24.06.2024

Aukcia vysokozdvižných vozíkov? Kúpa kvalitného vozíka je jednoduchšia ako kedykoľvek predtým

Bratislava, 24. júna 2024 Špičkové vysokozdvižné vozíky od nemeckej značky STILL idú do online aukcie. Vynikajúca príležitosť, ako sa stať majiteľom kvalitnej inovatívnej manipulačnej techniky od známej nemeckej značky s viac ako 100 ročnou tradíciou. Už o pár dní, v termíne od 8. júla do 10.júla 2024 , bude možnosť vydražiť vozík, ktorý si ešte predtým môže budúci majiteľ dôkladne pozrieť aj vyskušať naživo. Takúto príležitosť ponúka spoločnosť STILL ako jedna z mála predávajúcich firiem vaukcii vo svojej novej centrále v Nitre . Zákazník tak nekupuje „mačku vo vreci“, ale vie, že svoje peniaze inve stuje do kvalitného a prevereného vozíka.

STILL realizuje aukciu vozíkov po prvýkrát , s dôverou sme sa obrátili na overenú aukčnú spoločnosť Veacom. „Snažíme sa inovovať spôsoby predaja tak, aby sme boli ešte bližšie k zákazníkom , ktorí môžu mať nákup týmto spôsobom ešte pohodlnejší . Vážni záujemcovia sa môžu prísť pozrieť na dražené vozíky vopred osobne do showroomu v našej novej nitrianskej centrál e. Takto si vozík prezrú spolu s naším predajcom a budú presne vedieť, čo kupujú", hovorí Marian Fábry, Head of Sales & Servis spoločnosti STILL Slovensko.

V súčasnej digitálnej dobe STILL modernizuje spôsoby predaja svojej manipulačnej techniky. Popri tradičnom e shope značky STILL, cez ktorý je nákup tiež pohodlný a rýchly, tak pribudol aj predaj prostredníctvom dražby. Okrem komfortu pre zákazníkov prináša online aukcia aj ďalšiu podstatnú výhodu STILL nemusí tlačiť propagačné letáky, míňať pohonné hmoty cestovaním za zákazníkmi prispieva to k šetreniu životného prostredia a k udržateľnému správaniu.

V aukcii budú samé kvalitné atraktívne stroje, ktoré sú medzi zákazníkmi najžiadanejšie. Aukcia bude trvať presne 50 hodín, preto je potrebné zapojiť sa čo najskôr. „V prípade, že sa nám tento nový koncept predaja osvedčí a zákazníci budú spokojní, určite ho zopakujeme aj v budúcnosti. Nebránime sa žiadnym inovatívnym prístupom, s kto rými vyjdeme v ústrety zákazníkom a navyše, postupujeme v duchu našej filozofie udržateľného správania,“ dodáva M. Fábry.