STILL

DIGITÁLNE RIEŠENIA

Jednoducho a múdro


Digitálna transformácia je pre intralogistiku prísľubom mnohých výhod. Od nových obchodných modelov cez priekopnícke produkty a služby až po flexibilné automatizované procesy a komplexne prepojené systémy.

Bezpochyby: Nové možnosti prinášajú aj nárast požiadaviek na prudko sa meniacom trhu. Ale v čase stále rýchlejšieho pokroku Vás podporíme ako spoľahlivý partner so sofistikovaným know-how. Na ceste k logistike 4.0 kráčame s Vami a pomáhame Vám.

STILL neXXt
Univerzálny centrálny digitálny ekosystém

Ako na to? Máme napríklad STILL neXXt, náš univerzálny centrálny digitálny ekosystém. Stručne povedané, ponúkame Vám univerzálny kľúč ku všetkým riešeniam, ktoré sa týkajú produktov, služieb a riadenia Vašej intralogistiky.

V ére digitalizácie Vám spoločnosť STILL ponúka nový, jednoduchý prístup ku komplexným riešeniam budúcnosti. Všetko máte na jednom mieste: inovatívny hardvér, používateľsky prívetivý softvér a prvotriedny servis, na ktorý sa môžete vždy spoľahnúť. Spoločne potom budeme pracovať na jednotlivých riešeniach, ktoré určia smer pre zajtrajšok už dnes.

 

STILL neXXTUniverzálny centrálny digitálny ekosystém

Ako na to? Máme k dispozícii napríklad STILL nextXX, náš univerzálny centrálny digitálny ekosystém. Stručne povedané, ponúkame Vám univerzálny kľúč ku všetkým riešeniam, ktoré sa týkajú produktov, služieb a riadeniu Vašej intralogistiky.

 

V storočí digitalizácie Vám spoločnosť STILL ponúka nový jednoduchý prístup ku komplexným riešeniam zajtrajška. Na jednom mieste získate všetko: inovatívny hardvér, užívateľský príjemný softvér a prvotriedny, vždy spoľahlivý servis. Spoločne vypracujeme individuálne riešenia, ktorými už dnes udáte zajtrajší smer.

Digitales Flottenmanagment

Digitálny manažment flotíl

Informácie stlačením tlačidla

Digitálny manažment flotíl vám umožňuje sledovať, analyzovať celú flotilu v reálnom čase. Ponúka vám komplexný prehľad o všetkých relevantných údajoch vozíka - kedykoľvek, odkiaľkoľvek a na akomkoľvek koncovom zariadení.

Nájdenie potenciálnych úspor, riadenie servisných termínov, prehľad o dobách nasadení: všetky dôležité informácie sú so správnymi softvérovými nástrojmi k dispozícii jedným stlačením tlačidla a vďaka vizualizácii poskytnú rýchly prehľad. Týmto spôsobom vám digitálny manažment flotíl uľahčuje robiť správne rozhodnutia.

Digitálny manažment flotíl

Naše riešenia: STILL NeXXt fleet
Jednoduchý manažment flotíl

STILL NeXXt fleet je prvou časťou nášho centrálneho, digitálneho ekosystému a našou odpoveďou na otázku, čo dokáže moderný digitálny manažment flotíl. So systémom STILL NeXXt fleet využívate potenciál aplikácií, ktoré je možné flexibilne kombinovať podľa vašich potrieb a s ktorými môžete riadiť svoju flotilu jednoduchšie a efektívnejšie ako kedykoľvek predtým.

Najlepšie na tom je, že stačí jediné prihlásenie a máte nezávisle na mieste alebo koncovom zariadení prístup k všetkým relevantným dátam a funkciám.

Ďalšie informácie o STILL NeXXt fleet

Digitálni asistenčné systémy

Oveľa jednoduchšia práca

Asistenčné systémy vodiča sú digitálni pomocníci, ktorí vodiča v určitých situáciách podporujú. Technologický pokrok posledných rokov otvoril rad nových možností rozvoja takýchto systémov, a preto sa ich využívanie stále rozširuje.

Asistenčné systémy zhromažďujú prostredníctvom rôznych senzorov relevantné dáta o vozíku. Na jednej strane poskytujú užívateľovi podporu a užitočné informácie, na druhej strane kontrolujú a rozširujú funkcie manipulačnej techniky. Vaša práca tak bude ľahšia, efektívnejšia a bezpečnejšia, čo je dôležitým kľúčom k rýchlej preprave a bezpečným procesom.

Digitální asistenční systémy

Inteligentné asistenčné systémy STILL

Asistenčné systémy STILL sú nervovým systémom digitálnej inteligencie našich vozíkov. Profitujte z vyššej efektivity, vyššej bezpečnosti a z citeľného uľahčenia práce.

Naše asistenčné systémy riadia automaticky rýchlosť, bránia vibráciám stožiara, sledujú výšku zdvihu v závislosti na zdvihnutom bremene alebo vyrovnávajú nerovnosti podlahy tým, že v niekoľkých milisekúndách dynamicky prispôsobujú podvozok. A to je len zlomok ich schopností.

Asistenčné systémy a funkcie STILL

Automatizácia

Procesná bezpečnosť ruka v ruke s efektivitou

Automatizácia manuálnej prepravy tovaru sľubuje niekoľko výhod. Patria sem napríklad trvalo bezpečné a efektívne procesy a v prípade potreby nepretržitý a vysoký materiálový tok. Podľa potrieb je možné automatizovať jednotlivé časti procesov, čiastkové oblasti alebo kompletný materiálový tok od príjmu tovaru až po jeho expedíciu

Technologický pokrok teraz umožňuje aj autonómne riešenia . Ďalšia výhoda oproti automatizácii: do vozíkov sa už nemusí vopred programovať konkrétne rozvrhnutie skladu. Namiesto toho rozpoznajú autonómne vozíky svoje okolie automaticky a dynamicky na neho reagujú - aj vtedy, keď sa zmení.

Automatizácia

Riešenia automatizácie STILL:
Jednoducho flexibilné, dvakrát efektívnejšie

Každý deň pracujú naši inžinieri a vývojári s plným nasadením na ďalšom posúvaní hraníc možností automatizácie. Misia: vo výrobných prevádzkach a logistických centrách našich zákazníkov nastavujeme nové merítka v oblastiach flexibility, maximálnej bezpečnosti a jedinečnej efektivity.

Čo dokážu profesijná vášeň a dlhoročne zhromažďované know-how, ukazujú inovácie, ako je spoločnosťou STILL navrhnutá kompletne automatizovaná inteligentná ťažná súprava alebo vozík STILL iGo neo CX 20 - prvý autonómny vychystávací vozík na svete.

K riešením automatizácie STILL

Príklady použitia z praxe

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, ak máte záujem o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Digitalizácia

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.