Elektrický Tractor and Plošina Truck LXT 120/350

Efektivita v akcii

  • Nosnosť 300 kg
  • Kapacita ťažného zariadenia 35000 kg
  • Rýchlosť 25 km/h

Efektivita v akcii:

rozsiahle portfólio vozíkov, široká škála modulárnych možností výbavy a pôsobivý výkon. Ťahače a prepravné vozíky LXT 120/350 a LXW 20/30 sú pôsobivé aj v drsnom prostredí a dokazujú, že efektivita a špičkový výkon sa dajú dokonale skĺbiť. Asistenčný systém DSR (Descent Speed Regulation) dokonca posúva vaše manipulačné schopnosti na novú úroveň: Hneď ako sa dostanete do sklonu, vozík určí presný uhol sklonu, zohľadní aktuálnu hmotnosť nákladu a automaticky prispôsobí rýchlosť aktuálnym podmienkam. Výsledok: pri ťahaní nákladu do 35 ton sa môžete prispôsobiť každej situácii a zároveň sa pohybovať čo Descent Speed Regulation najrýchlejšie! Ťahače a prepravné vozíky sa dajú rýchlo a jednoducho nabíjať bez otvorenia krytu vďaka rýchlonabíjacej zásuvke alebo palubnej nabíjačke.

Vďaka pôsobivej energetickej účinnosti je to však prekvapivo potrebné len zriedkavo. Pri používaní je inteligentný palubný počítač STILL Easy Control vaším riadiacim centrom. Veľký displej poskytuje prehľad všetkých dôležitých informácií, zatiaľ čo funkcie, ako sú rôzne jazdné programy, sa aktivujú kliknutím na tlačidlo. A ak by vám nestačila vyhliadka na bezpečný, inteligentný a rýchly tok tovaru, počkajte, kým vyskúšate pohodlnú ergonómiu a dynamický zážitok z jazdy.

NOVÝ
Nezáväzná ponuka
NA PRENÁJOM
Nezáväzná ponuka na prenájom
JAZDENÝ
Naša ponuka použitých vozíkov

Záujem o: LXT 120/350

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Najlepšia rovnica: Rýchlosť x kontrola = maximálna efektívnosť

Náš asistenčný systém Descent Speed Regulation (DSR) je doteraz jediný svojho druhu na svete. Regulovanie rýchlosti závislé od záťaže a uhla sklonu automaticky prispôsobuje rýchlosť jazdy podmienkam použitia. Vďaka tomu môžete jazdiť len tak rýchlo, ako to prostredie dovoľuje, a súčasne dosahovať maximálny manipulačný výkon.

Nemusíte robiť žiadne kompromisy: Modulárne portfólio

Portfólio je dostatočne flexibilné, aby dokázalo splniť široký rad možností použitia. Portfólio vozíka LXT/LXW je modulárne zostavené tak, aby poskytlo na mieru šitú, zákaznícku konfiguráciu. K dispozícii je voliteľný výber z množstva variantov výbavy pre vozík, ktorý by nemohol byť lepšie prispôsobený svojim úlohám. A pre prvotriedny užívateľský zážitok.

Taký viditeľný ako pohotovostné vozidlo

Reflektor STILL Flashlight je navrhnutý podľa moderných pohotovostných vozidiel a rovnako chráni vodiča aj vozík. Jasné svetlé zábleskové svetlo spoľahlivo varuje pred nebezpečenstvami a súčasne je svetlo integrované do obrysov vozíka tak, aby bolo samotné čo najlepšie chránené pred poškodením.

Vitajte v riadiacej centrále →

Vitajte v riadiacej centrále

Inteligentný palubný počítač STILL EASY Control mení kabínu na moderné riadiace centrum. Vodič má na farebnom multifunkčnom displeji neustále prehľad o všetkých relevantných informáciách o vozíku. Obsadenie tlačidiel sa dá individuálne prispôsobiť, napr. je možná aktivácia rôznych jazdných programov prostredníctvom palubného počítača.


