Užite si svojich RX 60 sekúnd

Využite svoj čas naplno. Nový STILL RX 60.

Usaďte sa pohodlne do nového vozíka STILL RX 60 a pripravte sa na to, že vaše srdce začne biť ako o život hneď ako sa pohnú ručičky na hodinách. Teraz, keď sú v intralogistike procesov dôležité aj sekundy, budete potrebovať nášho šampióna v zrýchlení, aby vám pomohol ušetriť váš vzácny čas. Od prvej chvíle si môžete byť istí, že dokonalá rovnováha výkonu, ergonómie, manévrovateľnosti, a energetickej úspornosti bude doslova elektrizujúca. Vozík RX 60-25/35 nie je len vysoko výkonný – jedná sa o jeden z najlepších vozíkov vo svojej kategórii: s týmto elektrickým vozíkom vám bude stačiť 3600 sekúnd, aby ste premiestnili 258 ton. Užite si voľnosť, ktorú vám poskytuje najšpičkovejší dojazd na jedno nabitie, keďže môžete nakladať palety až 32 400 sekúnd bez toho, aby ste sa museli zastaviť a opätovne nabiť batériu. Urobte si pohodlie v tom najlepšom pracovnom prostredí, aké si dokážete predstaviť, vrátane dokonale usporiadaných prvkov ovládania, maximálneho priestoru na nohy, pôsobivého výhľadu, ako aj jedinečného palubného počítača STILL Easy Control. S týmto vozíkom ste len na jedno kliknutie vzdialení od vašich obľúbených funkcií a zároveň máte už na prvý pohľad k dispozícii všetky relevantné výkonnostné parametre. Je čas nastaviť nové štandardy: užite si svojich RX 60 sekúnd hneď teraz!

  • Výnimočný výkon: ponúka najvyššiu úroveň jazdných vlastností vo svojej triede

  • Maximálna dostupnosť: najvyšší dojazd na jedno nabitie batérie

  • Najlepšie pracovisko: priestranná kabína vybavená palubným počítačom STILL Easy Control* Ak si teraz u nás zakúpite tento nový elektrický vysokozdvižný vozík RX 60, ako bonus si k nemu môžete vybrať elektrický paletový vozík ECH 12 alebo plnú, predĺženú ZÁRUKU až na 3 roky (3200 mth) ZDARMA. Ponuka platí do odvolania.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Akcelerátor - prišiel čas na nového šampióna


Výkon

Najlepší výkon všetkých čias.

Máte toho naraz veľa? Už nemusíte strácať čas! Žiadny iný vysokozdvižný vozík vám neumožní premiestniť väčšie množstvo tovaru za kratší čas. Nový model RX 60 je vysokozdvižný vozík s najlepšími jazdnými vlastnosťami vo svojej triede. Či už potrebujete premiestniť svoje bremeno do výšky alebo do strán, náš šampión v zrýchlení vám umožní ušetriť vzácne sekundy na každej jednej prepravenej palete. Jeho výkon môžete ovládať s presnosťou, ktorá vám zaručí, že dokážete prepraviť tovar na želané miesto v rekordnom čase. Vozík bol jednoducho vyvinutý a naplánovaný na použitie v situáciách, ktoré si vyžadujú myslieť vo veľkom.

258 ton za 3600 sekúnd

Vašich elektrizujúcich 3600 sekúnd, ktoré máte na presun 258 ton o 200 metrov ďalej. Zažite najvyššiu úroveň jazdného výkonu v tejto triede vysokozdvižných vozíkov.

7.4 metrov za 11 sekúnd

Vašich elektrizujúcich 11 sekúnd, ktoré máte na zdvihnutie 3,5 tony do výšky 7,4 metra. Pripravte sa na spustenie výkonnosti v kombinácii s precíznosťou na tej najvyššej úrovni.

Ste pripravení na elektrizujúci výkon, ktorý nepoľaví ani na jedinú sekundu?

Pozrite si technické dáta a získajte ďalšie podrobnosti o všetkých funkciách a vlastnostiach vozíka, prípadne si už teraz dohodnite stretnutie s konzultantom, ak sa neviete dočkať, kedy si sami vyskúšate nový vozík RX 60.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Dostupnosť

Držiteľ nového rekordu v dosahu

Sila rovná sa hmotnosť krát zrýchlenie. A naviac vám k tomu pridáme ešte aj výdrž! Napokon, načo vám bude vysoký výkon pri manipulácii s tovarom, ak sa naň nemôžete spoľahnúť počas celej zmeny? Pohodlne sa usaďte v novom vozíku RX 60 a využite jeho výkon naplno po dobu osem hodín bez potreby nabíjania vďaka najdlhšiemu dojazdu batérie v danej triede. Tento vysokozdvižný vozík navyše dokážete spustiť v režime rýchleho štartu, ešte kým sa v ňom usádzate, takže do práce sa môžete pustiť okamžite.

Najbližšia prestávka na nabíjanie? Nie skôr ako za ďalších 32 400 sekúnd!

Vašich elektrizujúcich 32 400 sekúnd súvislého používania vozíka bez potreby nabíjať batériu. Rozbehnite sa vďaka najdlhšiemu dojazdu na jedno nabitie v rámci danej triedy vozíkov.

Pustite sa do toho už za 0,5 sekundy

Vaša elektrizujúca polsekunda, kým naštartuje nový vozík RX 60. Vysokozdvižný vozík môžete naštartovať, kým vy sa ešte len usádzate.

Ste pripravení na elektrizujúcu dostupnosť, ktorá nepoľaví ani na sekundu?

