Vozíky

Dieselové a LPG vysokozdvižné vozíky

Všetko je pod kontrolou

Výkonné, efektívne s nízkymi emisiami. Dieselové a LPG vozíky RX 70 od STILL s najmodernejšími motormi ponúkajú čistý výkon za akýchkoľvek okolností. A to doslova, prakticky všetky modely dosahujú podstatne nižšie emisné hodnoty ako požadujú zákonné predpisy, aj bez filtrov pevných častíc. Ponúkajú lepší možný výkon vo všetkých triedach nosnosti od kompaktných po masívne vozíky. Dieselové a LPG vozíky od STILL vynikajú v náročných exteriéroch aj komplikovaných vnútorných podmienkach, kde zaručia spoľahlivú prevádzkovú kapacitu. Zapuzdrené súčiastky umožnia ich nepretržitú prevádzku aj vo vlhkom prostredí. Dieselové vozíky sa vyznačujú vysokou efektivitou, spotrebujú až o 17 % menej paliva ako ich najväčší konkurenti. Perfektná interakcia človeka a stroja vďaka prepracovanej ergonómi s vhodne tvarovaným sedadlom, širokým schodíkom a priestrannou kabínou, ktoré umožnia pohodlnú prácu.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky

Potrebujete nových pomocníkov vhodných najmä do exteriéru? Spoľahnite sa na dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky od STILL. V našej ponuke nájdete hneď niekoľko modelov, ktoré uspejú aj v tých najťažších podmienkach.

Vysokozdvižný vozík na diesel alebo LPG RX 70 4,0 – 5,0 t dokáže naraz prepraviť až 5 ton tovaru. Navyše je vybavený hybridným pohonom, tým kombinuje výhody silného spaľovacieho motora a okamžitú reakciu elektromotora. Vďaka tomu je prevádzková doba spaľovacieho vysokozdvižného vozíka dlhšia a zároveň sa znížia náklady na jeho prevádzku.

Ak preferujete menší vysokozdvižný vozík na plyn alebo naftu, vyberte si model RX 70 2,0 – 3,5 t. Vďaka tomu zvládnete cúvanie v úzkych priestoroch či časté výjazdy na rampu bez problémov.

Pracujete s naozaj ťažkým nákladom napríklad v kovospracujúcom či stavebnom priemysle? Odporúčame náš dieselový vysokozdvižný vozík RX 70 6,0 – 8,0 t. Umožňuje bezpečnú manipuláciu ťažkých bremien, a to vďaka stožiaru odolnému voči ohybu a stočeniu. Taktiež disponuje úsporným režimom Blue-Q, ktorý zníži jeho spotrebu až o 10 %, pričom jeho výkon zostáva rovnaký.

Či už potrebujete preniesť kontajnery, prívesy, alebo palety, môžete sa spoľahnúť aj na jednoduchšie RCD/RCG dieselové alebo plynové vysokozdvižné vozíky. Vďaka protiváhe si poradia s ťažkým nákladom nielen na rovine, ale aj na rampách. Taktiež systém odpruženia kabíny operátora eliminuje všetky vibrácie a otrasy spôsobené nerovným terénom. Okrem toho si ho vďaka širokej ponuke výbavy viete prispôsobiť svojim požiadavkám. Všetky vozíky navyše produkujú nižšie emisie CO2, ako vyžadujú predpisy, a to aj bez filtra pevných častíc.

Nechajte sa zelektrizovať!
Vyskúšajte moderné elektrické vysokozdvižné vozíky. Obavy, že elektrický vozík je oproti spaľovaciemu alebo LPG motoru slabý, nie sú na mieste. Vysoký výkon, pohon bez emisií a podstatne nižšie náklady na údržbu elektrického vozíka dnes presvedčia mnohých majiteľov skladov.

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 37 6922 412

Záujem o: Dieselové a plynové vysokozdvižné vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.