STILL Webinár

Automatizácia procesov s automatizovanými sériovými vozíkmi (AGV)

TÉMA

Kedy, ak nie teraz ?!
Systematická optimalizácia logistiky vďaka automatizovaným procesom

DÁTUM

16. Februára 2021
10:00 - 11:00 (CEST)
16:00 - 17:00 (CEST)

Ako zostanem aj v budúcnosti úspešný a konkurencieschopný? Čím zložitejšie budú ekonomické požiadavky a čím viac bude rásť tlak na náklady a globálna konkurencia, tým viac sa podnikové stratégie budú musieť zamerať na optimalizované logistické procesy. V budúcnosti bude logistika digitálna a prepojená ale predovšetkým: bude automatizovaná. Teraz je ten pravý čas položiť základy cesty, ktorá vás nasmeruje na túto budúcu trajektóriu.

Náš webinár poskytne podnikateľom a manažérom logistiky komplexný prehľad o celej škále možností, ktoré prináša automatizácia v logistike.

Benefity ktoré ponúkame: 

  • štruktúrovaná navigácia džungľou s názvom priemysel 4.0 
  • komplexné odpovede na všetky otázky týkajúce sa automatizácie procesov pomocou automatizovaných sériových vozíkov (AGV - Automated Guided Vehicles)
  • vysoká odborná spôsobilosť skúsených konzultantov v intralogistike a špecialistov na automatizáciu
  • praktické, zrozumiteľné a transparentné informácie
 

Registrácia na webinár

Chcel by som sa zúčastniť webinára "Automation" a dostávať bulletin STILL. (*mandatory fields)

Záznam webinára sprístupníme všetkým účastníkom neskôr.

S vašimi údajmi bude nakladané ako s dôvernými údajmi, nebudú postúpené tretím stranám a budú použité iba na zasielanie noviniek STILL a informácií o webinári.

Prieskum džungle internetu vecí (IOT)

Aká je tá správna úroveň automatizácie pre moju spoločnosť? Ako zapadajú automatizované riešenia do mojej infraštruktúry? A kde nájdem najlepšieho partnera, ktorý by ma týmto procesom sprevádzal? Spoločnosť STILL zodpovie všetky vaše otázky - dokonca aj tie, o ktorých ani neviete, že sa ich musíte opýtať.

Kvalifikovaná konzultácia ako základ pre dobre naplánovanú automatizáciu

Naši odborníci vás prevedú všetkými krokmi plánovania, ktoré musíte podniknúť od analyzovania potenciálu automatizácie vášho skladu a výrobnej logistiky až po definovanie technickej základne pre váš koncept automatizácie. Naša komunikácia je jasná, komplexná a transparentná. Naše plány sú zamerané na stanovené ciele, založené na zdrojoch a udržateľné. Začnite dôkladným prehľadom širokej škály možností a zrozumiteľným úvodom do širokej oblasti automatizácie procesov s automatizovanými sériovými vozíkmi (AGV - Automated Guided Vehicles).


Súvisiace témy


Spojte sa

Oslovenie*
This site is protected by Friendly Captcha and the Friendly Captcha Privacy Policy applies.