Elektrické vysokozdvižné vozíky RX 20 1,4 - 2,0 t /
RX 20 Li-Ion

Balíky STILL Safety - Bezpečnosť za výhodnú cenu


Balíky STILL Safety pozostávajú z troch variantov Safety Work, Safety Vision a Safety Load. Objednajte si teraz elektrický vysokozdvižný vozík RX 20 a zlepšite bezpečnosť vo vašej prevádzke. Nenechajte si ujsť výhodné balíky STILL za dobré ceny.

Balíky STILL Safety

Nenechajte si ujsť akčné balíky STILL Safety za výhodné ceny a pýtajte si viac informácií!

Bezpečná práca s lepším prehľadom

Bezpečnostný balík Safety Work obsahuje okrem STILL SafetyLight výstražné svetlo, panoramatické zrkadlo a asistenčný systém na obmedzenie rýchlosti v závislosti od uhla otočenia volantu.

STILL SafetyLight vytvára svetlý modrý svetelný bod asi 5 metrov pred/za vozidlom a upozorňuje tak na blížiaci sa vysokozdvižný vozík. Výstražné svetlo pri zapínaní blysne a zlepší viditeľnosť okrem iného aj na úsekoch, kde je predpísaná ochrana sluchu. Panoramatické zrkadlo rozširuje vďaka zväčšenému zornému poľu výhľad na okolité prostredie vozíka a zároveň redukuje mŕtvy uhol. Primeraná rýchlosť v zákrutách, ktorú zabezpečuje obmedzenie rýchlosti v závislosti uhla otočenia volantu, znižuje zásadne možnosť poškodenia tovaru.


Lepší výhľad znamená optimálnu prekládku

Bezpečnostný balík Safety Vision obsahuje dva pracovné reflektory s LED-kami vpredu a jeden pracovný reflektor s LED-kou vzadu na ochrannej strieške vodiča.

Predné pracovné reflektory uľahčujú naberanie paliet a naskladnenie tovaru. Pracovný reflektor vzadu optimálne osvetľuje jazdnú dráhu pri cúvaní. Balík Safety Vision zároveň zlepšuje viditeľnosť a vnímanie vysokozdvižného vozíka pre iných.


Bezpečný transport tovaru

Bezpečnostný balík Safety Load pozostáva z ochrannej mreže na náklad a ochrannej mreže rámu vozíka.

Ochranná mreža na náklad poskytuje väčšiu opornú plochu na zadnej strane nákladu a znižuje riziko, že tovar prepadne cez nosič vidlíc na ochranný rám vozíka, resp. na vodiča. Ochranná mreža rámu vozíka namontovaná na strieške vodiča okrem toho chráni vodiča pred padajúcim drobným tovarom.


* Akcia platí do 30.09.2014, uvedené ceny sú ceny za balík netto, všetky tri balíky STILL SAFETY sa dajú spolu kombinovať.