Plošinové vozíky a ťahače

Na plný plyn

Chystáte sa kúpiť alebo prenajať ťahač? Neprehliadnite výkonné a inteligentné elektrické ťahače a plošinové vozíky od spoločnosti STILL. Lodenice, výrobcovia lietadiel a automobilov aj ich subdodávatelia sa už roky úspešne spoliehajú na výhody ťahačov a plošinových vozíkov od STILL. Spolieha sa na ne aj dlhý zástup medzinárodných vlakových staníc a letísk. Niet sa čomu čudovať, pretože ťahače a plošinové vozíky s prívesnými vozíkmi aj bez nich ideálne riešia prepravu materiálu na stredné a dlhšie vzdialenosti. Ak potrebujete utiahnuť až 25 ton alebo presunúť až 3 tony na plošine, rýchlo prídete na to, že parametre jazdy, kapacita a efektivita týchto vozíkov sú nenahraditeľné. Inovácie Vašu prácu posunú na úplne novú úroveň. Okrem iných aj STILL Ramp Indicator, ktorý Vás v reálnom čase informuje o sklone svahu, po ktorom sa vozík pohybuje. Plošinové vozíky a ťahača STILL boli navrhnuté, aby čo najviac zjednošili a ekonomicky optimalizovali Vašu prácu a zároveň ju spravili bezpečnejšou.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra k plošinovým vozíkom a ťahačom (anglicky) PDF, 5 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Plošinové vozíky a ťahače

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.