Vozíky

Nízkozdvižné paletové vozíky

Praktické a pohodlné

Naše nízkozdvižné paletové vozíky rozpohybujú dopravu aj v tých najužších priestoroch. Či už hľadáte ručne vedený vozík na vykladanie alebo premiestňovanie materiálu, alebo vozík s plošinou pre vodiča, ktorý zefektívni prácu pri dlhších vzdialenostiach. STILL má pre vás ideálny model nízkozdvižného vozíka do každej situácie. Navyše, všetky modelové rady majú intuitívne usporiadané ovládacie prvky a dokážete na nich prepraviť náklad s hmotnosťou od 1,2 až do 3,3 tony. K dispozícii sú aj funkcie špecifické výhradne pre STILL, ako inovatívna riadiace oje OPTISPEED alebo moderná Li-Ion batéria STILL.

Čo je pre vás dôležité? Správny vozík pre vaše použitie:
Li-Ion batéria
Úroveň automatizácie
Všetky
Classic Line Vozíky STILL Classic Line sú ideálne na jednoduché použitie v jednozmennej prevádzke. Majú štandardizované vybavenie a sú rýchlo dostupné.
Xcellence Line Vozíky STILL Xcellence Line sú ideálne pre všetky použitia, najmä pre viaczmenné prevádzky. Sú individuálne konfigurované podľa vašich požiadaviek a presne integrované do vašich intralogistických procesov.

Aké nízkozdvižné paletové vozíky u nás nájdete?

Pri výbere môžete siahnuť po vozíkoch Classic line. Ide o ručné varianty, ktoré sú rýchlo dostupné a majú štandardizované vybavenie. Preto ak chcete premiestňovať náklady len v jednozmennej prevádzke, naše vozíky sú na to ako stvorené. Vybrať si môžete z modelov na horizontálnu prepravu s ručným vedením ECH 12, ECH 15. Dostupné sú aj vo verzii ECH 12C/ECH 15C, ktorá má zabudovaný spínač plazivej rýchlosti. Ten umožňuje bezpečné manévrovanie s ovládacím ojom aj v zvislej polohe. Práve tieto modely budú najideálnejším partnerom do úzkych uličiek a stiesnených skladov.

Ak máte špeciálne požiadavky, neváhajte a zadovážte si vozíky Xcellence Line, ktoré môžu byť konfigurované presne podľa vašich intralogistických procesov. Preniesť dokážu od 800 kg až po 3,3 tony. Medzi aktuálnu vlajkovú loď patrí ručný nízkozdvižný paletový vozík EXH 14–20 Plus, ktorý má medzinárodné ocenenie IFOY winner v oblasti intralogistiky. Ide o produkt , ktorý bol pri silnej konkurencii hodnotený ako najlepší vo svojej kategórii. Vynikal v oblastiach ako sú miera inovácií, efektivita, bezpečnosť a ďalšie.

Chcete si zaobstarať rýchly, kompaktný a ergonomický nízkozdvižný paletový vozík? Práve EXH-SF 20-25 so sklopnou plošinou pre vodiča, je tou správnou voľbou pre vás. Vďaka tomu zaručí vodičovi pri práci pohodlie aj pri dlhších vzdialenostiach a zamedzí bolesti chrbta. Tento šikovný vozík má šírku iba 720 mm, preto ľahko a bezpečne prejde aj najužšími uličkami.

Ak potrebujete dosiahnuť maximálny výkon za čo najkratší čas, siahnite po nízkozdvižnom vozíku so sedadlom pre vodiča FXH 33, pre čo najväčší komfort pri manipulácii. Bez ťažkostí dokáže prepraviť až 3,3 tony do výšky 115 mm a dosahuje rýchlosť jazdy až 20 km/h, za čo vďačí svojim dvom výkonným trojfázovým motorom. Zadovážiť si k nemu viete aj inteligentné asistenčné systémy, napríklad Curve Speed Control, ktorá zaisťuje pri zatáčaní automatické zníženie rýchlosti.

Pozrite si našu ponuku kvalitných nízkozdvižných vozíkov a dopravte každý náklad do cieľa jednoducho a s maximálnou presnosťou.

Informácie na stiahnutie

  • Brožúra Skladová technika STILL PDF, 9 MB Stiahnuť

Kontakt

Kontaktujte našich špecialistov so žiadosťou o podrobnejšie informácie.

+421 376 922 411

Záujem o: Nízkozdvižné paletové vozíky najvyššej kvality

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.