Webinár STILL

Automaticky riadené vozíky (AGV) vo výrobnej logistike

TÉMA

Automatizácia vašej výrobnej logistiky? Samozrejme, ale ako na to?

Od plošinových vozíkov až po ťažné súpravy: potenciál a limity automaticky riadených vozíkov (AGV)

Automatizácia výrobnej logistiky zvyšuje ziskovosť

Pri pravidelne opakujúcich sa procesoch je zásobovane a odvážanie hotových výrobkov z výroby vhodnejšie na automatizáciu ako takmer akýkoľvek iný logistický proces.

Na tento účel máme k dispozícii celý rad rôznych prepravných riešení. Na konkrétnom príklade aplikácie vám tento webinár predstaví výhody a nevýhody rôznych riešení dostupných na trhu. Či už sú to automatizované vysokozdvižné vozíky alebo ťažné súpravy: naši odborníci vám poskytnú jasné odporúčania, ako zvoliť najlepší spôsob automatizácie vašej výrobnej logistiky.


Záznam webinára

Čeština

Angličtina

Automatizáciu môžete realizovať mnohými spôsobmi a dosiahnete svoj cieľ - ale je iba zopár riešení, ktoré sú zároveň efektívne aj rentabilné.

Ktoré prepravné systémy sú k dispozícii na automatizáciu mojej výrobnej logistiky a ako by som ich mohol integrovať do svojej infraštruktúry? Ktorý systém zaisťuje najefektívnejšie flexibilné a spoľahlivé dodávanie materiálov na moje montážne linky a prepraví materiály čo najbližšie k spracovateľskému zariadeniu? Ako ovplyvní zmiešaná prevádzka moju výrobu a ako si vyberiem ten správny systém pre svoje individuálne požiadavky?

Zažite zaujímavú diskusiu, v ktorej traja renomovaní odborníci na intralogistiku nielenže poskytnú odpovede na tieto otázky, ale so zapálením budú argumentovať za svoje preferované riešenie.Počas webinára budete mať aj možnosť živej interakcie v diskusii a účastníci budú odpovedať na vaše otázky.

Poskytneme vám komplexný prehľad a prevedieme vás rôznymi spôsobmi automatizácie vašej výrobnej logistiky pomocou AGV. Tento webinár vás podporí na vašej ceste k automatizácii.

Tešíme sa na stretnutie s Vami!

 

Stiahnuť

  • STILL Webinar Production Logistics - Q&A (EN) PDF, 155 KB Stiahnuť
  • STILL Advanced Applications Brochure (EN) PDF, 5 MB Stiahnuť
  • STILL Whitepaper Tugger Train Automation (EN) PDF, 5 MB Stiahnuť

Súvisiace témy

 

Spojte sa

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.
 

 

Soukromé údaje*