Značka STILL

Značka STILL

Známa značka a spoľahlivý partner

Spoločnosť STILL ponúka riešenia vnútropodnikovej logistiky a inteligentné kombinácie vysokozdvižných vozíkov, skladovej techniky, regálových systémov, softwaru, služieb a servisu. Práca zakladateľa firmy Hansa Stilla, ktorý sa v roku 1920 pustil do podnikania s obrovskou mierou kreativity, podnikateľského nadšenia a kvality, rýchlo prerástli do celosvetovo známej a silnej značky.

V súčasnosti je viac ako 9 000 kvalifikovaných zamestanncov z výskumu a vývoja, výroby či predaja a servisu pripravených splniť individuálne požiadavky všetkých zákazníkov po celom svete. Kľúčom k úspechu spoločnosti sú špičkové produkty, od automatizácie a špecifických komplexných skladových riešení pre malé a veľké prevádzky v rôznych odvetviach, až po počítačové logistické programy pre riadenie skladu a materiálových tokov. STILL je nadnárodná etablovaná silná značka a spoľahlivý zamestnávateľ.

Na Slovensku je centrála spoločnosti situovaná v Nitre a celkovo zamestnáva viac ako 90 zamestnancov. Vďaka širokej obchodno-servisnej sieti po celkom Slovensku sme vždy nablízku našim zákazníkom.