/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Parts_R__Quality/images/STILL_Service_Ersatzteile.jpg

STILL Original Parts®

Bezpečnosť sa začína s originálnymi náhradnými dielmi

Čo odlišuje STILL je nielen vysoká dostupnosť, kvalita a výkonnosť vozíkov, ale aj skutočnosť, že na náhradné diely sa vzťahujú tie isté prísne normy.

Prečo zvoliť originálne diely®?

Bezpečnosť. 


Iba s použitím originálnych dielov môžete zaručiť, že vaše diely boli podrobené prísnym normám kvality spoločnosti STILL a používaniu vysokokvalitných materiálov, ktoré na druhej strane zaručujú najvyššiu úroveň bezpečnosti pre vás a vaše vozíky. Pirátstvo produktov a značiek je pre spotrebiteľov, ktorí nakupujú napodobeniny tovaru, mimoriadne škodlivé. Falšované výrobky sa vyrábajú za pochybných výrobných podmienok a často sú vystavené značným zdravotným a bezpečnostným rizikám v dôsledku svojej nižšej kvality.

Spoľahlivosť.

STILL Originálne diely® sú certifikované a podliehajú intenzívnej kontrole kvality. Zaručujú najvyššiu úroveň spoľahlivosti a kvalitu „Made in Germany“. Vďaka dlhej životnosti a zaručenej minimálnej dostupnosti 12 rokov zabezpečujú nepretržitú prevádzku vášho vozového parku, pomáhajú udržiavať hodnotu vašich vozíkov a zabraňujú drahým prestojom. Skutočnosť, že sa tieto imitácie javia oveľa lacnejšie, je spôsobená nedostatočnou kontrolou kvality a používaním horších materiálov. Neexistuje spôsob, ako zistiť, aké budú následné náklady, ktoré vzniknú v dôsledku nákupu týchto napodobenín.

Rýchlosť.

Iba originálne náhradné diely STILL® môžu zaručiť rýchle opravy s kvalitou OEM. Dodáme viac ako 51 000 náhradných dielov v čo najkratšom čase.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
 

Hroty so špeciálnym protišmykovým poťahom *

Pri jazde po nerovných povrchoch, pri preprave mriežkových skriniek alebo pri prudkom brzdení sa môže zaťaženie vidlice niekedy neúmyselne posunúť. Existuje mnoho výhod pri aplôikácie ochranných hrotov * ako dodatočná montáž:

  • ľahké dodatočné vybavenie na mieste (pre všetky typy nákladných automobilov a hrotov)
  • chráni pred pošmyknutím bremena, a preto zvyšuje bezpečnosť práce
  • zvýšená bezpečnosť vďaka farbe, signalizácia
  • znižuje poškodenie tovaru
  • znižuje emisie hluku tlmením vyberania tovaru
  • zvyšuje odolnosť hrotov proti oderu, čím sa predlžuje ich životnosť
  • farebné signály: väčšia viditeľnosť znižuje riziko nehôd
  • k dispozícii je aj elektricky vodivá verzia

* Patent v Nemecku. Funkčný ochraný model v Nemecku

 

STILL Originálne super elastické pneumatiky

Super elastické pneumatiky od spoločnosti STILL sú pevné pneumatiky vyrobené z viacerých vrstiev. Sú vyrobené výhradne zo špeciálnej gumovej zmesi; sú extrémne robustné a nie sú naplnené vzduchom. To obmedzuje mieru absorbovania otrasov a vibrácií.

Vďaka konštrukcii super elastických pneumatík STILL original sú tieto pneumatiky úplne odolné proti prepichnutiu, čo znamená, že vyžadujú nulovú údržbu. Poskytujú veľmi vysoký stupeň stability s nízkym valivým odporom a flexibilnými možnosťami manipulácie, pretože sa dajú namontovať aj na ráfiky pneumatík.

STILL originálne super elastické pneumatiky sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.

STILL originálne pevné gumové pneumatiky

Pevné gumové pneumatiky od STILL sú vyrobené z vysoko odolnej gumovej zmesi, nie sú plnené vzduchom a majú veľmi malý priemer. Pevné gumové pneumatiky nefungujú ako tlmiče nárazov.

STILL originálne pevné gumové pneumatiky sú úplne odolné proti prepichnutiu a vyžadujú si nulový servis. Sú ideálne na prepravu veľmi ťažkých nákladov alebo na použitie, ktoré vyžaduje obzvlášť presnú manipuláciu.

STILL originálne pevné gumové pneumatiky sú navrhnuté pre použitie v interiéri.

STILL originálne pneumatické pneumatiky