/products/Service/Spareparts/STILL_Original_Parts_R__Quality/images/STILL_Service_Ersatzteile.jpg

STILL Original Parts®

Bezpečnosť sa začína s originálnymi náhradnými dielmi

Čo odlišuje STILL je nielen vysoká dostupnosť, kvalita a výkonnosť vozíkov, ale aj skutočnosť, že na náhradné diely sa vzťahujú tie isté prísne normy.

Prečo zvoliť originálne diely®?

Bezpečnosť. 


Iba s použitím originálnych dielov môžete zaručiť, že vaše diely boli podrobené prísnym normám kvality spoločnosti STILL a používaniu vysokokvalitných materiálov, ktoré na druhej strane zaručujú najvyššiu úroveň bezpečnosti pre vás a vaše vozíky. Pirátstvo produktov a značiek je pre spotrebiteľov, ktorí nakupujú napodobeniny tovaru, mimoriadne škodlivé. Falšované výrobky sa vyrábajú za pochybných výrobných podmienok a často sú vystavené značným zdravotným a bezpečnostným rizikám v dôsledku svojej nižšej kvality.

Spoľahlivosť.

STILL Originálne diely® sú certifikované a podliehajú intenzívnej kontrole kvality. Zaručujú najvyššiu úroveň spoľahlivosti a kvalitu „Made in Germany“. Vďaka dlhej životnosti a zaručenej minimálnej dostupnosti 12 rokov zabezpečujú nepretržitú prevádzku vášho vozového parku, pomáhajú udržiavať hodnotu vašich vozíkov a zabraňujú drahým prestojom. Skutočnosť, že sa tieto imitácie javia oveľa lacnejšie, je spôsobená nedostatočnou kontrolou kvality a používaním horších materiálov. Neexistuje spôsob, ako zistiť, aké budú následné náklady, ktoré vzniknú v dôsledku nákupu týchto napodobenín.

Rýchlosť.

Iba originálne náhradné diely STILL® môžu zaručiť rýchle opravy s kvalitou OEM. Dodáme viac ako 51 000 náhradných dielov v čo najkratšom čase.

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

Hroty so špeciálnym protišmykovým poťahom *

Pri jazde po nerovných povrchoch, pri preprave mriežkových skriniek alebo pri prudkom brzdení sa môže zaťaženie vidlice niekedy neúmyselne posunúť. Existuje mnoho výhod pri aplôikácie ochranných hrotov * ako dodatočná montáž:

 • ľahké dodatočné vybavenie na mieste (pre všetky typy nákladných automobilov a hrotov)
 • chráni pred pošmyknutím bremena, a preto zvyšuje bezpečnosť práce
 • zvýšená bezpečnosť vďaka farbe, signalizácia
 • znižuje poškodenie tovaru
 • znižuje emisie hluku tlmením vyberania tovaru
 • zvyšuje odolnosť hrotov proti oderu, čím sa predlžuje ich životnosť
 • farebné signály: väčšia viditeľnosť znižuje riziko nehôd
 • k dispozícii je aj elektricky vodivá verzia

* Patent v Nemecku. Funkčný ochraný model v Nemecku

 

STILL Originálne super elastické pneumatiky

Super elastické pneumatiky od spoločnosti STILL sú pevné pneumatiky vyrobené z viacerých vrstiev. Sú vyrobené výhradne zo špeciálnej gumovej zmesi; sú extrémne robustné a nie sú naplnené vzduchom. To obmedzuje mieru absorbovania otrasov a vibrácií.

Vďaka konštrukcii super elastických pneumatík STILL original sú tieto pneumatiky úplne odolné proti prepichnutiu, čo znamená, že vyžadujú nulovú údržbu. Poskytujú veľmi vysoký stupeň stability s nízkym valivým odporom a flexibilnými možnosťami manipulácie, pretože sa dajú namontovať aj na ráfiky pneumatík.

STILL originálne super elastické pneumatiky sú vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri.

STILL originálne pevné gumové pneumatiky

Pevné gumové pneumatiky od STILL sú vyrobené z vysoko odolnej gumovej zmesi, nie sú plnené vzduchom a majú veľmi malý priemer. Pevné gumové pneumatiky nefungujú ako tlmiče nárazov.

STILL originálne pevné gumové pneumatiky sú úplne odolné proti prepichnutiu a vyžadujú si nulový servis. Sú ideálne na prepravu veľmi ťažkých nákladov alebo na použitie, ktoré vyžaduje obzvlášť presnú manipuláciu.

STILL originálne pevné gumové pneumatiky sú navrhnuté pre použitie v interiéri.

STILL originálne pneumatické pneumatiky

Pneumatiky od spoločnosti STILL sú vzduchom plnené pneumatiky vyrobené zo špeciálnej gumovej zmesi. Sú navrhnuté tak, aby poskytovali vynikajúci jazdný komfort a vysoký záber a sú vhodné aj na jazdu na nerovných povrchoch.

Pneumatiky STILL poskytujú najlepšie možné tlmenie nárazov, čo pomáha chrániť vozík, vodiča aj náklad. Aj pri preprave extrémne ťažkých bremien a navigácii v úzkych rohoch ponúkajú vysokú bočnú stabilitu a nízky valivý odpor.

STILL originálne pneumatiky sú určené na vonkajšie použitie.

 

Palivové filtre

Nečistoty v palive môžu zvýšiť stupeň opotrebenia spaľovacích motorov. Naše originálne palivové filtre STILL odstraňujú z paliva nečistoty, a tým pomáhajú predĺžiť životnosť našich jednotiek.