LXT 120/350 detail

Faktor „Simply Efficient“: výkonnostné parametre ako merítko vysokej efektivity

Simply easy

STILL Easy Control:
Neustály prehľad o všetkých dôležitých informáciách vďaka veľkému farebnému displeju STILL Easy Control s mnohými možnosťami individuálneho nastavenia

Kedykoľvek pripravený na prevádzku:
Vždy pripravený na použitie: rýchle a jednoduché nabíjanie a priebežné nabíjanie kedykoľvek a kdekoľvek pomocou zásuvky na rýchle nabíjanie a palubnej nabíjačky

Simply powerful

Výkonný motor:
Ťahá až 35 ton vlečeného nákladu vďaka výkonnému dvojmotorovému pohonu

Ochranné zariadenia:
Ideálne pripravený na náročné pracovné prostredie vďaka robustným ochranným zariadeniam pre vozík a mnohé jeho komponenty

Simply safe

Asistenčný systém Descent Speed Regulation:
Efektívny a bezpečný na každej rampe: jedinečný asistenčný systém Descent Speed Regulation (DSR) automaticky reguluje rýchlosť jazdy v závislosti od zaťaženia a uhla naklonenia

Výhľad do všetkých strán:
Početné okná, teleskopické zrkadlá a spätná kamera zabezpečujú bezpečnú jazdu s najlepším výhľadom do všetkých strán

Simply flexible

Všestranné možnosti použitia:
vďaka modulárnemu portfóliu vozíkov a množstvu jednotlivých variantov výbavy

Simply connected

Optimálna pripojiteľnosť k sieti:
Nekomplikovaná integrácia vozíka do riadiacich systémov, ako je napríklad STILL neXXt fleet, prostredníctvom voliteľného rozhrania

Ochrana prístupu:
zaručuje úplnú kontrolu používania, bezpečnosť a minimalizáciu škôd

Zabudovaná Li-Ion technológia spoločnosti STILL

Dokonale zladený energetický systém znižuje prevádzkové náklady a zvyšuje dostupnosť vozíkov.

Viac o technológi STILL Li-Ion

Aplikácie

Vždy dobrý výhľad

Voliteľný reflektor STILL Flashlight, bezpečne zabudovaný pod strechou, varuje osoby pred vozíkom a za ním. Voliteľné strešné okno, ktoré sa dá otvoriť, ponúka vynikajúci voľný výhľad prostredníctvom veľkého čelného skla aj nahor a zaisťuje dodatočné vetranie.

Rýchle nabíjanie

Bezpečné a rýchle nabíjanie bez otvárania dvierok batérie vďaka voliteľnej rýchlonabíjacej záklopke.

Konfigurovateľná kabína vodiča

Robustná kabína vodiča je priestranná a dá sa flexibilne konfigurovať, napr. s rôznymi dverami alebo prídavnými zrkadlami.


Médiá

{{ filteredVideos.length }} Videí

Prehľad modelov

Model
Maximálna nosnosť (kg)
Maximálne zaťaženie (kg)
Pojazdná rýchlosť (km/h)
Napätie batérie (V)
LXT 120/Li-Ion 300 12000 22 80
LXT 180/Li-Ion 300 18000 23 80
LXT 250/Li-Ion 300 25000 25 80
LXT 250L/Li-Ion 300 25000 25 80
LXT 300/Li-Ion 300 30000 25 80
LXT 350/Li-Ion 300 35000 25 80

Informácie na stiahnutie

  • Pôvodný návod na použitie LXT 120/350 PDF, 41 MB Stiahnuť

Dokumenty na stiahnutie predstavujú aktuálnu verziu prevádzkových pokynov pre štandardný vozík. Nevymenúva všetky zákaznícke možnosti. Požiadajte o užívateľskú príručku ku konkrétnemu vozíku zo STILL servisného centra náhradných dielov podľa sériového čísla a roku výroby vozíka.


Kontakt

Vyplňte kontaktný formulár

Čo najskôr Vás budeme kontaktovať vo veci Vašej žiadosti.

Zavolajte odbornému poradcovi

Kontakt na našich špecialistov.

Záujem o: LXT 120/350

Vyplňte nasledujúci formulár. Čo najskôr Vás oslovíme.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Podrobnejšie informácie