Vozíky

Dieselové a LPG vysokozdvižné vozíky

Všetko je pod kontrolou

Výkonné, efektívne s nízkymi emisiami. Dieselové a LPG vozíky RX 70 od STILL s najmodernejšími motormi ponúkajú čistý výkon za akýchkoľvek okolností. A to doslova, prakticky všetky modely dosahujú podstatne nižšie emisné hodnoty ako požadujú zákonné predpisy, aj bez filtrov pevných častíc. Ponúkajú lepší možný výkon vo všetkých triedach nosnosti od kompaktných po masívne vozíky. Dieselové a LPG vozíky od STILL vynikajú v náročných exteriéroch aj komplikovaných vnútorných podmienkach, kde zaručia spoľahlivú prevádzkovú kapacitu. Zapuzdrené súčiastky umožnia ich nepretržitú prevádzku aj vo vlhkom prostredí. Dieselové vozíky sa vyznačujú vysokou efektivitou, spotrebujú až o 17 % menej paliva ako ich najväčší konkurenti. Perfektná interakcia človeka a stroja vďaka prepracovanej ergonómi s vhodne tvarovaným sedadlom, širokým schodíkom a priestrannou kabínou, ktoré umožnia pohodlnú prácu.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Downloads

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Dieselové LPG vysokozdvižné vozíky s nosnosťou 1,6 až 8,0 t

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.