Hlavní fáze Nájemní vozíky

Požičajte si vozík rýchlo a jednoducho

Prenájom skladovej techniky

Výber vozíka - cenová kalkulácia - žiadosť o cenovú ponuku

Existuje veľa dôvodov, prečo využiť flexibilný prenájom skladovej techniky, okrem iného maximálny výkon výroby, zaobchádzanie s materiálmi vo výnimočných situáciách alebo výmena poškodených strojov. Prenájom STILL počíta s vyše 26500 vozíkmi z viac ako 70 kategórií v celej Európe a so širokou ponukou špeciálnych zariadení a príslušenstva, ktoré ponúkne riešenie akéhokoľvek problému.

Kontaktujte nás

Kontaktujte nás, ak máte záujem o podrobnejšie informácie.

Kontakt

+421-37-69 224 11

Žiadosť na: Prenájom STILL

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*

Prenájom v 37 požičovniach v Nemecku

STILL požičovne v 37 lokalitách v Nemecku, sme vždy poruke! Kde nás nájdete: Hamburg, Brémy, Berlín, Hannover, Bielefeld, Dortmund, Krefeld, Lipsko, Frankfurt, Mannheim, Norimberg, Stuttgart, Freiburg a Mníchov. Zastúpenie máme aj: Rostock, Doberlug-Kirchhain, Cottbus, Kirschau, Drážďany, Poelzig, Erfurt, Eichenzell, Wiesbaden, Sinzig, Saarlouis, Michelfeld, Schwerin, Neubrandenburg, Magdeburg, Genthin, Halberstadt, Zeitz, Neumuenster, Kassel, Bad Schlema, Frankfurt nad Odrou a Neu-Ulm.

Eröffnung unserer neuen Miet- und Servicezentren

Maximálna flexibilita!

STILL prenajíma vozíky na rôzne časové obdobia. Na dni, týždne alebo mesiace, súrne alebo podľa dlhodobého plánovania, na prenájom od STILL sa môžete vždy spoľahnúť. Tak sa vždy optimálne pripravíte aj na obdobia zvýšenej produkcie, aj v prípade, že sa niektorý z Vašich strojov poškodí.

Kompletný servis!

V STILL prenájme sa pýšime výhodami našich služieb, vďaka ktorým dokážeme zaručiť funkčnosť Vašich vozíkov. Cena prenájmu zahŕňa všetky náklady na údržbu na servis. 

Vynikajúca dostupnosť s viac ako 7400 vozidlami iba v Nemecku

STILL ponúka v Nemecku široký výber zo 60 typov strojov. Máte k dispozícii viac ako 7400 položiek na prenájom! Trúfame si tvrdiť, že dokážeme ponúknuť správne zariadenie pre akúkoľvek úlohu. Naša ponuka zahŕňa aj špeciálne príslušenstvo a pomocné prvky, ako zariadenie na nastavenie rozostupu vidlíc, špeciálne vidlice, zveráky na uchopenie balíkových kotúčov/kotúčov alebo dvojité paletové zveráky. Prenájom STILL, všetko v jednom!