STILL

DIGITÁLNE RIEŠENIA

Jednoducho a múdro


Digitálna transformácia je pre intralogistiku prísľubom mnohých výhod. Od nových obchodných modelov cez priekopnícke produkty a služby až po flexibilné automatizované procesy a komplexne prepojené systémy.

Bezpochyby: Nové možnosti prinášajú aj nárast požiadaviek na prudko sa meniacom trhu. Ale v čase stále rýchlejšieho pokroku Vás podporíme ako spoľahlivý partner so sofistikovaným know-how. Na ceste k logistike 4.0 kráčame s Vami a pomáhame Vám.

STILL neXXt
Univerzálny centrálny digitálny ekosystém

Ako na to? Máme napríklad STILL neXXt, náš univerzálny centrálny digitálny ekosystém. Stručne povedané, ponúkame Vám univerzálny kľúč ku všetkým riešeniam, ktoré sa týkajú produktov, služieb a riadenia Vašej intralogistiky.

V ére digitalizácie Vám spoločnosť STILL ponúka nový, jednoduchý prístup ku komplexným riešeniam budúcnosti. Všetko máte na jednom mieste: inovatívny hardvér, používateľsky prívetivý softvér a prvotriedny servis, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Spoločne potom budeme pracovať na jednotlivých riešeniach, ktoré určia smer pre zajtrajšok už dnes.

 

Diagnostika

Online na webe a kooperatívny Vďaka internetovému nástroju „kooperatívna diagnostika“ budú servisní technici spoločnosti STILL v budúcnosti vybavení komplexnými znalosťami z oblasti výskumu a vývoja a budú Vám ich môcť poskytnúť kdekoľvek na svete.

Iba spoločné znalosti sú efektívne – najmä pokiaľ ide o kvalitu údržby a inovatívne elektronické systémy riadenia vozidiel. Všetkých 3 500 servisných technikov spoločnosti STILL na celom svete má v prípade potreby k dispozícii celý rozsah potrebných znalostí. Už dnes môžu naši servisní technici v prípade potreby získať špecifické odborné informácie prostredníctvom „Screen Sharing“.

Nová kooperatívna diagnostika však predstavuje rozhodujúci pokrok: na samotnom diagnostickom procese sa bude podieľať odborník na pozadí. To znamená súhrnné znalosti, ktoré pomôžu efektívne vyriešiť konkrétny problém vozidla a umožniť potrebné zásahy do jeho systému (v tomto prípade sú potrebné rozšírené oprávnenia). V budúcnosti budú k dispozícii metódy ako „Augmented Reality“, t. j. dátové okuliare, ktoré umožnia technikovi kontaktovať technickú podporu na pozadí.

Digitales Flottenmanagment

Digitálny manažment flotíl

Informácie stlačením tlačidla

Digitálny manažment flotíl vám umožňuje sledovať, analyzovať celú flotilu v reálnom čase. Ponúka vám komplexný prehľad o všetkých relevantných údajoch vozíka - kedykoľvek, odkiaľkoľvek a na akomkoľvek koncovom zariadení.

Nájdenie potenciálnych úspor, riadenie servisných termínov, prehľad o dobách nasadení: všetky dôležité informácie sú so správnymi softvérovými nástrojmi k dispozícii jedným stlačením tlačidla a vďaka vizualizácii poskytnú rýchly prehľad. Týmto spôsobom vám digitálny manažment flotíl uľahčuje robiť správne rozhodnutia.

Digitálny manažment flotíl

Naše riešenia: STILL NeXXt fleet
Jednoduchý manažment flotíl

STILL NeXXt fleet je prvou časťou nášho centrálneho, digitálneho ekosystému a našou odpoveďou na otázku, čo dokáže moderný digitálny manažment flotíl. O systémom STILL NeXXt fleet využívate potenciál aplikácií, ktoré je možné flexibilne kombinovať podľa vašich potrieb a s ktorými môžete riadiť svoju flotilu jednoduchšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Najlepšie na tom je, že stačí jediné prihlásenie a máte nezávisle na mieste alebo koncovom zariadení prístup k všetkým relevantným dátam a funkciám.

Ďalšie informácie o STILL NeXXt fleet


Digitálni asistenčné systémy

Oveľa jednoduchšia práca

Asistenčné systémy vodiča sú digitálni pomocníci, ktorí vodiča v určitých situáciách podporujú. Technologický pokrok posledných rokov otvoril rad nových možností rozvoja takýchto systémov, a preto sa ich využívanie stále rozširuje.

Asistenčné systémy zhromažďujú prostredníctvom rôznych senzorov relevantné dáta o vozíku. Na jednej strane poskytujú užívateľovi podporu a užitočné informácie, na druhej strane kontrolujú a rozširujú funkcie manipulačnej techniky. Vaša práca tak bude ľahšia, efektívnejšia a bezpečnejšia, čo je dôležitým kľúčom k rýchlej preprave a bezpečným procesom.

Digitální asistenční systémy

Inteligentné asistenčné systémy STILL

Asistenčné systémy STILL sú nervovým systémom digitálnej inteligencie našich vozíkov. Profitujte z vyššej efektivity, vyššej bezpečnosti a z citeľnéhouľahčenia práce.

Naše asistenčné systémy riadia automaticky rýchlosť, bránia vibráciám stožiaru, sledujú výšku zdvihu v závislosti na zdvihnutom bremene alebo vyrovnávajú nerovnosti podlahy tým, že v niekoľkých milisekúndách dynamicky prispôsobujú podvozok. A to je len zlomok ich schopností.

Asistenčné systémy a funkcie STILL


Automatizácia

Procesná bezpečnosť ruka v ruke s efektivitou

Die Automatizácia doteraz manuálne vykonávaná preprava tovaru sľubuje rad výhod. Patria sem napríklad trvalo bezpečné a efektívne procesy a v prípade potreby nepretržitý a vysoký materiálový tok. Podľa potrieb je možné automatizovať jednotlivé časti procesov, čiastkové oblasti alebo kompletný materiálový tok od príjmu tovaru až po jeho expedíciu.

Technologický pokrok už umožňuje aj prvé autonómne riešenie . Ďalšia výhoda oproti automatizácii: do vozíkov sa už nemusí vopred programovať konkrétne rozvrhnutie skladu. Namiesto toho rozpoznajú autonómne vozíky svoje okolie automaticky a dynamicky na neho reagujú - aj vtedy, keď sa zmení.

Automatizácia

Riešenia automatizácie STILL:
Jednoducho flexibilné, dvakrát efektívnejšie

Každý deň pracujú naši inžinieri a vývojári s plným nasadením na ďalšom posúvaní hraníc možností automatizácie. Misia: vo výrobných prevádzkach a logistických centrách našich zákazníkov nastavujeme nové merítka v oblastiach flexibility, maximálnej bezpečnosti a jedinečnej efektivity.

Čo dokážu profesijná vášeň a dlhoročne zhromažďované know-how, ukazujú inovácie, ako je spoločnosťou STILL navrhnutá kompletne automatizovaná inteligentný ťažná súprava alebo vozík STILL iGo neo CX 20 - prvý autonómny vychystávací vozík na svete.

K riešením automatizácie STILL


Príklady použitia z praxe


Vyžiadajte si poradenstvo

Chceli by ste využiť potenciál digitálnych riešení? Radi vám poskytneme poradenstvo. Kontaktujte nás a my sa vám radi budeme venovať.

Kontakt

0180 478 455 33
Oslovenie*