Ocenenia

IFOY Award 2020

Náš víťaz

Nulové emisie. Plný výkon. Držiteľ ceny.

RX 60 25-35 – Víťaz IFOY

Tento rok sa konala premiéra. Prvýkrát v histórii boli víťazi tohtoročných cien IFOY Award (International Intralogistics and Forklift Truck of the Year) kvôli pandémii koronavírusu vyhlásení online.

V kategórii "Vozíky s protizávažím do 3,5 tony" sme opäť získali prestížnu cenu. Tento rok prihlásila intralogistická spoločnosť so sídlom v Hamburgu do súťaže svoj nový elektrický vysokozdvižný vozík RX 60-25/35.

„S vozíkom RX 60-25 vo vysoko výkonnej verzii nastavuje STILL vysokú latku pre elektrické vozíky v tejto rade. Elektrický vysokozdvižný vozík ešte nikdy nebol taký produktívny. Pridajte k tomu výhody, ako sú nízka hlučnosť, flexibilita, nižšie náklady na elektrinu v porovnaní s naftou alebo plynom, jednoduchá obsluha, menšie nároky na údržbu a veľmi intuitívna manipulácia. Kombinuje teda všetky kritériá premožiteľa spaľovacieho motora,“" uviedla medzinárodná porota. S týmto novým elektrickým vozíkom v hmotnostnej triede od 2,5 do 3,5 tony ponúka spoločnosť STILL skutočnú alternatívu k vozíkom so spaľovacím motorom. Na porotu zapôsobila najmä rýchlosť zdvíhania generovaná 25 kW motorom čerpadla RX 60. Testovací tím zmeral rýchlosť bez bremena viac ako 66 cm/s a rozhodol o "rekorde v tejto triede."

Vozík STILL RX 60-25/35 nastavuje nové štandardy v sledovanej kombinácii zrýchlenie, jazda a zdvih. V skúške dosiahol výkon 363 paliet za osem hodín. "Nameraná produktivita bola najvyššia v testoch IFOY," uviedla porota.

  • Podrobnú správu o testovaní nájdete tu: PDF, 114 KB Stiahnuť

Prebudili sme Vašu zvedavosť?

Zoznámte sa s naším víťazom

RX 60-25/35

Žiadny iný vysokozdvižný vozík nedokáže premiestniť viac tovaru v priebehu pár sekúnd. Nový RX 60-25/35 je najvýkonnejší vysokozdvižný vozík vo svojej triede. Či už vysoko, ďaleko alebo oboje, vďaka nášmu akcelerátoru s každou prepravenou paletou šetríte cenné sekundy. Vďaka dokonale ovládateľnému výkonu prepravíte tovar za najkratší možný čas tam, kde ho potrebujete mať. Navrhnutý a skonštruovaný pre situácie, keď namiesto vyklápania potrebujete zakladať.