Oceneninia

Cena IFOY

Náš víťaz

Ocenená automatizácia vyrobená na mieru - víťaz IFOY 2021

Projekt Danfoss - IFOY víťaz

Náš STILL víťaz Ceny IFOY 2021 v kategórii „Integrované skladové riešenie“ ukazuje, o čom je efektívne skladovanie: Pre nový výrobný sklad spoločnosti Danfoss Power Electronics A/S v dánskom Tingleve dodala spoločnosť STILL perfektne koordinované riešenie pozostávajúce z troch automatizovaných sériových vozíkov ((MX-X and EXV), inteligentný nástroj iGo insights, ktorý využíva princíp strojového učenia, optimalizuje systém prostredníctvom cloudu a poskytuje zákazníkovi odporúčania pre činnosť, ako aj bezpečnostný systém ELOshield, ktorého komponenty navzájom komunikujú prostredníctvom rádia a chránia okoloidúcich pred blížiacimi sa vozidlami.

Danfoss Projekt

Ocenená automatizácia vyrobená na mieru - víťaz IFOY 2021
Vyššia efektivita v automatizovanom sklade s umelou inteligenciou (AI) Danfoss: Nový výrobný sklad v dánskom Tingleve od spoločnosti Danfoss Power Electronics A/S presvedčil zákazníka aj porotu IFOY automatizáciou projektu orientovaného na dopyt a inteligentné nástroje s podporou umelej inteligencie.

Projekt Danfoss - Kontrola inovácií IFOY

Význam pre trh ++
Benefity zákazníkov ++
Stupeň novosti / inovácie +
Funkčnosť / Typ implementácie ++

Prehľad: Cena IFOY 2020

V roku 2020 sa uskutočnila premiéra: Víťazi tohtoročnej Ceny IFOY (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year) boli kvôli koronakríze po prvýkrát vyhlásení online prostredníctvom videa.

RX 60-25/35

So žiadnym iným vysokozdvižným vozíkom nepresuniete viac tovaru za niekoľko sekúnd. Nový RX 60-25/35 je najvýkonnejší vysokozdvižný vozík vo svojej triede. Či už vysoké, široké alebo oboje - s každou prepravovanou paletou ušetríte vďaka nášmu urýchľovaču cenné sekundy. Vďaka jeho dokonale ovládateľnému výkonu dostanete tovar tam, kde má byť, v najlepšom možnom čase. Vyvinutý a skonštruovaný pre aplikácie, pri ktorých potrebujete namiesto vysýpania vykladať.

Využite čas naplno

Prehľad: Cena IFOY 2019

STILL minulý rok vyhral preteky elektrický ťahač LTX 50 v kategórii „AGV & Intralogistics Robot“ a zaistil si tak už po šiestykrát od prvej Ceny IFOY v roku 2013 vytúžené ocenenie.

Riešenie ťažnej súpravy s LTX 50

Hlavnou inováciou automatizovaného LiftRunneru s LTX 50 je kombinácia automatizovaného riadenia a automatizovanej manipulácie s nákladom pre rôzne veľkosti kontajnerov. Doteraz bola možná buď automatizovaná jazda, alebo automatizovaná manipulácia s nákladom, nie však kombinácia oboch. Elektrický ťahač LTX 50 ťahá bez zanechania stopy aj prívesy s celkovou hmotnosťou až 5 000 kilogramov.


Náš víťaz Ceny IFOY 2018:

Elektrický vysokozdvižný vozík RX 20

Model STILL RX 20 ponúka viac všetkého: viac výkonu, väčšiu dynamiku a väčšiu dostupnosť. Z najnovšej generácie najpredávanejšieho elektrického vozíka STILL je model RX 20 najlepší, aký kedy spoločnosť STILL vyvinula. Svoje silné stránky ukazuje najmä tam, kde sa vyžaduje malá šírka pracovnej uličky v náročnej dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke.


Naši víťazi Ceny IFOY 2017:


Naši víťazi Ceny IFOY 2015:


Náš víťaz Ceny IFOY 2014:

iGo Easy

Cenu IFOY 2014 v kategórii AGV „Automaticky riadené vozíky“ získal náš iGoEasy. Nová kombinácia iPadu a paletového vozíka bez vodiča prináša výhody automatizovaných riešení aj do miest, kde bola preprava tovaru rozumná iba s ručne vedeným stohovačom.


Náš víťaz Ceny IFOY 2013:

Hybridný vysokozdvižný vozík RX 70 Hybrid

Preteky o Cenu IFOY 2013 v kategórii „Čelný vozík s protizávažím“ uskutočnil RX 70 Hybrid. Prvý sériovo vyrábaný hybridný vysokozdvižný vozík na svete tak rozhodol o najvyššej lige vysokozdvižných vozíkov. Rozhodujúcim faktorom pre výber modelu RX 70 Hybrid bol vyšší stupeň inovácie. Bol prvým naftovým vysokozdvižným vozíkom s obnovou energie a prenosom elektrickej energie, ktorý stanovil štandardy vo vývoji vysokozdvižných vozíkov a viedol vyvažovanie ekológie a ekonomiky do novej éry.