Informácie k výberovému konaniu

Ako sa mám prihlásiť a aké podklady STILL potrebuje?

Pri každom publikovanom pracovnom mieste nájdete kolónku: "Ďalšie informácie". Kliknutie na "Ďalšie informácie" Vás prepojí do systému Nalgoo, ktorý nám spravuje celý náborový proces a zároveň ošetruje problematiku GDPR.

Zobrazia sa detailné informácie o pracovnom mieste. Úplne dole sa nachádza kolónka: "Poslať CV". Vyplníte požadované identifikačné údaje a priložíte životopis. Môžete nám poslať neobmedzené množstvo dokumentov, vrátane motivačného listu.

Môžem poslať žiadosť, hoci som nenašiel vhodnú pracovnú ponuku?

Samozrejme. Počítame aj s touto alternatívou. Životopis a motivačný list, ak je požadovaný, môžete nahrať cez online formulár, ktorý je dostupný pod kolónkou „Online prihlásenie“. Na otázky Vám radi odpovieme na telefónnom čísle: : +421 376 922 411 alebo e-mailom: info@still.sk.

Ponúkate aj školenia?

U nás máte príležitosť preukázať Vaše zručnosti, osobne a profesne sa rozvíjať. STILL podporí Vaše individuálne potreby zvýšiť si kvalifikáciu rozvíjaním odborných, osobných alebo jazykových schopností. Od prvého dňa sa od Vás očakávajú pracovné výkony podľa Vašej kvalifikácie, tempa a skúseností. Spoločnosť STILL Vám poskytne metodické vedenie od vedúcich pracovníkov po kolegov, ktorí Vás podporia rozsiahlymi odbornými vedomosťami.