Vysokozdvižné vozíky a skladová technika pre jednoduché použitie

The Classic Line from STILL.

Máte v sklade stredne náročné úlohy súvisiace so stohovaním a prepravou? Hľadáte pomocníka, ktorý jednoducho vykoná svoju prácu? Vitajte v produktovej línii Classic Line od spoločnosti STILL. Tu nájdete vysokozdvižné vozíky a skladovú techniku, akú potrebujete: robustnú, spoľahlivú a pripravenú na akciu. Každý výrobok radu Classic Line je 100 % výrobok STILL: ergonomický dizajn, jednoduchá a bezpečná manipulácia - ale bez doplnkov navyše, ktoré nepotrebujete. Vďaka tomu vám môžeme ponúknuť cenu, ktorá je viac než atraktívna - vrátane kvality a servisu STILL, na ktoré ste zvyknutí. A čo je najlepšie: na tieto modely nemusíte dlho čakať. Sú k dispozícii v krátkom čase a môžete si ich objednať aj online. Tak toto je smart!

Priamo k cieľu.

Vaše podnikanie je niekedy dosť zložité - no v sklade to chcete mať jednoduché a prehľadné. Presne na to je určený rad Classic Line. Tieto modely vybavené kvalitnými, ale štandardizovanými funkciami STILL spoľahlivo plnia svoju úlohu. Ich obsluha je intuitívna a údržba jednoduchá. Ideálne na príležitostnú alebo jednozmennú prevádzku.

Nečakajte a začnite!

Čas sú peniaze. S radom Classic Line máte výhodu krátkych dodacích lehôt: Vaše nové vysokozdvižné vozíky alebo skladové zariadenia sú rýchlok dispozícii a vy sa môžete hneď pustiť do práce. Ďalšou výhodou je jednoduchosť: Stačí krátka inštruktáž - a môžete začať pracovať.

Servis bez kompromisov.

Produkty radu Classic Line sú jednoduché a servis, ktorý za nimi stojí, je komplexný. Kedykoľvek potrebujete servisného technika, náhradný diel alebo len dobrú radu: Rozsiahla servisná sieť STILL je vám plne k dispozícii a máte vždy technika nablízku. Ten vám tiež rád poradí vo všetkých aspektoch vašej intralogistiky a je tu pre vás aj po uskutočnení nákupu.


Na stiahnutie

  • Nezávislý test vysokozdvižného vozíka F+H (EN) PDF, 1 MB Stiahnuť

Kontaktujte nás

Vyplňte formulár

Kontaktujeme vás čo najskôr

Zavolajte nášmu konzultantovi

Vaša priama linka k našim odborníkom

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.