Akcia roka: STILL Deň zákazníkov 2016

Nitra, 29.9.2016 - STILL má štýl, v tomto duchu sa niesla októbrová akcia pre našich zákazníkov. Miestom konania bol areál technicky zameraného, Poľnohospodárskeho múzea v Nitra, za účasti mnohých našich dnešných a potenciálnych zákazníkov a dodávateľov z celého Slovenska. Úspešný event reprezentoval prepojenie minulosti so súčasnými trendmi a víziami v oblasti manipulačnej techniky a vnútornej logistiky. K prijemnej atmosfére prispeli aj slnečné lúče a originálny výber miesta dýchajúci históriou.

Pozrite si krátke video z akcie Deň zákazníkov 2016 v Nitre

Otvorenie sprevádzal príhovor konateľa spoločnosti Ing. Branislava Timka, ktorý všetkých privítal a poďakoval za spoluprácu. Nasledoval skutočne bohatý program. Účastníci mohli ako prví na Slovensku vidieť naše najnovšie vozíky, prvý autonómny vychystávací vozík iGO neo CX 20, vertikálny vychystávací vozík EK-X s inovatívnou koncepciou OPTISPEED, novú radu plošinových vozíkov a ťahačov LTX 70, najsilnejší model z rady elektrických vozíkov spoločnosti STILL RX 60-80, ťahač CX-T a ťažné súpravy prívesov  B rámy a E rámy v inovatívnom elektrickom alebo klasickom hydraulickom prevedení ale aj pretancovať sa historickým vývojom vozíkov od ich počiatku až do abstraktnej budúcnosti.

Viac fotiek z akcie Deň zákazníkov 2016 v Nitre nájdete tu

Sprievodcom pestrého programu bol známy moderátor Ludwig Bagin. Návštevníci si mohli vyskúšať svoje schopnosti v rámci pripravených súťaží na vozíkoch. Okrem toho si mohli zajazdiť na luxusných autách Audi, BMW, VW, vyskúšať jazdu na segwayoch, alebo si otestovať svoje vedomosti v originálnom kvíze. Chuťové poháriky potešili grilované špeciality a orosená odmena. Na svoje si skutočne prišli všetky vekové kategórie.

Na pódiu sa v rámci zábavného programu predstavila akrobatická dvojica Slack Show, ktorá predviedla svoje umenie na lane, kotvenom prostredníctvom našich silných vozíkov. Vyvrcholením dňa boli víťazi Česko-Slovensko má talent, tanečná skupina Old School Brothers, ktorá svojim originálnym vystúpením priniesla umelecký zážitok pre všetkých účastníkov.

Viac detailov o akcii nájdete tu