Elektrický vysokozdvižný vozík SXV-CB 10

Flexibilita sa stretáva s inováciami

  • Nosnosť 1000 kg
  • Menovitý zdvih 5380 mm
  • Rýchlosť 12 km/h

SXV-CB je spoľahlivé, univerzálne zariadenie na rozličné typy použitia. Elektrický vysokozdvižný vozík je mimoriadne kompaktný a stabilný pri zatáčaní vďaka vynikajúcemu rozloženiu hmotnosti a automatickému obmedzeniu rýchlosti. So svojou šírkou úzkej uličky a malým polomerom otáčania je mimoriadne obratný aj v tých najtesnejších priestoroch. Na svojich predlžovacích vidliciach dokáže bez námahy zdvihnúť až 1 000 kg. SXV-CB je prijateľný pre užívateľov a vďaka riadeniu závislému od rýchlosti sa dá ovládať presne a efektívne s minimálnym úsilím. K dispozícii je aj možnosť integrácie druhého ovládacieho panela pre väčšie pohodlie pri cúvaní. To uľahčuje jazdu vpred a vzad s ovládaním ľavou aj pravou rukou bez toho, aby ste sa museli príliš otáčať. Keď už hovoríme o pohodlí: vodiči si SXV-CB obľúbili pre jeho ergonómiu, ktorá zaručuje manipuláciu s nákladom bez únavy.

Zabezpečuje to pohodlné miesto na státie, ktoré ponúka dostatok priestoru na pohyb, čalúnené operadlo, nízka výška kroku 120 mm na každej strane a ergonomické riadenie a ovládanie bez potreby zmeny polohy rúk. Neobmedzený výhľad na sklad a náklad poskytuje vodičovi vysokú úroveň pracovného komfortu, ako aj bezpečnosti. Veď tam, kde má vodič bez námahy všetko na očiach, sú on, okolie, náklad aj vozík v bezpečí. K bezpečnosti prispieva aj robustná ochranná strieška, zatiaľ čo voliteľne konfigurovateľné výstražné svetlo napomáha viditeľnosti v premávke skladu. To znamená, že SXV-CB poskytuje odpoveď na mnohé bežné problémy v manažmente skladu a je vaším výkonným a všestranným partnerom pri stohovaní, preprave, vychystávaní objednávok alebo pri vykladaní a nakladaní.

Univerzálne a všestranné zariadenie:

kompaktné rozmery, intuitívne ovládanie a vynikajúca dostupnosť zabezpečujú vysokú úroveň stability, a tým aj širokú škálu možností využitia.


Manévrovateľnosť v stiesnených priestoroch:

malý polomer otáčania a úzka ulička


Ergonomické pracovisko:

pohodlné sedadlo vodiča a manipulácia s nákladom bez vyčerpania vďaka riadeniu závislému od rýchlosti bez potreby nastavovania polohy rúk


NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Žiadosť na: SXV–CB 10

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*

SXV–CB 10 detail

Faktor „Simply Efficient“: výkonnostné parametre ako merítko vysokej efektivity

Simply easy

Prevádzka bez únavy:
presná a plynulá elektrická riadiaca jednotka

Neobmedzený výhľad pri jazde:
voľný výhľad cez stožiar a centrálne umiestená oj

Presné ovládanie v najužších priestoroch:
citlivé proporcionálne ovládanie ventilu a voliteľná funkcia plazivej rýchlosti

Jazda, riadenie a zdvíhanie len jednou rukou