Regálové systémy Vjazdové a prejazdné regály

Ukladajte hlbšie a ušetríte miesto

  • Kompaktné skladovanie pri maximálnom využití priestoru
  • Bezpečné ukladanie tovaru citlivého na tlak
  • Ideálne riešenie pri skladovanie veľa rovnakých produktov
  • Vynikajúci prehľad o veľkých skladových zásobách

Chcete vo Vašom sklade skladovať hlavne veľa totožných výrobkov kompaktne? V tom prípade sú tu pre Vás úsporné vjazdové a prejazdné regály od STILL. Prispôsobivá konštrukcia týchto regálov Vám povolí mimoriadne efektívne využiť skladový priestor. Ak sú regály vjazdové, materiál sa ukladá a vyberá na jednej strane regálu.

Tento skladový systém je ideálny na skladovanie niekoľkých paliet s tovarom za sebou. Konštrukcia regálu umožní prejazd priemyselných vozíkov medzi regály, kam ukladajú a odkiaľ vyberajú palety. Toto skladovanie je ideálne riešenie, ak je tovar citlivý na tlak, alebo do skladov so sezónnym tovarom, pretože obvykle ostávajú v skladovom systéme dlhšiu dobu. Ak platí, že prevádzka vo vjazdových regáloch funguje v LIFO (posledný tovar dnu, prvý von). Prejazdné regály pracujú podľa FIFO (prvý tovar dnu, prvý von).

Chcete vedieť viac?

Chcete pred nákupom vedieť viac o vjazdových a prejazdných regáloch? Stiahnite si technické údaje vo formáte pdf z odkazu:

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Vjazdové a prejazdné regály

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Konštrukcia vjazdových a prejazdných regálov

Skladový vozík cez vjazdné a prejazdné regály vojde k regálu, aby uložil alebo odobral palety. Palety sú uložené za sebou a podľa potreby stohované v niekoľkých úrovniach. Palety v týchto regálových systémoch sú zvyčajne skladované dlhšie. Bezpečnú jazdu vozíka zabezpečia vodiace lišty na podlahe.

Konštrukcia líšt na nosníkoch zaistí správne fungovanie regálového systému, keďže palety sú uložené na nich. Vzdialenosť medzi lištami musí byť dostatočná, aby sa priemyselné vozíky pohybovali po regáli a bezpečne umiestnili palety na nosníky. Nosníkové lišty sú zvyčajne priskrutkované k háčikom na upínačoch, ktoré nosníky spájajú s rámami regálov.


Konštrukcia vjazdových a prejazdných regálov

Regálové pätky

Regálové pätky sú vyrobené zo špeciálnych oceľových profilov, stabilizujú vjazdové a prejazdové regály od STILL. Dve pätky sú priskrutkované k rovným profilom, spolu tvoria stĺpik. Ukotvenie regálových pätiek k podlahe im dodáva stabilitu. Oddeľovače spájajú stĺpiky.

Priečne nosníky a pozdĺžne nosníky

Stĺpiky vjazdových a prejazdných regálov sú po dĺžke spojené nosníkmi, ktoré zvyšujú stabilitu regálu.

Zvislé priečne nosníky

Zvislé priečne nosníky dodávajú regálu potrebnú stabilitu.

Nosná lišta

Palety sú uložené na nosných lištách, lišty na stĺpikoch držia upínače. Výška poschodí nemusí byť jednotná, rozsah je do 50 mm. Široké nosné plochy a zužujúce sa bočné steny bezpečne stabilizujú palety.

Prevencia nárazov

Bezpečnosť zvyšujú dobre viditeľné kryty na stĺpikoch regálov, ktoré zabraňujú nárazu vozíka. Poškodené ochranné kryty jednoducho vymeníte.