/products/Service/Diagnostic_and_Repair/images/STILL_Service_Wartung-Reparatur.jpg

Servisovanie a opravy

Pre dlhodobú dostupnosť

Nehody, všeobecné opotrebenie alebo modernizácia podľa nových požiadaviek - bez ohľadu na situáciu sa staráme o všetky priemyselné vozíky vo vašom vozovom parku.

 

Servisovanie

Pravidelná starostlivosť a údržba sú nevyhnutné pre udržanie chodu prevádzky a dlhodobej prevádzkyschopnosti vašich vozíkov. Pri servise STILL sú intervaly údržby, servisné zmluvy a bezpečnostné kontroly prispôsobené vašim špecifickým potrebám, naplánované vopred a vy sa môžete zamerať na svoje hlavné podnikanie.

Pripravili sme tiež balíčky údržby dostupné pre každý typ vozíka. Máte úplnú transparentnosť a prístup k celej dokumentácii o službách, inšpekciách a nákladoch na služby prostredníctvom STILL neXXt vozového parku.


Dohodnite si servis →
 

Opravy

Nehody, všeobecné opotrebenie alebo modernizácia podľa nových požiadaviek - bez ohľadu na situáciu sa staráme o všetky priemyselné vozíky vo vašom vozovom parku. Pri opravárenskej službe STILL je našou prioritou číslo jeden, aby bol váš vozík čo najskôr opäť pripravený na prevádzku. Toto zaručujú naši školení servisní technici STILL s ich absolútnym nasadením, rozsiahlymi skúsenosťami a technickými odbornými znalosťami. Okrem toho školenie STILL vykonávané v našich výrobných závodoch zaručuje, že naši servisní technici pracujú vždy v súlade s najnovšími technológiami a majú rozsiahle vedomosti o každom vozíku. Navrhli sme digitálne vedené, časovo úsporné opravné postupy pre každý vozík, ktoré implementujú naši kvalifikovaní servisní technici spoločnosti STILL na úroveň, na ktorú sa môžete spoľahnúť. Okrem toho zabezpečujeme, aby sa všetky opravy vykonávali v koordinácii s vašimi výrobnými procesmi.

Navrhnite opravy →

 

Na stiahnutie

 

Kontaktujte nás

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky týkajúce sa nášho portfólia

Vyplňte formulár

Kontaktujeme vás čo najskôr

Zavolajte nášmu konzultantovi

Vaša priama linka k našim odborníkom

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Maximale Verlässlichkeit zu kalkulierbaren Kosten

Doplnkové služby

Rozsah služieb perfektne zodpovedá vašim činnostiam a prevádzke - od objednávok opráv po kompletný servis.