Vozíky

Vychystávacie vozíky

Naši všestranní profesionáli

Vychystávanie je asi najkomplexnejšia úloha v logistike. STILL ponúka širokú radu inovatívnych vychystávacích vozíkov vo vodorovnom aj zvislom smere, ktoré sa efektívne zhostia každej úlohy. V ponuke STILL nájdete aj vychystávací vozík, ktorý optimálne vyhovie Vašim požiadavkám.  S našimi vertikálnymi vychystávacími vozíkmi vychystávate tovar z priestrannej kabíny až do výšky 12 metrov a zároveň s našim vozíkom OPX pohodlne vyberiete tovar z prízemných políc a premiestnite náklad s hmotnosťou až 2500 kg rýchlosťou až 14 km/h. iGo neo CX 20 od STILL ide za operátorom na každom kroku ako prvý autonómny vychystávací vozík

Splní všetky Vaše požiadavky: dvojposchodové použitie s krehkým tovarom, prípadne dlhé vidlice na prepravu objemného tovaru: vďaka modulárnemu systému a rozsiahlej modelovej rade získate špeciálne prispôsobený vozík, ktorý presne vyhovie Vašim úlohám. Pri všetkých vychystávacích vozíkoch od STILL sa môžete spoľahnúť na vyspelú technologickú úroveň, ktorá posunie vychystávanie na novú, vyššiu úroveň.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Vychystávacie vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.