Availability. Reliability. Speed.

Dostupnosť. Spoľahlivosť. Rýchlosť.

Servis STILL

Search
Téma
Oslovenie*

Môžete sa na nás spoľahnúť

Meradlom všetkého, čo robíme, je spokojnosť našich zákazníkov. Pokiaľ ide o dostupnosť vašej intralogistiky, nepoznáme žiadne kompromisy.

Dostupnosť

Dostupnosť

Váš špecializovaný tím STILL, zložený z regionálneho manažéra a servisných technikov, je k dispozícii 24 hodín denne a vďaka širokej servisnej sieti je vždy niekto nablízku.

Spoľahlivosť

Spoľahlivosť

Naše technické znalosti, vysoká kvalita a dostupnosť originálnych dielov STILL®, ako aj naše medzinárodné partnerstvá s dodávateľmi náhradných dielov, zaručujú vždy bezproblémový a úspešne zrealizovaný servis.

Rýchlosť

Rýchlosť

Na každú požiadavku odpovieme okamžite. Naše štandardizované, digitálne vedené a optimálne plánované opravy a servisné procesy, ako aj dodávka náhradných dielov cez noc, nám umožňujú udržiavať prestoje na absolútnom minime.

Odborná rada

Odborná rada

Nič neujde servisnému technikovi STILL. Vďaka odbornému školeniu, ktoré im umožňuje získať úplný prehľad o vašom systéme, môžu okamžite zistiť, kde a ako by ste mohli vylepšiť svoje vozíky a skladové zariadeniw.


Naše služby v skratke

Rad služieb dokonale prispôsobených vašim aktivitám a aplikáciám - od objednávok opráv po full servisné zmluvy.

Servicehotline

Váš priamy kontakt s našimi expertmi

Nenašli ste, čo hľadáte?

Naši špecializovaní konzultanti sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky týkajúce sa nášho portfólia služieb.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Digitálne služby

Neustále vyvíjame naše produkty a riešenia a neúnavne pracujeme na tom, aby sme posunuli naše digitálne služby vpred. Keďže tisíce zákazníkov už využívajú správu vozového parku STILL fleet manager, „generácia neXXt“ bude čoskoro pripravená na uvedenie do prevádzky. Budúcnosť je digitálna.


Prípadové štúdie zákazníkov


Spoľahlivosť

Rovnako ako u každého produktu STILL, aj náš servis je pre vás z hľadiska nákladov vysoko efektívny. Jednoduchý, výkonný, spoľahlivý, univerzálny a prepojiteľný s digitálnymi systémami - naše riešenia využívajú čo najmenej vašich cenných ekonomických a ľudských zdrojov. Preto sú riešenia STILL kľúčom k vášmu úspechu. Jednoducho efektívne.

Test

Kooperačná diagnostika

Chceme sa ubezpečiť, že servis STILL je pre vás vždy prínosom. Pevne veríme, že jediný spôsob, ako získať dôveru, je pozorne načúvať, porozumieť vašim požiadavkám a splniť tieto požiadavky s absolútnou spoľahlivosťou. Jediný, kto môže posúdiť, či to zvládneme alebo nie, ste vy. Preto každý rok požiadame viac ako 10 000 našich zákazníkov servisu o spätnú väzbu o tom, ako sú s našimi službami spokojní a analyzujeme výsledky, aby sme zistili, ako sa môžeme zlepšiť. Naša miera spokojnosti 97 % potvrdzuje, že sa nám veľmi darí uspokojovať vaše potreby a zároveň nás motivuje, aby sme v spolupráci s vami pokračovali v rozvoji našich služieb.


Na stiahnutie


Kontaktujte nás

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky týkajúce sa nášho portfólia

Vyplňte formulár

Kontaktujeme vás čo najskôr

Zavolajte nášmu konzultantovi

Vaša priama linka k našim odborníkom

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.