Hardvér k riadiacemu systému MMS

Riadenie materiálového toku a prenosu dát

Hardvér k riadiacemu systému MMS

V systémoch riadenia materiálových tokov od STILL označuje pojem hardvér všetky súčiastky, ktoré dopĺňajú softvér systému. Hardvér označuje všetko, čo súvisí s počítačmi a sieťou: pracovné stanice, servery, bezdrôtové komunikačné zariadenia a terminály, napríklad terminály vo vozíkoch, prenosné a fixné tlačiarne štítkov a skenery. Hardvér tiež označuje RFID kódové štítky, mobilné pracovisko, kde prijímajú tovar a vychystávajú objednávky. STILL okrem série hardvérových súčiastok od renomovaných výrobcov ponúka aj vlastný hardvér, napríklad dotykový ovládací panel STILL a súčiastky STILL Pick-by-Voice.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, ak máte záujem o podrobnejšie informácie.

+421 37 6922 412

Záujem o: Hardvér k riadiacemu systému MMS

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

STILL Pick-by-Voice optimalizujte prácu pomocou reálneho dialógu

Pick-by-Voice je dialógová technológia, ktorá optimalizuje pracovné procesy. Pick-by-Voice od STILL si Vás získa technickými funkciami ako rozpoznávanie hlasu nezávisle od hovoriaceho alebo jeho softvér. Nový STILL systém Voice-Client je špičkovým produktom na trhu technológií rozoznávania hlasu nezávisle od hovoriaceho, má moderný dizajn. Klient s aplikačným serverom pomocou online komunikácie prináša všetky výhody hlasového prenosného systému na rádiovej frekvencii:

  • robustný hardvér vhodný na priemyselné použitie
  • nezávisle na hovoriacom a bez „zaučenia“ užívateľom, prístroj sa nezávisle prispôsobí
  • aktualizuje informácie o zásobách vo WMS, napríklad rýchla reakcia (doplnenie zásob, atď.)
  • výstupné texty môže zákazník upraviť
  • rozhranie komunikuje s riadiacim systémom STILL MMS
  • aktuálne dostupné jazykové verzie: nemecky, francúzsky, španielsky a česky)

Dotykový ovládací panel STILL operátora spája priamo s riadiacim systémom STILL MMS vo vozíku

Počítačom riadené systémy riadenia materiálového toku potrebujú odolný terminál vo vozíku, ktorý vydrží každodennú záťaž. Dotykový ovládací panel od STILL zabezpečí online spojenie medzi vozíkom a počítačom, ktorý riadi pohyb materiálu v sklade a pohyb vozíkov. Priebeh prepravy sa zobrazuje priamo vo vozíku. Odoberanie tovaru, zásoby a ďalšie transakcie sú zaznamenávané online. Najvyššiu prioritu má komfortné používanie pre užívateľa. Dotykový ovládací panel STILL bol špeciálne navrhnutý, aby vydržal náročné podmienky v priemyselných odvetviach, využíva odolnú technológiu určenú na neprerušené používanie. Dotykový ovládací panel STILL je ideálny pre mobilné aj fixné použitie vo výrobe, obchode a logistike. Má veľký displej s vysokým kontrastom, rozmerom 10,4 palca, jasne zobrazí aj podrobné údaje a vizualizácie. Je vybavený 4 GB RAM a 16 GB flash pamäťou, vhodný do exteriéru pri teplote -30 až +40 °C. Stupeň elektrickej ochrany ovládacieho panelu je IP 65. Všetky skladové vozíky od STILL určené do veľmi úzkych uličiek vieme na želanie zákazníka vybaviť elektrickým aj konštrukčným rozhraním k dotykovému panelu STILL. Konštrukčné rozhranie spĺňa normu VESA 75.


Ďalší STILL hardvér MMS

  • Tlačiareň štítkov
  • Ručné zadávanie na ovládacie panely
  • Manuálne skenery
  • Bezdrôtová komunikácia