Oceneninia

Cena IFOY

Náš víťaz

Kompaktné univerzálne zariadenie pre náročné použitia

Náš víťaz STILL IFOY 2023 v kategórii "Warehouse Trucks Lowlifter": EXH 14-20 Plus. Ručný paletový vozík je kompaktný model pre náročné použitia navrhnutý na riešenie všetkých logistických výziev: napr. horizontálna preprava tovaru, doručovanie na poslednú míľu, nakladanie a vykladanie cez rampy alebo jednoduché operácie vyberania objednávok. Vozíky sú vybavené jedinečnou hlavou oja s integrovaným displejom v dvoch verziách. Špeciálna konštrukcia hlavy oja umožňuje intuitívne a ergonomické ovládanie pre každú obsluhu.

 

IFOY Winner 2023

Ste zvedaví?

Spoznajte nášho víťaza:

STILL EXH

Kompaktné univerzálne zariadenie pre náročné použitia

Ručne ovládané paletové vozíky radu EXH 14-20 Plus sú ako kompaktné všestranné zariadenia vyrobené na zvládnutie náročných použití a na špecifické riešenie všetkých logistických výziev. Jedinečné: Séria EXH 14-20 Plus sa vyznačuje špeciálnou konštrukciou hlavy oja s integrovaným displejom v dvoch verziách a umožňuje intuitívne a ergonomické ovládanie pre každú obsluhu.


Prehľad: Naše nominácie na Cenu IFOY 2022


Prehľad: Cena IFOY 2021

Ocenená automatizácia na mieru.

Projekt Danfoss – Víťaz Ceny IFOY

Náš víťaz STILL IFOY 2021 v kategórii "Integrované skladové riešenie" ukazuje, v čom spočíva efektívne skladovanie: Pre nový výrobný sklad spoločnosti Danfoss Power Electronics A/S v dánskom meste Tinglev dodala spoločnosť STILL dokonale koordinované riešenie pozostávajúce z troch automatizovaných sériových vozíkov (MX-X a EXV), inteligentného nástroja iGo insights, ktorý využíva princíp strojového učenia, optimalizuje systém prostredníctvom cloudu a poskytuje zákazníkovi odporúčania pre činnosť, ako aj bezpečnostného systému ELOshield, ktorého komponenty navzájom komunikujú prostredníctvom rádia a chránia okoloidúcich pred blížiacimi sa vozidlami.

Projekt Danfoss

Ocenená automatizácia na mieru - Víťaz Ceny IFOY 2021
Vyššia efektivita v automatickom sklade s umelou inteligenciou Danfoss: Nový výrobný sklad v dánskom meste Tinglev od spoločnosti Danfoss Power Electronics A/S presvedčil zákazníka aj porotu IFOY projektom automatizácie orientovaným na dopyt a inteligentnými nástrojmi s podporou umelej inteligencie.

Projekt Danfoss - IFOY Kontrola inovácie

Význam pre trh ++
Benefity zákazníkov ++
Stupeň novosti / inovácie +
Funkčnosť / Typ implementácie ++

Prehľad: Cena IFOY 2020

V roku 2020 sa uskutočnila premiéra: Prvýkrát boli víťazi tohtoročného ocenenia IFOY (Medzinárodný vozík roka v oblasti intralogistiky a vysokozdvižných vozíkov) vyhlásení online prostredníctvom videa z dôvodu koronakrízy.

V kategórii "Čelný vysokozdvižný vozík s protizávažím do 3,5 t" sme prestížne ocenenie opäť získali my. Tento rok prihlásila hamburská intralogistická spoločnosť do súťaže svoj nový elektrický vysokozdvižný vozík RX 60-25/35.

RX 60-25/35

So žiadnym iným vysokozdvižným vozíkom nepresuniete viac tovaru za niekoľko sekúnd. Nový RX 60-25/35 je najvýkonnejší vysokozdvižný vozík vo svojej triede. Či už vysoké, široké alebo oboje - s každou prepravovanou paletou ušetríte vďaka nášmu zrýchľovaču cenné sekundy. Vďaka jeho dokonale ovládateľnému výkonu dostanete tovar tam, kde má byť, v najlepšom možnom čase. Vyvinutý a skonštruovaný pre použitia, pri ktorých potrebujete namiesto vysypávania vykladať.


 

Prehľad: Cena IFOY 2019

Minulý rok spoločnosť STILL zvíťazila s elektrickým ťahačom LTX 50 v kategórii "AGV & Intralogistics Robot" a získala tak prestížne ocenenie už po šiesty raz od prvého udelenia ocenenia IFOY v roku 2013.

Riešenie ťažnej súpravy s LTX 50

Hlavnou inováciou automatizovaného riešenia LiftRunner s LTX 50 je kombinácia automatizovaného riadenia a automatizovanej manipulácie s nákladom pre rôzne veľkosti kontajnerov. Doteraz bola možná buď automatizovaná jazda, alebo automatizovaná manipulácia s nákladom, ale nie kombinácia oboch. Elektrický ťahač LTX 50 ťahá aj prívesy s celkovou hmotnosťou do 5 000 kg cez výrobné zariadenia bez toho, aby zanechal stopy.


Náš víťaz Ceny IFOY 2018:

RX 20 - elektrický vozík

STILL RX 20 ponúka viac všetkého: viac výkonu, viac dynamiky a viac dostupnosti. Najnovšia generácia najpredávanejšieho elektrického vozíka STILL je najlepším modelom RX 20, aký kedy spoločnosť STILL vyvinula. Svoje silné stránky ukazuje najmä tam, kde sa vyžaduje malá šírka pracovnej uličky v náročnej dvojzmennej alebo trojzmennej prevádzke.

Dojmy z Ceny IFOY 2018


Naši víťazi Ceny IFOY 2017:


Naši víťazi Ceny IFOY 2015:


Náš víťaz ocenenia IFOY 2014:

iGo Easy

Cenu IFOY 2014 v kategórii "Automaticky riadené vozíky" získalo naše zariadenie iGoEasy. Nová kombinácia iPadu a pešieho paletového vozíka bez vodiča prináša výhody automatizačných riešení aj na miesta, kde bolo doteraz rozumné prepravovať tovar len pomocou ručne vedeného zakladača.


Náš víťaz Ceny IFOY 2013:

RX 70 Hybrid

O Cenu IFOY 2013 v kategórii "Čelné vysokozdvižné vozíky " sa uchádzal model RX 70 Hybrid. Prvý sériovo vyrábaný hybridný vysokozdvižný vozík na svete tak rozhodol o prvej lige vysokozdvižných vozíkov.
Rozhodujúci pre výber RX 70 Hybrid bol jeho vyšší stupeň inovácie. Bol prvým dieselovým vysokozdvižným vozíkom s rekuperáciou energie a elektrickým prenosom výkonu, ktorý stanovil štandardy vo vývoji vysokozdvižných vozíkov a doviedol rovnováhu medzi ekológiou a hospodárnosťou do novej éry.