kompetentným poradenstvom našich odborníkov vás sprevádzame od plánovania až po inštaláciu vašich individuálnych regálových systémov.

Konzultant hotline +421 917 114 478

Váš priamy kontakt s našimi odborníkmi na regály:

+421 917 114 478

STILL konzultant pre regály

Nájdite svoj dokonalý regál len v priebehu 2 minút:

Čo skladujete najčastejšie?

Potrebujete obzvlášť kompaktné skladovanie s vysokou úložnou výškou, aby ste využili relatívne malý priestor?

Potrebujete mať neustále prístup ku každej palete?

Ako si organizujete manažment tovaru?

Dobrý deň,
Chcel by som získať viac informácií o regálových systémoch STILL.

Mám záujem o

Teším sa na rýchlu odpoveď!\

Mnoho pozdravov


Aký regálový systém si vybrať?

Skladová logistika je taká dobrá, ako sú dobré jednotlivé komponenty vášho skladu. Preto je výber vhodných priemyselných regálových systémov mimoriadne dôležitý. Bez ohľadu na požiadavky vášho odvetvia, vždy stojíte pred výzvou bezpečne uskladniť rôzny tovar, optimálne využiť priestor a plochu skladu a zabezpečiť rýchle skladovacie a vyhľadávacie procesy.

Ak potrebujete skladovať v úzkych priestoroch možným riešením by mohli byť pojazdné regály. Vďaka tomu môžete ušetriť náklady na rozšírenie skladových priestorov. Do úzkych uličiek sa vám tiež hodia napríklad stohovací vychystávací vozík MX-X či PXV Vertikálny vychystávač objednávok, ktoré si s nedostatkom priestoru ľahko poradia.

Očakávate od skladu vysokú rýchlosť manipulácie tovaru a využitie maximálneho priestoru? Kyvadlový (shuttle) paletový regál automaticky posúva tovar medzi regálmi a zhustí skladované palety, čo umožní maximálne využitie kapacity skladu. Dlhý a objemný tovar, ako napríklad dosky, panely či tyče zase uložíte do konzolových regálov, ktoré zabezpečia organizované a prehľadné skladovanie.

Ak potrebujete skladovať palety a prepravné obaly rovnakého typu, skvelá voľba sú paletové regály, ktoré ponúkajú pohodlný prístup ku všetkým položkám. Potrebujete ušetriť priestor? Skladujte tovary hlbšie s vjazdovými a prejazdovými regálmi, ktoré sú ideálne riešenie na skladovanie rovnakých produktov.

Na skladovanie rôznych druhov tovarov a materiálov s vysokým obratom sú vhodné zásuvné a spádové paletové regály. Ak však hľadáte flexibilné riešenie na uloženie menších predmetov, siahnite po policových regáloch, ktoré si viete prispôsobiť podľa svojich požiadaviek. Máte vysoké stropy? Využite skladovú plochu naplno a vyberte si plošiny, ktoré prispôsobíme vašim požiadavkám.

Efektívne fungovanie skladu zabezpečíte len tak, že všetky skladové riešenia vám budú vytvorené na mieru a na základe vašich individuálnych potrieb. Spoločnosť STILL vás podporí pri výbere regálového systému a poradí vám pri výbere vhodných skladových vozíkov alebo s ohľadom na možnosti automatizovaného skladovania. Vychádzame z kľúčových údajov o sklade, predchádzajúcom regálovom systéme (ak existuje), súčasných a budúcich procesných tokoch, aby sme mohli vypracovať koncepciu regálov na mieru.

Dobrý deň,
Chcel by som získať viac informácií o regálových systémoch STILL.

Mám záujem o

Teším sa na rýchlu odpoveď!\

Mnoho pozdravovPriemyselné regály STILL na stiahnutie

 • Brožúra Regálové systémy (EN) PDF, 2 MB Stiahnuť
 • Sprievodca skladom - Sprievodca skladom v úzkych uličkách (en) PDF, 7 MB Stiahnuť


Priemyselné regálové systémy v praxi


Prečo by ste sa mali rozhodnúť pre regálové systémy od STILL?

 • Poradíme vám pri výbere vhodných regálových systémov. Plánujeme po preskúmaní vašich skladovacích podmienok, štruktúry tovaru a procesov vychystávania.
 • Kombinujeme regály so správnymi riešeniami pre vozíky a automatizáciu.
 • Pri plánovaní zohľadňujeme lokálne platné normy a bezpečnostné predpisy.
 • Montáž vykonávame pomocou špeciálne vyškolených montážnych tímov.
 • Každoročne kontrolujeme bezpečnosť vašich regálových systémov pomocou zákonom predpísanej kontroly regálov (DIN EN 15635)

Poradenstvo pri plánovaní regálových systémov do skladu

Potrebujete zvýšiť kapacitu skladu, zefektívniť tok tovarov či automatizovať prevádzku? Obrátťe sa na špecialistov na intralogistiku zo STILL, ktorý vám na základe vašich individuálnych požiadaviek vytvoria riešenia na mieru. Ak máte akékoľvek otázky, naši experti sú pripravení ich zodpovedať. 

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Priemyselné regálové systémy od spoločnosti STILL

Ako dodávateľ kompletného sortimentu má spoločnosť STILL k dispozícii rozsiahlu ponuku bezpečných a pevných regálových systémov, od priemyselných regálov s individuálnym alebo hromadným prístupom, cez regály na dlhý tovar, ako sú konzolové regály, až po systémy na skladovanie malých dielov - všetky vrátane rozsiahleho príslušenstva a montáže. V regálových systémoch s vysokou hustotou možno rýchlosť manipulácie výrazne zvýšiť pomocou pallet shuttle. Inteligentný systém umožňuje poloautomatické zaskladňovanie a vyskladňovanie nosičov nákladu. Na tento účel vysokozdvižný vozík dodáva paletu na začiatku úrovne regálu. Tam rádiom riadený shuttle automaticky zdvihne paletu, presunie ju do hĺbky regálu a jemne ju položí na koniec kanála.