Vo vznetových motoroch môže znečistené palivo poškodiť vstrekovacie čerpadlo a vstrekovacie dýzy. Originálne palivové filtre od spoločnosti STILL odstraňujú nečistoty z nafty vrátane prachu alebo hrdze, čím zaisťujú, že komponenty budú fungovať na vysokej úrovni dlhšie.

Pri výrobe palivových filtrov STILL Original sa používajú iba starostlivo vybrané vysoko kvalitné materiály. Rovnako ako všetky produkty STILL, aj palivové filtre sú vyrábané na mieru, čo chráni naše jednotky STILL pred únikom. Zabráni sa tak znečisťovaniu životného prostredia a poškodeniu vozíka.

Aký z toho budete mať úžitok

 • Znečistené častice sú odfiltrované z paliva
 • Životnosť jednotiek je predĺžená
 • Zabraňuje sa znečisteniu životného prostredia a poškodeniu vozíka

Vzduchové filtre

Naše dieselové jednotky STILL môžu fungovať iba pri plniacej kapacite s optimálnou kombináciou paliva a vzduchu. Vďaka optimalizovanému odporu prúdenia zaisťujú pôvodné vzduchové filtre STILL trvalo vysokú účinnosť a veľmi nízku spotrebu paliva.

Naše vzduchové filtre STILL Original oddeľujú nečistoty od prachu, piesku a sadzí od nasávaného vzduchu. To pomáha zaistiť optimálne spaľovanie pri nízkych emisiách znečisťujúcich látok.

Naše filtre tiež chránia spaľovaciu komoru pred nečistotami, ktoré môžu spôsobiť tvorbu mydla a prípadne opotrebenie motora.

Aký z toho budete mať úžitok

 • Optimalizovaný odpor prúdenia
 • Optimálne spaľovanie s nízkymi emisiami znečisťujúcich látok
 • Ochrana proti nečistotám

Olejové filtre

Moderné a efektívne motory vyžadujú primeranú dodávku motorového oleja do mazacích miest, ako sú piesty, piestne krúžky a vložky valca. Naše originálne olejové filtre STILL zaisťujú optimálnu dodávku oleja, zabraňujú poklesu výkonu a chránia pred poškodením motora.

Motorový olej v jednotke je neustále kontaminovaný zvyškami spaľovania, prachom, uhlím a sadzami. STILL originálne olejové filtre vyčistia mazací okruh a zabránia predčasnému opotrebeniu motora.

Pokiaľ sú dodržané stanovené intervaly výmeny, naše originálne olejové filtre STILL zaisťujú trvalo vysoký výkon motora.

Aký z toho budete mať úžitok

 • Optimálna dodávka oleja
 • Čistenie mazacieho okruhu
 • Konštantne vysoký výkon motora

Hydraulické olejové filtre

Medzi kľúčové vlastnosti vašej flotily STILL patrí vysoká dostupnosť strojov, ako aj výkonná funkcia zdvíhacích, vyklápacích a riadiacich valcov. Funkciou našich filtrov hydraulického oleja STILL je ochrana našich moderných hydraulických systémov pred opotrebovaním.

Najbežnejšími nečistotami nachádzajúcimi sa v hydraulických systémoch, popri vodných a vzduchových bublinách, sú pevné častice, ktoré sa vyskytujú v dôsledku oderu a erózie hrán. S našimi filtrami hydraulického oleja STILL Original sú tieto nečistoty účinne odfiltrované. STILL originálne hydraulické olejové filtre pomáhajú zaručiť výkon a vysokú dostupnosť stroja.

Aký z toho budete mať úžitok

 • Vysoká dostupnosť stroja
 • Ochrana proti opotrebeniu
 • Vysoký výkon a dostupnosť techniky
 

Viac informácií

Originálne sedadlá vodiča STILL sú navrhnuté podľa ergonomických pokynov, a preto ponúkajú vysoký stupeň pohodlia, ako aj bezpečnú a užívateľsky príjemnú manipuláciu.

 

STILL originálne sedadlá vodiča sú k dispozícii v rôznych verziách a s mnohými možnosťami výbavy - prispôsobené vašim špecifickým požiadavkám.

 

Viac informácií

Väčšina týchto vysoko citlivých komponentov bola vyvinutá firmou STILL a podlieha najprísnejším bezpečnostným požiadavkám. To znamená, že všetky elektronické komponenty STILL sú dokonale navrhnuté na použitie vo vozíkoch STILL a zaručujú najlepší výkon, dostupnosť a bezpečnosť.

 

Viac informácií

Vysokozdvižné vozíky si vyžadujú pravidelný servis, ak majú z dlhodobého hľadiska zostať v prevádzke a fungujú pri plnej kapacite. STILL originálne servisné súpravy udržujú vaše vozíky v prevádzke bez problémov a pomáhajú vyhnúť sa nepredvídateľným následným nákladom. So servisnou súpravou od spoločnosti STILL máte stály prístup ku všetkým komponentom potrebných na údržbu, čo znamená, že vaše vozíky môžu byť pripravené na prevádzku v čo najkratšom čase.

 

Naše prispôsobené originálne servisné súpravy STILL uľahčujú rýchlejšie a nákladovo efektívnejšie obsluhovať priemyselné vozíky STILL, než by bolo zakúpenie každého servisného komponentu individuálne.


Na stiahnutie

 

Kontaktujte nás

Naši odborníci sú vždy pripravení odpovedať na vaše otázky týkajúce sa nášho portfólia

Vyplňte formulár

Kontaktujeme vás čo najskôr

Zavolajte nášmu konzultantovi

Vaša priama linka k našim odborníkom

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.

Doplnkové služby

Rozsah služieb perfektne zodpovedá vašim činnostiam a prevádzke - od objednávok opráv po kompletný servis.