Pozrite si technické dáta a získajte ďalšie podrobnosti o všetkých funkciách a vlastnostiach vozíka, prípadne si už teraz dohodnite stretnutie s konzultantom, ak sa neviete dočkať, kedy si sami vyskúšate nový vozík RX 60.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Ergonómia

Najlepšie pracovisko – bez debaty.

Nadpis v podstate hovorí všetko potrebné, ale verte nám, keď hovoríme, že to musíte zažiť na vlastnej koži, aby ste uverili. So štedrým priestorom na nohy, dokonale usporiadanými ovládacími prvkami a širokým 360 stupňovým výhľadom do všetkých strán, ktorý nemá konkurenciu - pracovisko vodiča v novom vozíku RX 60 už ani nemôže byť lepšie. Nehovoriac o tom, že ešte vždy máte na vašej strane STILL Easy Control, inteligentný palubný počítač, bez ktorého si to už čoskoro ani nebudete vedieť predstaviť.

Pohodlie v zlomku sekundy

Po vašej počiatočnej elektrizujúcej sekunde bude nasledovať ešte množstvo ďalších. Usaďte sa pohodlne na to najfantastickejšie pracovisko, aké si len dokážete predstaviť.

Všetko pod kontrolou za KAŽDÝCH okolností.

Vaše elektrizujúce sekundy pri používaní palubného počítača STILL Easy Control. Všetko máte plne pod kontrolou a vy sami si vyberáte, ktoré parametre výkonu sa vám zobrazia na jedno kliknutie. Všetky relevantné údaje o vozíku máte k dispozícii už za okamih.

Ste pripravení na elektrizujúcu ergonómiu, ktorá nepoľaví ani na jedinú sekundu?

Pozrite si technické dáta a získajte ďalšie podrobnosti o všetkých funkciách a vlastnostiach vozíka, prípadne si už teraz dohodnite stretnutie s konzultantom, ak sa neviete dočkať, kedy si sami vyskúšate nový vozík RX 60.

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

Fotografie vozíka v nasadení

Silný na naklonenej rovine

Nahor a nadol pri plnom výkone? Pre RX 60 je to hračka! S nákladom vážiacim 2500 kg a so sklonom na úrovni 10% dokáže náš šampión prejsť 610 m desať krát za jednu hodinu. Navyše, všetko okolo máte na dohľad vďaka novému, sofistikovane navrhnutému stožiaru.

Doma vnútri aj vonku

Či už pracujete v sklade alebo v exteriéri, váš všestranný pomocník zanechá silný dojem ako ideálny asistent pri plnení tých najrozličnejších prepravných úloh. Vďaka mohutnej kapacite batérií a možnosti bočnej výmeny batérie je RX 60 ideálnym partnerom do viaczmennej prevádzky.

Presnosť až do najmenšieho detailu

Tovar je uskladňovaný s presnosťou a celkom poľahky vďaka vysoko citlivému hydraulickému ovládaniu. Vďaka verziám s vyššou výkonnosťou dokáže RX 60-25/35 zdvíhať tovar a akcelerovať ešte výraznejšie ako kedykoľvek predtým.

Vždy v dobrej spoločnosti

Bez ohľadu na to akej výzve čelíte, séria vozíkov RX 60 vám vždy ponúkne na mieru upravené riešenie vďaka širokému výberu rôznych verzií. Bez ohľadu na oblasť plánovaného využitia máme pre vás vždy ten správny model: na mieru upravený pre akýkoľvek profil pracovného nasadenia, vďaka početným možnostiam voliteľnej výbavy.

Tvrdý obal, pohodlné jadro

Oprite sa a urobte si pohodlie hneď od prvej chvíle. Vzduchom odpružené sedadlo šoféra s mnohými komfortnými výhodami predstavuje skutočnú ergonomickú prednosť. Priestranná kabína šoféra vám navyše ponúka viacero odkladacích priestorov. Funkcia Easy Control vám v okamihu poskytne všetky informácie ktoré potrebujete a všetky výkonové funkcie a súvisiace údaje sú vzdialené na jedno jediné kliknutie.

Pohyblivosť aj na tých najtesnejších miestach

Nenarazí do ničoho! Dokonca ani úzke priestory nepredstavujú problém vďaka nesmierne malému polomeru otáčania, kompaktným rozmerom vozíka a veľmi dobrej manévrovateľnosti aj v úzkych uličkách.

Jeden vozík, veľa možností

Vďaka prídavným zariadeniam, počnúc sklápacou plošinou, cez predĺženia vidlíc, sklápací kontajner, lyžice a polohovače vidlíc - si môžete ktorýkoľvek z našich modelov RX-60 jednoducho vylepšiť či prispôsobiť podľa vašich potrieb.


Prehľad modelu

Model Maximálna nosnosť (kg) Maximálna výška zdvíhu (mm) Pojazdná rýchlosť (km/h) Napätie batérie (V)
RX 60-25 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25/600 / Li-Ion 3.066 7.390 20 80
RX 60-25L / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-25L/600 / Li-Ion 2.500 7.390 20 80
RX 60-30 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-30L/600 / Li-Ion 3.000 7.390 20 80
RX 60-35 / Li-Ion 3.500 7.390 20 80

K stiahnutiu


Kontakt

Vyplňte kontaktný formulár

Ozveme sa Vám čo najskôr

Zavolajte našim špecialistom

Dohodnite si testovanie vozíka RX 60

Oslovenie*
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Experience Your RX 60 seconds!