Vozíky

Nízkozdvižné paletové vozíky

Praktické a pohodlné

Kompaktné elektrické nízkozdvižné paletové vozíky od STILL rozpohybujú dopravu bez zdvíhania vo Vašom sklade. Ich presné ovládanie Vás nesklame ani v najužších priestoroch. Či už hľadáte ručný nízkozdvižný vozík alebo požadujete plošinu či kabínu vodiča na dlhšie vzdialenosti, STILL ponúka ideálny model do každej situácie. Nielen na prepravu tovaru ale aj na vychystávanie objednávok v zdravých pracovných podmienkach prinášame modely s nastaviteľnou pracovnou výškou až 760 mm.

Všetky modelové rady sa vyznačujú intuitívne usporiadanými ovládacími prvkami. Pomáhajú sa Vám sústrediť výhradne na prepravu nákladu s hmotnosťou až 3,3 tony. K dispozícii sú aj funkcie špecifické výhradne pre STILL, ako inovatívna riadiace oje OPTISPEED alebo moderná Li-Ion batéria STILL.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Downloads

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Žiadosť na: Nízkozdvižné paletové vozíky

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Kompaktný pomocník na horizontálnu prepravu!

Nízkozdvižné paletové vozíky ohúria svojou šikovnosťou v oblasti horizontálnej prepravy. Presúvanie bremien v rámci skladového priestoru ešte nikdy nebolo jednoduchšie. Kompaktné nízkozdvižné paletové vozíky STILL s rýchlosťou až do 14 km/h si hravo poradia aj s prepravou na dlhšie vzdialenosti. Intuitívne ovládanie so zmyslom pre detail vás zas nenechá v štichu ani v tých najužších uličkách.

Sťažené podmienky a všetky nepredvídateľné situácie zvládnu nízkozdvižné paletové vozíky bez ohľadu na to, či si zvolíte ručný variant alebo model s plošinou či kabínou pre vodiča. Pôsobivá nosnosť, v prípade niektorých modelov až do 3300 kg, spolu s inteligentnými ovládacími prvkami a dostatočným rozhľadom pre vodiča zaručujú účinnú bezpečnosť pri práci.

Dopravte každý paletový náklad do cieľa jednoducho a s maximálnou presnosťou a nechajte sa ohúriť nenáročným manévrovaním. Na nízkozdvižné paletové vozíky STILL sa jednoducho môžete spoľahnúť!